reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

heja.

My po wizycie na cmentarzu i obiedzie u rodziców moich. Ł pojechal na noc do pracy ;/ a ja siedze i czekam na to kiedy dzieci spac pojdą :)

wkurza mnie wlaciciel mego poprzedniego mieszkania. no zdaje sie dorosly dosyc mądry czlowiek, a coraz bardziej mnie zaskakuje. dzwoni do nas z zapytaniem i pfretensją czym on ma palic w piecu. Ł mowi ze drzewem kurde,.. bo to zwykly piec. No a ten do nas ze my mu drzewa nie zotawilismy. no k...a!! to ja mam kupić mu drzewo bo on na swieta wpadl na podlasie??
ze szafe zabralismy swoja. bo on myslał ze my mu zostawimy. a ja co?? ubran niemam?? w pudlach bede trzymac?? czy mam nowa sobie kupić a jemu poprzednią sprezentowac?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! no dziwny czlowiek. juz nawet nie odbieram od niego telefonów, bo dzwoni z takimi *******ami.. np gdzie sie swiatlo wlancza. On niewie gdzie swiatlo wlancza sie w jego mieszkaniu.
 
reklama
Koralikowa: historii sztuki i plastyki
RenataT: opał na zimę, to jeden z najdroższych wydatków w ciągu roku - ten facet to jakiś idiota - sądził, że będzie mieszkał za darmo? Pewnie jak mu się żarówka przepali, to też do ciebie zadzwoni.
 
FotoMAlga wvale bym sie nie zdziwila zeby zadzwonił. . zolądek mi boli jak widze jego numer w moich nieodebranych.
jeszcze stwerdzilł ze w tej kuchni to jakos tam..ponuro, nowoscią nie smierdzi. jak mu proponowalismy ze remont zrobimy a on nam z czynszu odliczy to nie, bo przeciez te papierowe panele na scianach w kuchni dobre jeszcze są. to nic ze porwane, okopcone, bo piec w kuchni, ze zazolkniete bo kij wie ile one na tych scianach są. a teraz jakby z pretensją do Ł ze nowoscią to nie smierdzi. i ta szafa!! noooo pogielo kolesia chyba.

no a ztym drzewem to mnie rozwalił na lopatki. Ł mu powiedzial ze za plotem sklep, ktory ma zaplecze, na zapleczu kartony są. niech sie tym ratuje jak drzewa niema. a wkurza mnie to ze my mu zostawilismy troche drzewa na te kilka dni jak on bedzie. bo nam sie tych patykow nie chcialo zbierac juz. no ale malo mu.
wrrrrr. mam nadziedje ze ja go dziś nie spotkam.. bo za nerwowa jestem ;/
 
U nas przedszkole czynne, ale dzieci zapisanych było tak mało, że w grupie mojego Wiktorka tylko 1 dziecko, a u Rozalii 3. W efekcie w całym przedszkolu zbierają jedną grupę kilkunastu dzieci, które robią co chcą pod mizerną opieką nieznanych im pań z innych grup, które siedzą obrażone, że nie mają długiego weekendu. W takiej sytuacji jeżeli mogę, to wole zostawić dzieci w domu :-D
 
Nasze przedszkole tak małe, że dzieciaki z wszystkich grup znają wszystkie panie, Ale zawsze robią zapisy na takie dni i jeśli nie zbierze się odpowiednia ilość dzieci to przedszkole jest zamknięte.
 
hej

Renia powiedz mu,ze skooro sie juz rolziczy;las,zdalas mieszkanko,niech spada...

krolcia pewnie o ta mamuske ci chodzi,,co rodzila i....grr ubic ja.....i tylee..

foto wow..niezle przedmioty...

A moj jutro o 5 rano bedzie,ja dziergam gwiazdki:)
 
reklama
Do góry