reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mordziulka poszły na spacer ;) a ja wysłałam brata bo przecież wyrodna matka jestem ::) do tego coś mnie gardło boli :(to od tych różnic temperatur...
 
reklama
Anaconda - to u nas z paznokciami wszystko OK, wogóle pani doktor jak go oglądała, to nic niepokojącego nie widziała, to tylko moja chora wyobraźnia. Dlatego po namyśle jednak odpuściliśmy.
A teraz mały jeszcze ma katarek, więc nie chcemy go dodatkowo męczyć.
 
Ja wykozystuje ładna pogode i prawie cały czas na dworze spedzamy...dzis przywiezli mi płyty na meble w niedziele rozpoczyna sie skrecanie juz nie moge sie doczekac :D
 
Oj tylko na chwilunie
Noe dostał antybiotyk...no i my też ,cały dom chory
Mały cały czas marudzi ma temperature...połowica tez marudzi..poprostu mam szpital ::)

No i mi głowa peka
Jak już opanuje sytułacje
Chłopaków nakarmie ,zaaplikuje leki i uśpie jak mi głowa nie eksploduje to zawitam na bb
 
dobry wieczor!!!!!!!
my tez po spacereku hubcio na nozkach przed blokiem i poskakal i polazil! teraz juz szykujemy sie do kapanka i spanka!

mija bedzie dobrze! zyczymy duzo zdrowka!!!!!!!!
 
my tez dzis bylismy długo na dworku, jednak dzis pechowy 13 i Majkę użadliła pszczoła, wszystko jest OK, na pogotowiu zrobili okład z octu, opuchlizna jeszcze jest, ale mała ma humorek, więc jestem dobrej mysli
 
Pycha - to rzeczywiście miałyście dziś pecha.
Mija - życzę szybkiego powrotu do zdrowia twoich chłopaków.
A ja miałam dziś strasznie napięty repertuar i mało czasu, żeby tu zaglądać. Na szczęście dzieciaczki już w łóżeczkach, mężuś dziś w pracy do późna (choć ma się urwać wcześniej >:D, bo dobre winko dostał i chce ze mną spróbować ;D >:D ;)), a ja mam chwilę na bb. Odwiedziła nas dziś babcia, więc były spacerki, kawusie, ciasteczka. Babcia ma hopla na punkcie dzieciaków i ciągle coś im kupuje. Szczególnie swojej pierwszej wnusi, która jak widzi babcię, to od razu pyta "A co masz dla mnie ?" Tak ją sobie nauczyła.
I oczywiście dziś było to samo ::).
 
witajcie
zalapalam sie na 800setna strone ale fajnie chociarz raz sie udalo
wiecie co czytalam wasze wypowiedzi na temat " fałdek po ciazy" szczerze mowiac ja za szybko schudlam i teraz chcialabym przytyc i nie wiem jak to zrobic bo jem duzo a malo tyje
 
reklama
ja dzis mialam dobry dzien spacer udany maly spokojny nieplakal jestem z niego dumna hiii
1 noc ktora w miare pospalam...
mija trzymaj sie bedzie dobrze..
buzaki
 
Do góry