reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej mamusie :*

fanta to co na obiad robisz?:-D;-)
ja czekam na teściowa ma zaraz do nas wpaść

Ja zaraz zmykam gulasz z kaszą jęczmienną robić, aż mi ślinka cieknie na samą myśl.

Ael ciekawe ile maluszek przybrał. :tak:

Mały waży na niespełna 3 miesiące dokładnie 5560 gr. Przybiera ale przy dolnej granicy, mam go dokarmiać mlekiem modyfikowanym tak jak do tej pory 1 ewentualnie butle po 120-150 ml.

Uf, to dobrze, że nie tylko mój tak ma ;-)
Ooo :-D. Dobre mój jest fanem Shreka :-D:-D

Może to jeszcze za wcześnie u Wiktora, ale co puszczę mu bajkę, taką kolorową to jego to nudzi, lubi filmy sensacyjne najlepiej XD

Witajcie Kochane!
Dzisiaj idziemy na Bajkolot, czyli bajki z rzutnika. Bedzie super, takie wspomnienia z dziecinstwa.
Jutro dopiero do was wieczorkiem wpadne bo ide na:
Foto mamy
i
Cafe Bajarka Toruń - Klub Zwierciadła: Renata Dziurdzikowska o sile pozytywnego nastawienia
Co do bajek moj uwielbia Uszatka!
Milego dzionka!

Asiu miłego dnia i bawcie się dobrze na bajkach :-)


Też mam tam konto. Wszystkie torrenty są nielegalne, a jak wejdzie ACTA to w ogóle przestaną istnieć. Jestem zdania, ze za wysokie ceny są oryginałów i to jest masakra dla mnie. Dopóki producenci nie dadzą "normalniejszych" cen, to takie strony będą istnieć i ludzie będą ryzykować i ściągać a państwo, producenci i cała reszta tracić.

No niestety przez Acta zamykają hostingi, mnie padło konto premium na filesonicu, a miałam do kwietnia a tu doopa.
Mój P zapowiedział, że jeśli faktycznie dojdzie do podpisania (bo moim zdaniem to jeszcze nie do końca tak przesądzone) to się przesiadamy na linuxa, a ja tego systemu no nie ścierpię.
Swoją drogą obudzili się nagle z tym paktem. Do tej pory też walczono z piractwem a tu taka durnota moim zdaniem.

Fanta jak mi zostało coś transferu pod koniec miesiąca, to filmy ściągałam sobie z darkwarez.pl - Warez, Forum, Download, Gry, Filmy, Muzyka, Linki, XXX, Seriale, Rapidshare, Erotyka .:tak:

Oo jaa też z tego korzystam, jeszcze jest siostrzana strona peb.pl i chyba warezisko.pl


witajcie
była teściowa na 15 minut i poszła:sorry:
Agnieszka Justa ci już napisał to ja ci jeszcze dopowiem że pojawiaja sie takie kreseczki zanim ząbek wyjdzie.czasem długo ząbki wychodza wiec trzeba marudzenie jakoś przetrwać;-)
Bartek właśnie zasnął mi na podłodze:eek:

Albo mi się wydaje albo ja u swojego dziabąba widzę białe kreseczki na dziąsłach. Jednakże nie są ani spuchnięte ani czerwone.


My po szczepieniach, młody dzielnie zniósł, przy ostatniej tylko troszkę pochlipał. A tak to się uśmiechał do lekarki i pielęgniarek jak wariat, gadał sobie z nimi, strzelał miny. Pediatra położyła go na brzuszku i koniec, mówiły że model że taki śliczny i tak lubi tą pozycję. I jak tak leżał na brzuszku strzelił taki szeroki uśmiech jak na zdjęciu w mojej sygnaturze.
Co do wagi, to dobrze sądziłam, że mało przybiera i podanie butli było słusznym posunięciem. Zobaczymy jak to będzie za 6 tygodni na następnych szczepieniach.
Poza tym Wiktor coraz częściej się śmieje, taki prawdziwy śmiech :-)

Mam jeszcze pytanko, czy któraś mamusia używa albo używała pieluch z Rossmana DayDream? Jeśli tak to bym prosiła o opinię, dziś kupiliśmy pierwszy raz i wg mnie wyglądają jak zielone Pampers a cienkie są jak białe Pampers.
 
