reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
dziendoberek!!!!!!!!

ja chodze dzis dretwa!!!!!!!! poszlam puzno spac! a hubcio ranny ptaszek!!!!!!!!!
zaraz na masazyk slonkompiekne wiec chyba na kruciutko sie wybierzemy! ;)
 
Witam!!!
U nas pobudka dzis przed 7;00 a ja jestem nie wyspana :( kiedy ja sie wyspie????
Ja wiecej spie z moim dzieckiem niz ono samo w lozeczku bo tak mi jest wygodniej... ;)
Zaraz wychodze z domku na zakupy a potem wpadne zobaczyc jak tam idzie remoncik i pewnie na caly dzien zostane tam bo jest znow piekna pogoda :) Glowa umyta,gary pozmywane tylko co zrobic dzis na obiadek?Cos co szybko to pewnie schabowe i juz ;D
Milego i slonecznego dnia !!!!
 
ja sie wyspalam az bylam zdziwiona ze nie obudzil mnie placz głodnej Emili a gaworzenie
usnela wczoraj o 20,30 obudzila sie kolo7,30 i nie wolała mnie tylko sobie coś do siebie gadała jakies pol godzinki
cudne dziecko
a dzien zapowaida sie jak zawsze ze dwa trzy spacerki moze kolezanka wpadnie na ploteczki a poza tym nuuuda
 
Witam wyspane i niewyspane mamusie :)
Choć ja dziś zdecydowanie do tej drugiej grupy należę :(. Na szczęście kawka postawila mnie na nogi i już sporo dziś zrobiłam. Maluch uskutecznia już drugą drzemkę, więc ja się obijam ;D. U nas też piękna pogoda i na pewno wybędziemy na spacerek.
Kasiula - grzeczną masz Emilkę, oby tak dalej :)
Kamcia - śpij z dzidzią jak ci wygodnie, my też spaliśmy z Karolinką i było fajnie :). A jak przyszedł czas na własne łóżko, to szybko się przyzwyczaiła. Niestety, choć z nami spała, to bunt 3-latka przechodziła i tak z całą mocą ;D ::).
 
dzieki za porady dzis w nocy 1 godo lozka odlozylam i 2 razy z nim spalam i teraz jestem nwet wyspana i pogoda ladna to idzeimy na spacer jestem z niego dumna bo juz ladnie ssie piers i oczka juz sie wyleczyly:)
 
reklama
A my byłyśmy dziś u lekarza, Maja waży równe 9kg, pani doktor powiedziała że lada dzień wyjdzie ząbek (narazie niczym nie smarujemy i nic nie podajemy, troche marudna jest ale da się wytrzymać), jutro na badanie krwi z samego rana i zobaczymy co dalej. Ja ostatnio zapracowana, nie mam czasu nawet na bb, ale skrzętnie czytam zaległości. ;D ;D ;D
 
Do góry