reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dziewczynki, mam pytanie po czym poznać że ząbek tuż tuż? Zuzia śpi niespokojnie, wierci się, kręci aię wybudzi. Tylko cycuś pomaga:-) dziąsełka ma jasne, nie opuchnięte, ale wkłada wszystko do buzi jak już nie ma co to nawet swoje paluszki:-)
 
Agnieszka @ chyba przede wszystkim po nabrzmiałych i czerwonych dziąsełkach. Niekiedy temu towarzyszy temperatura i straszny ślinotok.:tak:

A moja uwielbia "Świnkę Peppę ", która ostatnio zniknęła z Youtube .:wściekła/y: I "Świat małej księżniczki" :tak:
 
Agnieszka @ chyba przede wszystkim po nabrzmiałych i czerwonych dziąsełkach. Niekiedy temu towarzyszy temperatura i straszny ślinotok.:tak:

A moja uwielbia "Świnkę Peppę ", która ostatnio zniknęła z Youtube .:wściekła/y: I "Świat małej księżniczki" :tak:
Justa, mój Kuba też ogląda Pepę :-D a ściągnąć możesz z tej stronki :tak:
Torrenty.org - Polski Katalog Torrentów ja jestem tam zalogowana i ściągam sobie na bierząco <fakt że musisz smsem zapłacić ale warto :-p>. I jeszcze na tej stronce masz darmowe bajki <bez logowania> http://www.bajkionline.com/
Asienka, ja pamiętam takie bajki z dzieciństwa :-D;-) kurczę jednak jestem stara :laugh2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Justa, mój Kuba też ogląda Pepę :-D a ściągnąć możesz z tej stronki :tak:
Torrenty.org - Polski Katalog Torrentów ja jestem tam zalogowana i ściągam sobie na bierząco <fakt że musisz smsem zapłacić ale warto :-p>. I jeszcze na tej stronce masz darmowe bajki <bez logowania> Darmowe Bajki i Filmy Animowane Online - BajkiOnline.com
Asienka, ja pamiętam takie bajki z dzieciństwa :-D;-) kurczę jednak jestem stara :laugh2::rofl2:
Znajoma ściągała z tej stronki gry ,a w zasadzie jej mąż ...
I zapłacił 800 zł kary za tę przyjemność ...
Okazało się ,że gra była na licencji ,a w zasadzie można ją było kupić ogólnie na rynku za ok.20 zł :baffled::baffled::baffled::szok::szok:
Trzeba uważać więc ,skąd się ściąga.;-)
 
Też mam tam konto. Wszystkie torrenty są nielegalne, a jak wejdzie ACTA to w ogóle przestaną istnieć. Jestem zdania, ze za wysokie ceny są oryginałów i to jest masakra dla mnie. Dopóki producenci nie dadzą "normalniejszych" cen, to takie strony będą istnieć i ludzie będą ryzykować i ściągać a państwo, producenci i cała reszta tracić.
 
reklama
witajcie
była teściowa na 15 minut i poszła:sorry:
Agnieszka Justa ci już napisał to ja ci jeszcze dopowiem że pojawiaja sie takie kreseczki zanim ząbek wyjdzie.czasem długo ząbki wychodza wiec trzeba marudzenie jakoś przetrwać;-)
Bartek właśnie zasnął mi na podłodze:eek:
 
Do góry