reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Dorota123..spokojnie po trojaczkach już nic mnie nie może zaskoczyć i zdziwić:-D.. czyli wszystko zakończyło się szczęśliwie i to najwazniejsze
a jak sobie radze ? normalnie.. myślę ,że najgorsze przede mną:-D laicik był do roku teraz mam czasami sajgon..ale " nie taki diabeł straszny" heheheh
 
reklama
MADII dzieki :-D,tak tak na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo choc wlasnie w boku strasznie to wyglada,ale wpadke zaliczylismy a pozniej dopiero sie poznawalismy ,naprawde teraz z biegiem czasu ciesze sie z takiego zycia,jestem szczesliwa,dzieci rowniez,teraz planujemy jeszcze jedno dziecko wiec jest dobrze :tak:,wszystko sie dobrze skonczylo i dokladnie tak jak mowisz to najwazniejsze.

Kochana a kloca sie juz te twoje dzieci? jak maja na imie? imiona? :tak:i tak cie podziwiam bo ja nie wiem czy z 3 naraz dalabym sobie rade, a ty masz codziennie pomoc meza? maz pewnie w pracy? ktos ci pomaga? sorki za pytania ale was poznaje teraz :tak:.
 
Stefea baaaardzo ją kocham, wiesz ja mam szacunek do starszych osób i do niej nigdy nic złego nie powiedziałam ani nie zrobiłam a ona.... nie chce znać tej ....... ehhh ugryze sie w język żal mi mojego małża tylko :angry:
Ty tu zaglądaj bo tak dziwnie jak Cię nie czytam :-D
Misiarska superrr, jednojajowe ulalalaaaaa tym bardziej musisz uważać na siebie ;) nie podkradają sobie nic?
Ania co to za lekarz no nie mogę :szok: ja bym poszła do innego zdecydowanie!!
Dorota nieważne czy jeden czy dwóch ojców czasem dzieci są szczęśliwsze i ważne że Ty ;-)
Poziomki i też baby ;-):-D Jaga już taka duża :szok::-) dobrze,że rośnie widać,że mamusia dba o nią :tak:
Annaoj no właśnie teraz to już wytrzymaj do wtorku przynajmniej co byś na rozpoczęcie roku chociaż zaszła :-D my o 11 mamy troche późno

A ja wstałam szykuje się i jade do kumpeli pożegnać lato :-p:-D już się nie mogę poniedziałku doczekać tego spokoju no dobra może wtorku bo w pon to będzie zamieszanie jeszcze :confused:
 
Dorota, różne są przeciwności losu, grunt że się w tym wszystkim odnaleźliście i daliście razem rade.

madi - ja też Cię podziwiam że dajesz sobie radę z taką trójeczką. Ja tylko mam nadzieję, że też dam radę. Jak radziłaś sobie na początku z płaczem? Czy np było ciężko, gdy zaczęli chodzić? No i boję się przede wszystkim, jak dam radę zająć się maluchami, gdy pozostała dwójka będzie mnie potrzebować.... Ech... Tyle wątpliwości...
 
Anulaa - podobno są w dwóch workach owodniowych, więc chyba nie podkradają. Zresztą wiesz, jestem kompletnie zielona w tym temacie.... ;-) Muszę zacząć się wdrażać
 
dziewczyny...
kłócą się i biją..a za chwilę razem tańczą i się całują:-D
pomoc na męza mogę liczyć wszystko zrobi, ale pomoc od państwa nie ma co liczyć no dostaliśmy aż lub tylko wózek. Co prawda nawet na taką nie liczyliśmy:-D

a tak to ja jestem "Zosia samosia" nie lubię jak ktoś mi pomoga

resztę napisze póżniej śmigam na plac zabaw z trócą
 
hejka
wpadłam szybko z ranka, bo zaraz "pudliszki factory" na chacie będę uskuteczniać;-) Przepyszne pomidorki się udało B kupić.
annaoj czy dziecko idzie z tytą do szkoły, czy jak to wygląda? Ja zielona w tym temacie hehe nie jestem ślązara ;) może Cie ruszy tak jak mnie dwa razy 3 września :) tego Ci życzę hehe bo akurat największy buum zniknie
Stefa jak Ci dobrze w domku, to czwarte bobo róbcie i się nasiedzisz;-)
Ja też bym chciała 3 września. Jak już do tej pory nic nie było, to chciałabym iść na rozpoczęcie roku i mojego pierwszaka obejrzeć.
I L4 mam do 2 września więc, z moją ginką poszło by gładko.
U nas z tytą, już zakupiona.

Misiarska
fajnie, że mama jednak się oswioiła i teraz się cieszy.
Jak jednojajowe to chyba mogą być tylko obydwa jednej płci, tak coś mi się zdaje.
Dorota teraz będzie drugi synek, Wiktor.
Widocznie byliście sobie pisani i właśnie tak miało być. Nic tylko się cieszyć, że się wszystko ułożyło.
Anuula u nas na 10. W sumie to się cieszę, że troszkę później, bo na spokojnie Alicję do przedszkola odtransportujemy.
Udanego spotkania.
Madi bo w PL właśnie taka polityka prorodzinna, samowystarczalności uczy;-)

dobra uciekam do pomidorów
 
Anula dzięki :-), wiesz bałam sie napisać aby nie bylo to zle zrozumiane hi ale ja też cieszę sie z roku szkolnego bo choć kilka godzin odpoczne od mojej lobuziary :-), alan jak jest sam to jest inny :-), jedyne czego sie boję to tych chorób,jak ona zachoruje to i pewnie alan ,i tego siedzenia w domu jak będą chorzy .Ale nie ma co sie martwić na zapas .U Ciebie to rozumiem ze starsze idzie ? Czy wszystkie ?

Misiarska wiem ze mnie sie dobrze mówi ale wiem ze dasz sobie radę,pytań jest wiele,wątpliwości ,też bym miała tak samo,ale kochana dasz sobie radę,

Madii miłego spaceru,ja wybywam po 12 :-)

Moje dzieci jak to one już są po awanturze ,teraz im bajki na kompie pyscilam ,a ze nie oglądają bajek dziennie to oglądają i siedzą cicho hi .
 
reklama
Do góry