reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
boberus u mnie wyszla hiperhomocysteinemia i niby twierdzili ze to byl powod malo tego u taka homocysteina straszyli mnie ze to bylo zagrozenie dla mnie (zawalem badz udarem)wiec niby powinnam cieszyc sie zamiast ryczec po stratach ....taaa....lekarzom latwo mowic.Teraz niby homocysteina w normie a ja znow stracilam Malenstwo w 14tc wiec sama juz nie wiem czy im wierzyc tym bardziej ze wszystkie badania hist-pat wychodzily prawidlowe

Teraz u nas jest problem ze u mojego wyszlo ze ma hashimoto wiec zobaczymy jak to bedzie bo ja niestety mam czas ograniczony z powodow zdrowotnych :/ takze latwo nie jest ale chce walczyc bo inaczej mialabym wyrzuty do siebie

Kinga u mnie tez byl mega krwotok ale dzieki Bogu ciaza sie utrzymala.Mowili ze to pewnie przez krwiak
 
Aschlee teraz u mnie wykryli niedoczynnosc tarczycy, a w tamtym roku wyniki mialam jeszcze ok.

Katanka w UK dzieci ktore skonczyly 4 lata obowiazkowo ida do szkoly. od 9 do 15
 
Andżelika z tesciowa szwagrem i babcia starsza no i mój i lena teść nie żyje już niestety od 4 mc [emoji58]umarł jak lena miała 1 mc i 2 dni

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez dla mnie to szok ze młoda zaraz do szkoły.. Po angielsku zaczyna mówić bo chodzi do przedszkola, ale daleka droga przed nią. Z drugiej strony będę miała w domu i przy młodym więcej czasu. A jak córa wróci ze szkoły to dla niej będe mieć wiecej czasu jak w domku bedzie ogarniete:)
 
My mieszkamy sami. Ma to dużo plusów. Ale minusów także. Cała rodzina ponad 100 km stad. Odkąd urodzil się starszy syn nie byliśmy w kinie, na imprezie. Nigdzie przez ponad 4 lata (oprócz wesela kuzunki). Moja mama zmarła jak miałam 15 lat a teściowa nivyv taka za wnukiem ale doprosic się nie można żeby z nim została. Była z nim tydzień u nas w domu do pomocy mezowi jak rodziłam młodszego. I naprawdę sporadycznie w wyjątkowych sytuacjach typu pogrzeb mojej babci. Ale to kwestia 1.5 godz bo na stypie juz był z nami. No i jeszcze została jak w zeszłym roku byliśmy na weselu tak jak wspominałam. Ale zalatwilismy jej jeszcze 2 osoby do pomocy :-).
 
reklama
Amica a babcia schorowana mocno? Wymaga ciągłej opieki? Ciężko zajmować się starsza osoba. Zwłaszcza jeśli to ktoś nie rąk bliski jak swoja mama czy babcia
 
Do góry