reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

noelia ja przewaznie wstawalam o 5.00 bo do lasu trzeba dojechac, jakies 100 km poza warszawe jezdzimy

mordziulka hejjjjj :) to moze ty mi powiesz czemu ja nie mam naszego watku co???
 
reklama
Witam wszystkie,pisze po raz drugi bo mnie za pierwszym razem wywaliło.
Tyle się u mnie dzieje, że nawet nie mam czasu tu zajrzeć, nie mówiąc o tym, źe nie zdąże poczytać co u was słychać.Pewnie w najbliższym czasie to się nie zmieni.
JoannaMK Niestety nie dostałam od ciebie tego linku z namiarami na piosenki fasolki.W tym Mailu nie było załącznika, ani nic z tym adresem.Niestety dopiero przed dwoma dniami się kapłam, ale nie miałam czasu napisać, a wcześniej też nie miałam na to głowy.Jakbyś mogła spróbować jeszcze raz. Byłabym wdzięczna.;-) Moj Mail leona12@wp.pl

Pozdrawiam was wszystkie i moze za pare dni będzie u mnie lepiej z czasem.PaPaPa
 
mordziulka nikt sie na sile nie pcha do was.Ja poruszylam ten temat wczoraj i nie bylo odzewu wiec sobie pomyslalam tak samo jak Joanna MK ze nas nikt nie chce.A wystarczylo po prostu napisac jakie sa zasady i tyle.Rozumiem teraz was doskonale ale wczesniej byla po prostu cisza z waszej strony;-) a teraz czepiacie sie dziewczyny ktora za was czesciowo choc mi odpowiedziala :-) Piszemu tu wszystkie i jest ok.Jest nas coraz wiecej i oby tak zostalo.Pozdrawiam :cool2:
 
noelia hihih ja kocham grybki zbierac choc praktycznie sie na nich nie znam, wiem tylko ktore zbierac a nie znam ich nazw ;) a jezdzimy praktycznie od zawsze :)
 
reklama
O ranyyyyyyyy ale się porobiło :rolleyes:
iwonka2006 ja naprzykład nie zauważyłam z chęcią bym ci odpisała
Tak naprawde nie ma żadnych zasad
Kobitki kiedyś byłysmy same na tym forum
Wątek zamknięty powstał z inicjatywy wszystkich mam tu się udzielających ,
przedewszystkim po to żeby wklejać zdjęcia naszych bąbli
Miał być zamknięty bo wiele z nas nie chciało publicznie wklejać zdjęc swoich pociech
potem na zamkniętym powstał wątek naszych prywatnych pogaduch (jak już pisalam :tak: )
Potem do ,,mam siedzących w domu ,, dołączyły inne a my pogrążyłyśmy się w naszym zamkniętym
Tak naprawde każdy może poprosić o stworzenie zamknietego,to nie jest kwestja zasad przyjęcia,lub chcenia kogoś lub nie ,
Powstał jakiś dziwny temat a wydaje mi się nie potrzebny.
Jeśli chodzi o odpowiedz JoannyMk ja naprzyklad się zdziwiłam :confused:
Ale rozumiem że ktoś mogł zareagować tak ze poczuł się urażony
Bo określenie klika jest raczej pejoratywne

shady masz w skocz do :no: ja do wczoraj też nie miałam aż w koncu się samo pojawiło...a ja dziś na spacerku po lesie znalazłam kilka grzybków
Ale też się nie znam...poprostu je przynosze ojcu i on robi segregacje, mój system to te które nie mają blaszek :-D ..bezpieczny ..choć nie zawsze...dobrze mieć selekcjonera który sie zna
 
Do góry