reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mija ja nie pisalam w formie urazania kogos..a jezeli ktos przez to sie zle poczul to przukro mi:-( Ciesze sie jak juz pisalam ze wrocilyscie i tyle...wiecej sie dzieje i dobrze:-) .Po prostu nie wiem czym trzeba zasluzyc zeby tam sie dostac i tyle.Myslaalm ze to co pisze czytacie i dzieki temu poznajemy sie lepiej ale moze sie myle:-( .
Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku mamusie i dzieci i te z kliki i nie..:-D
 
reklama
Kunda Mija Ok rozumiemy !!!;-)
moje dziecko znow mnie pogryzlo dzis w noge i w reke za to ze jej nie dalam otworzyc szafke :szok: Jutro juz na prawde jade do IKEA po zabezpieczenia przed dziecmi :-)
Joanna MK Samochodu jeszcze nie kupilam ale wlasnie mam zamiar jutro go zamowic.katarek juz mniejszy ale nadal jest.
Rosol na topie i u mojej sasiadki tez dzis rosol ;-)
Moje dziecko teraz wali tluczkiem do ziemniakow w blaszane miseczki :szok:
Zaraz kapiel i mam nadzieje ze pojdzie spac :-D
 
Uff, w końcu dzieciaczki w łóżeczkach:-)
Ubawiłam się, czytając o tych "klikach":-D;-):-D
Joanna - makaronik domowy, ale ze sklepu;-) To fajne macie teraz w domku koncerty perkusyjne. Oj, pamiętam jeszcze jak to jest. I to wyciąganie z szafek całej zawartości:szok: A za jakiś czas znowu mnie to czeka:no:
 
zuzia To chyba mi chcialas odpisac o makaronie i o perkusji w domu ;-)
Moje dziecko jeszcze nie spi i do tego marudzi... ide dalej ja usypiac.Pozniej zajrze :-)
 
reklama
witam z wieczorka!!!! wlasnie szykuje kolacyjke znajomi wpadaja mamy male swieto!

dziewczyny a szczegolnie Joanna MK napisalas ze nie chcesz nikogo urazic a niestety mnie rowniez twoje slowa dotknely! nie znam cie ale moze wyrazasz sie w ten sposob na codzien! do zamknietego zapraszamy dziewczyny ktore naprawde poznamy a szczegolnie te ktore sie tam na sile nie pchaja! izabelka byla zaskoczona ze ja zaprosilysmy i jest super! jak juz mija pisala znamy sie o wiele dluzej i poruszamy bardzo intymne temety a ty wyglada na to ze chcesz sie tam dostac aby poczytac bo przeciez tu tez piszemy. jakos innym dziewczynom nie przeszkadza a ty juz wlasnie po raz drugi piszesz i to jak dla mnie nie dosc ladnie! pozdrawiam i mam nadzieje ze cie to nie urazi!!!!!:no: :-)
 
Do góry