reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam,
maly nie spi od 2 a juz bylo kilka fajnych nocy...Mamy 15 zabkow, czekam jeszcze na dolna 3ke. Jutro Ł nie bedzie wiec zajrze do was bo gdy jest jeczy ze siedze na bb
 
reklama
Eloł.;-)
Pomarańczowo wszędzie bleeeeeeeeeeee.

Jaki ja miałam problem, żeby dzisiaj wstać! Masakra!

Mati zachwycony wycieczką! Buzia mu się nie zamykała! Troche kichał po tej wycieczce i wczoraj, ale zwiększyłam porcję witamin i wygląda na to, ze jest ok.

Dzisiaj też uhahany szedł do przedszkola:-D. Ubrany na czarno z własnoręcznie(no z pomocą mamy:sorry:) zrobioną maską nietoperza robił za fruwającego ssaka! he he.

Justa a dlaczego sokoli wzrok?:eek: Że do drutów niby? tak? To się samo robi! Człowiek ma taką wprawę, że ja film mogę oglądać i dłubać jednocześnie:-D
 
krolcia to super że Mati zadowolony:tak:
Ja już po spacerku na poczte potem mały hasał po kałużach choć już ich nie wiele ale radoche i tak miał:-D a potem jeszcze sklep i zakupy oby pingwina nie mieć w lodówce bo rodzice przyjadą to sobie pomyśla...:-p
 
678240.png




Brrr,jakie zimno,wstać mi się rano nie chciało.
Szaro,buro i ponuro,jakaś mżawka kapcy,nic się nie chce.
Jeszcze dziś i wolne.
2752390508.gif
),mam nadzieje:sorry:

M.w robocie,chłopaki w szkole,użęduję sobie sama.
Zadowolona jestem,bo udało mi się załatwić dla chłopaków basen za free,ze szkoły.
I wściekła,bo powinnam mieć już wczoraj wypłatę na koncie,a jeszcze jej nie ma,a mam taki deficyt w budżecie że łoj:wściekła/y::wściekła/y:
Miłego dnia
 
Ja tez juz mam posprzatane, odkurzone, podlogi umyte;-)zostalo wyniesc smieci i zrobic male zakupy ale to gdy Ł wroci.
Maly jak pisalam wstal o 2 a zasnal o 4, o 6 gdy wstal ledwo na oczy widzialam, cale szczescie zasnal o 9 i spalimy do 10.30;-)
Bartek znalazl moja opaske do wlosow, wlozyl sobie na glowe i chodzi co chwile poprawiajac:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
brryyyyy

Jestem dziasiaj szy=bciej,,,,bylam tez sprzedawac kwiaty...echh...
jutro od 6 do 18....ło amtko,,a ma padac i mam nerwa..bo przemokne zmarzne grrrr
obadamy...
a dzsiaj piekne slonko i fajnie cieplo,moglam stac...

anula o 4 rano do nas zajrzalas...o ranyy..

asiulka noo nic nie mow..ja w pracy na temat wyplaty i umowy(dzisiaj amm koniec u,mowy) to juz nie rozmawiam,,zwiazki gadaja,,bo ja nie mam nerwow..

aMALIEE gdzie bylas?? nauki skoncozne,,swistej jest??

Bozsze co wy tak malo drukujecie..4 postyyyyy przez caly dzien:eek:
 
Do góry