reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mały śpi. Starszy jeszcze się mizia. A od jutra znowu wczesne pobudki. Ech pospał sobie człowiek przez te kilka dni i pospał by jeszcze...a tu dooooopa.:-p

Idę się wyprysznicować i spać.
Dobrej nocki kobietki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie .Odzyskałam na stałe neta .
Zmieniliśmy operatora i oby teraz było już dobrze .
rofl.gif
rofl.gif


Niestety nie mam czasu na forum ,bo dopadły nas kłopoty rodzinne ,więc zaglądam przelotem.
 
heja :)

u nas leje. calą noc lalo i teraz nadal. ;/ kicha jak uuuuuuuuuuuuuuuuuuu bo mialam do banku jechac i na cmentarz,poczekac na Ł bym musiala ze 4 h lącznie bo o 14 do laryngologa z Oskarem jedziemy. a tu doopa. nie bede na cmentarz w ten deszcz pomykala ;/ ale do banku i tak musze. w koncu u nas mozna miec konta internetowe, a dla mnie na tej wsi to teraz super sprawa :)
jeeeeeesu jak mi sie nic nie chce ;/
 
hej wam

Ja dzisiaj nowy plan,nowa klasa......mam na 11.30 do pracy...bleee
i do 16..co za porazka...
Jeszcze nie mam z kim wracac,bo na styk jestem po malego...

U mnie pochmurno,be...nic mi sie nie chce....
Masakra..jakas taka rozdazniona jestem i zła...od pon...to źle...

Milego dniaa
 
Witam sie i tu:tak::-)
Net cos słabo chodzi i musze długo czekac zeby mi sie strona załadowała... wrrrrrrrrrr:sorry:
Ciemno jak w d..... ech... i leje...

Witam nowe mamuski!
fanta nastawiłam wode na herbatke;-) zapraszam!
 
reklama
Dzień doberek!!
Za oknem sie troche przejaśnia. Fajnie bo zaraz musze do sklepu a potem od razu po Lolisława myknąć. Chciałabym oddziś świątecznie już szyć ;-)
 
Do góry