reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam.;-)
Dzisiaj do kawki wlałam gorącego mleka bo mi się śmietanka skończyła i wyszła niechcący:sorry2: taka sympatyczna puszysta pianka mmmmm:-p

U nas zimowo! Śnieg delikatnie prószy, temperatura w okolicy 0, no no, oby tak dalej!

Dzisiaj bal Matiego. Wstał bez żadnego och i ach dzisiaj he he. No zobaczymy jak będzie po. Czy zagada mnie na śmierć czy tylko uszy zwiędną z relacji.:-D

Miłego dnia;-)

Ael to nie to, że z piersi się nie najada. Mamine mleko jest lekkostrawne i szybko przelatuje. Mm jednak mocno syci. Radzę uważać z podawaniem butli. To pierwszy wielki krok do tego, żeby skończyć karmienie piersią. Jeśli Ci na tym zależy oczywiście. Bo może nie chcesz już karmić to wtedy ok.;-):tak:
 
reklama
witajcie
mój Bartuś dziś przespał pierwszy raz w swoim nowym łóżeczku i jestem z niego dumna bo nie spadł tylko raz wstał ale bez problemu potem zasnąl
u nas ciągle pada śnieg potem sie topi i tak w kółko masakra
 
aguśka śliczniaste łóżeczka, tylko takie trochę krótkie? do ilu lat by te 140cm wystarczyło?

aa doczytałam że są większe...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry