reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
As brzuszek piękny :-D
Lena trzymam kciuki za bratową ;-)
Aguska ja mam zamiar Kubie właśnie takie kupić ale większe bo mój to długi :tak: powiedz mi jaki jest materac, dobry, nie żadna tandeta?

Witam, pogoda w miarę, w nocy trochę śniegu napadało i o dziwo nadal biało więc chyba poniżej zera jest :tak: M w pracy, Kuba jeszcze dzisiaj w domu bo coś kaszlał w nocy ale jutro już idzie do przedszkola :tak: zupkę jeszcze mam ze wczoraj tylko coś na drugie trzeba wyczarować, ale nie mam pomysłów na obiad ostatnio :confused2: coś z ciśnieniem musi się dziać bo głowa mnie szmera :baffled: ależ ja mam lenia ostatnio ;-)
 
Hej. :-)
Fanta kawka leczy brak weny. ;-)
Bea mnie od wczoraj coś gniecie w głowie . Albo ciśnienie albo nadmiar roboty. :-p
As matulu, jakie to śliczne! :tak::-):-) jak bym wiedziała , że ty tak potrafisz , to bym zamówiła u Ciebie jakąś maluśką sukieniusię dla mojej dużej już panny. :tak:
Aguśka , krolcia udanych pogaduszek. :-D U mnie też dziś makaron z mięskiem z piersi kuraka i sosem pieczarkowym. :tak: Na szybkiego , bo czasu siedzieć przy garach nie mam. :-D
wrublik jak się czujesz?
Anula witaj z powrotem. :tak:Współczuję nieprzespanych nocy.
Lenka a bratowa w którym jest tygodniu?
Ael ciekawe ile maluszek przybrał. :tak:


No i nie wiem co to ja jeszcze chciałam. Jak sobie przypomnę to wrócę. A tymczasem zmykam do garów.:confused2:
Potem szybko chałupkę posprzątać i wreszcie choinkę rozebrać :-p, jakieś zakupy zrobić.
Jednym słowem u nas nuda. ;-)
 
reklama
Do góry