reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
L4dY-bIrd- ja dziś również miałam pomidorówke (wyszła mi wyjątkowo smaczna ;D) a na drugie kurczak z ziemniakami i mizerią  :)
A wózeczek dobrze zgadłaś Mutsy  8) Z gondoli już pomału wyrasta i jak jest bardzo ciepło to jeździ sobie już w spacerówce.

A to że wygląda na starszego to rzeczywiście fakt że często ubieram go w "dorosłe " ciuszki, no bo tak prawde mówiąc to mój mały mężczyzna ;)

 
Witam!!!
Caly dzien znow mnie nie bylo bo pilnuje mojego remontu i tego co mi moj majster od kominka robi bo wyobraznie to on ma jak z tad do nieba  ;)
A moje dziecko znow caly dzien na trawie spedzilo a i czyba zobaczylam nowy zab tzn prawa gorna trojka jak sie juz przebila,czyli jest to 12 zab!!!  ;D ;D ;D
lena3000 tak odstawilam plany ciazowe poniewaz myslalam ze odstawienie od piersi berdzie latwiejsze a jak na razie to wedlug mnie tylko sprawa sie pogorszyla i jest wiecej cycolenia niz miesiac temu  :( a chcialabym przestac karmic bo juz za duzo schudlam a boje sie ze jakbym zaszla w ciaze to jedno bedzie ze mnie sciagac rosnac we mnie w brzuchu a drugie cycolac dalej a ze mnie zostanie w koncu skora i kosci  ::) Takze pisalam juz wczesniej ze jak tylko uda mi sie ja odstawic od piersi to wtedy jednak dopiero bede probowac zajsc w ciaze,chyba ze bedzie jakas niespodzianka.....
Na obiadek u nas bylo to samo co wczoraj,czyli spagetti
 
Moje dziecko robi cos, co mnie bardzo denerwuje, a mianowiecie rusza rzuchwa tzn wysuwa i chowa dolna szczeke az slychac jak cos jej tam strzela a jej to sie bardzo podoba ;D Czy spotkalyscie sie z czyms takim?
Jutro tez wybywam z domu bo i pampersy sie skonczyly,wiec trzeba sie zaopatrzyc :)

Zmykam spac.DOBRANOC kobitki ;)
 
mam male pytanko bo dzis sie w miare wyspalam ale tylko dzieki temu ze jak w nocy karmilam malego to usypialam a on pozniej ze mna spal bo jak go odloze do lozeczka i ma za slaby sen to sie przebudza i od nowa... ale chyba nie jest to zle dla noworodka ze bedzie czasem ze mna spal??
 
Witam, dzisiaj ja jestem pierwsza. No i zapeszyłam....spanie do 9-tej??? Nie ma mowy.07.00 pobudka, ale słońce wynagradza dobrym humorkiem to wczesne wstawanie.
Kamcia Napewno nic nie robisz źle, śpiąc z maluszkiem. Jeżeli tylko nie boisz się, że go przykryjesz swoją kołdrą ( co miało miejsce w moim przypadku ufff...jeszcze do dzisiaj robi mi sie gorąco ) Takim maluszkom potrzebna jest bliskość i ciepło.A podobno dzieci mocno przytulane, rozpieszczane jako niemowleta, lżej przechodza potem etap uporu wieku 2-3 latka. Podobno !

Ach, moja marudka juz nie chce sie kocykować, wiec musze sie nią zaopiekować.
Wpadne później.PaPaPa
 
Iwonka A co do odgłosów, to moja mała teraz nauczyła sie wydawać tez taki mało przyjemny dźwięk, coś na podobieństwo jęczenia, z takim efektek jakby sie wściekała. Ciężko to opisać. Ale juz jej chyba przechodzi. No cóż dzieci odkrywaja świat, a jak je coś zaciekawi to robią to w kółko, a jak jesczce mama zwraca przez to na nie wiecej uwagi to..... Myślę, że najlepiej to ignoruj, a pewnie wkrótce jej przejdzie.
 
witajcie !!! dobryu dzien bardzo!!!


ja chyba juz nienadrobie chociaz podczytywalam ....ale ....wczoraj bylam pierwszy dzien w pracy co prawda na 4 godziny ,no ale juz wpis w zeszyt mialam tak wiec dzic tez ide na 140 do 22 ,ull;adam mozajke z plyteczek ....nawet mi sie podoba...
kamicia no niby zle niejest tylko oby dzidzia sie nieprzyzwyczaila .bo bardzo ciezko potem ja odzwyczaic ,ja wiec cos o tym ale moze jak sie przebudzisz to przenos ja do lozeczka tak chyba bylo by lepiej dla was obojga....
moze jeszcze zajrze a teraz lece wloski umyc .i troche sie dziecmi zajac ....obiadek...
 
reklama
Witam!

Kamcia jesli ci wygodniej sypiac z małym to sypiaj, to nic złego. Ja tez sypiałam co prawda przez okres dwoch tyg bo potem mły chciał do łóżeczka a teraz tez ma etap mojego łózka bo w swoim przeszkadzaja mu szczebelki, nie wiem jak on to robi ale zawsze główa ma przy samych szczebelkach i nie wazne ze go połoze w połowie łózeczka.

Co do odgłoow to dzieci maja dziwne pomysły...moj kiedys w wanience tak zapiszczał ze o mało ataku serca nie dostałam :D

Co dzis robicie?
 
Do góry