reklama
Znajoma ściągała z tej stronki gry ,a w zasadzie jej mąż ...
I zapłacił 800 zł kary za tę przyjemność ...
Okazało się ,że gra była na licencji ,a w zasadzie można ją było kupić ogólnie na rynku za ok.20 zł :baffled::baffled::baffled::szok::szok:
Trzeba uważać więc ,skąd się ściąga.;-)
As, dzięki za informację choć w sumie ja jestem tam od początku zarejestrowana ;-) no i oczywiście trzeba patrzeć co się ściąga :tak:. Z tych stron na które trzeba uważać, to POBIERACZEK :sorry:.
Krolcia, niestety :sorry::-( ale korzystajmy puki możemy ;-).
Justa, ja jeszcze mam konto na Przyjazny dysk internetowy - Chomikuj.pl ;-):-) i tam jest to na zasadzie wymiany <Ty wrzucasz dostajesz punkty i za nie możesz sobie coś ściągnąć :-p>.
Asienka, superancki ten traktor ;-);-).
Aguska, widzisz a mój właśnie wstał :-D
 
Justa dzięki za pamięć czuję się dobrze nie licząc tego że ciągle staram się leżeć, mam przypływy nagłęgo gorąca i po przeczytaniu 2-3 zdań z bajki na dobranoc Anuli mam zadyszkę jakbym biegała :-D ale to przecież normalne uroki ciąży :-p miałam chwilkę przerwy to was poczytałam, ale nie dam rady więcej popisać, bo jeden dokument mnie woła, aaaa!
 
Ael w pieluchowym temacie nie pomogę, bo my Dada używaliśmy. :tak: Ja karmiłam piersią 8 m-cy + dokarmianie i moja kruszyna też wiecznie przy dolnej granicy była. :tak:
Uśmiech Wiktorka powala. :tak::-)
Fanta też mam chomika, ale go nie karmię. :no::-D
Aguśka czyżby bajka Bartusia zmorzyła? :-D
wrublik :-D

No i zapraszam na swojego bloga, bo kilka nowych fotek wkleiłam. ;-)
 
Widzę temat bajek i ściągania z neta :-) mój syn ogląda pingwiny z madagaskaru, spangeboba i resztę bajek z pixara :-D a ściągam z polskich torrentów i z chomikuj :tak: częściej ostatnio z chomikuj bo szybciej się ściąga i więcej filmów dostępnych :tak: chociaż ostatnio chciałam bardzo stare piosenki ściągnąć i kilka filmów i nigdzie nie było :sorry: Kubie coś odbija więc chyba zje obiad i pójdzie się zdrzemnąć :tak: M mnie poinformował że sobie jedzie po pracy koledze pomóc w przeprowadzce więc znowu sama :confused2: on myśli że w domu nie ma co robić a ja nie chce odpocząć od ciągłego marudzenia Kuby, a co tam przecież ja muszę w domu siedzieć :confused2:
 
Ael to fakt kruszynka z twojego Wiktorka ale ważne że zdrowy;-)i dzielnie przeżył szczepienie wiesz ja karmiłam tylko 3 tygodnie bo mój wiecznie nie nażarty był:-D:-D:-Di go dokarmiałam ;-)po 2 tygodniach bo nie wyrabiałam widocznie twój pokarm już mu nie wystarcza ale będzie dobrze;-)
justa tak chyba go znudzila i poszedł spać:-D ale ja sie jemu nie dziwie bo pogoda okropna:baffled:tylko długi wieczór nas czeka:sorry:
Asienka extra traktor na działeczke super:tak:
 
Ael a ile Ci przybrał teraz i przez jaki czas? Mój na piersi ładnie przybierał. Dostawał butlę raz na jakiś czas( w kryzysach laktacyjnych). Niestety musiałam drastycznie odstawić od piersi. Wtedy dopiero zaczął masakrycznie szybko rosnąć!:szok:

Asienka traktor olbrzym!!! Będzie miał młody frajdę!

Nam się narysowała szansa wczasów z wojska nad polskim morzem. Ekstra! Nie byliśmy jeszcze zdecydowanie dokładnie gdzie chcemy jechać ale już teraz wiemy i wybór padł na Unieście. Oby terminy tylko wolne były. Jutro będę dzwonić i pytać.:tak:
 
reklama
Do góry