reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no ja mam juz prawie posprzatane!!!!! jeszcze tylko podlogi musze umyc! i finito! hubcio sie wlasnie obudzil! obiadek dochodzi! na 16 na rehabilitacje potem odrazu na masaz a pogoda niezbyt...:baffled:
 
reklama
W takim razie i ja dołanczam do grona osób kończących sprzątanko:tak:
Właśnie mój synuś się wyspał i zaraz będzie jadł obiadek ;-)
a około 15.30 jade z moimi rodzicami na grzyby do pobliskiego lasu (podobno jest dużo), ja z tatą będziemy zbierać a moja mam będzie bawić Oskarka:happy:
a jak uda mi się nazbierać jakieś to oczywiście obowiązkowo do zamarynowania ...Pycha:-p :-)
 
Zielona - w takim razie życzę owocnego grzybobrania:-). Racja, marynowane są pycha:tak::tak::tak:.
U mnie prace domowe skończyły się na ugotowaniu obiadku. Ja mam dziś Dzień Lenia, a moje dziecko Dzień Marudy;-). Na szczęście wychodzi słonko, więc będzie dobrze:tak:
 
Moje dziecko wlasnie usnelo wiec ja na bb.Oj i moja corka tez miala ochote kolo 3 nad ranem wstac i sie bawic ale jakos po pol godzinie udalo mi sie ja uspac ...
U mnie obiadek sie robi a bedzie rosół na prosbe Roberta.Sprzatac jakos dzis mi sie nie chce ale jeszcze nie jest tak brudno...moze pozniej wezme sie w garsc.
JoannaMK Masz racje,nie ma co sie pchac jak nas nie chca ;-)
anaconda Dasz rade i Majka tez napewno bedzie grzeczna :-) Jak wrocisz do nas to zdaj relacje...
zielona Zazdroszcze ci,ja uwielbiam chodzic na grzyby i pozniej je jesc:-)
 
Witam pomownie :-) a ja dzis nie sprzatam mam to w nosie jutro bede roziła gruntowne sprzontanko choc znajac zycie to bardziej w piatek. Jutro rano rehabilitacja a potem jedziemy kupic dywanik do pokoiku Macia a jak wrocimy to nie wiadomo czy bedzie mi sie chciało sprzatac:-)

Anconda napewno wszystko bedzie dobrze
 
Dziewczyny nie obrazajcie sie ze was nie zapraszamy do zamknietego, poprostu dawno tu na otwartym nie klikałysmy i was nie znamy. Jak was dobrze poznamy to kto wie:-)
 
Kunda nikt tzn mowie za siebie ja sie nie obrazam...juz to raz przerabialam z Wami powiedzialyscie pozniej bo sie nie znamy a minelo juz dobre pol roku a nawet dluzej i nadal nie zasluguje..hmm...na ten zaszyt ale juz mi to wisi...Oczywiscie nie zamierzam nikogo obrazac..poprostu nie pcham sie tam gdzie mnie nie chca:tak: ,Pozniej zniknelyscie..owszem Ty sie pierwsza tutaj pojawilas a kolezanki z zamknietego niedawno...Moze Wam tam nudno skoro wrocilyscie...Ja sie ciesze ze wrocilyscie..wiecej mam wiecej wiadomosci:-) .

Iwonka kupiliscie autko?Jak katarek mam nadziejeze mija:-) .

Anaconda mam nadziejeze podroz sie udala..czekam na relacje.

Zielona ja tez uwielbiam grzybki...a najbardziej zbierac..juz nie dlugo bo w niedziele wyjezdzamy na wielkie grzybobranie:-)

A rosol gotowac bede jutro.Juz dzis zaopatrzylam sie w skladniki:-)
 
reklama
Joanna MK ..mhh nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym zamknietym wątkiem i kliką :confused:
Wiesz to bardzo proste znamy sie już dość długo ,niektóre z nas osobiśćie ,czasami piszemy o dość intymnych rzeczach których byśmy nie napisały na forum publicznym..
Pozatym wątek został tez stworzony do wklejania zdięć naszych maluchów.
na watku zamkniętym pojawiły sie potem kolejne osoby z otwartego np. Izabelka momencie kiedy już sie z nią lepiej poznałyśmy.
Dawno nas tu nie było ,nie znamy sie z wami ..a wątek zmkniety by nim nie był w momęcie kiedy każdy kto chce by poprostu tam wchodził

Pozdrawiam jedna z tych co są w klice :cool2::-)
 
Do góry