reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam się i ja wieczorem napiszę wiecej bo teraz pakuję męża:-(
Torciki rewelacja!!!!!!!!!!!
agnieszka takie wrocławskie życie;)
 
Witam, wybaczcie że tak rzadko zaglądam ale jakoś ostatnio weny mi brak i czasu niestety :dry: wczoraj pojechaliśmy do babci i dziadków, wróciliśmy do domu po 20.00 :tak: dziadkowie zadowolenie z laurek :-) M znowu na służbie, więc znowu sama z Kubą :sorry2: teraz sobie siedzimy i oglądamy bajkę, nic mi się nie chce, mam mega lenia :sorry2: jeszcze ta pogoda, masakryczna :baffled: wczoraj przez pół dnia padał śnieg a w nocy deszcz :sorry2: mam nadzieję że jeszcze zdążę Kubie sanki wyciągnąć z piwnicy :sorry2:
 
Pogoda dzisiaj tragiczna żeby wyjść na spacer to trzeba ze sobą cegłówkę wziąć w kieszeń inaczej może porwać... Nasza trójka niewyspana i nic nam się przez to nie chce...:baffled: Zastanawia mnie jak ludzie dorośli mogą mieć tak niski iloraz IQ tłumaczysz komuś że jest 2 w nocy żeby był ciszej, a on do Ciebie z mordą. Niewiele brakowało a dostałby w łeb bo mój M słysząc te głupie gadki prawie wyszedł z siebie. I tak w dniu dzisiejszym to my czujemy się jak byśmy byli na kacu.
 
Agnieszka dlatego ja uważam ze najlepiej wezwac policje lb straz miejska i po sprawie!do nich takich głupich tekstó by nie walili!!
 
Witam wieczorowo. Mały marudny przeokropnie przez pogodę...


Agnieszko, wiesz jaki sposób jest na takich sąsiadów, jak skutecznie ich przestraszyć i wkopać jednocześnie?
Wystarczą takie malutkie petardy co odgłosem przypominają strzał pistoletu. Zapalić, rzucić pod drzwi sąsiadów i zwiewać. Petardy się wystrzelają pobudzą innych sąsiadów, tych debili wystraszy. Obudzeni zrzucą winę na tych co imprezują. Zemsta 2w1 :-D
 
Witam wieczorowo. Mały marudny przeokropnie przez pogodę...


Agnieszko, wiesz jaki sposób jest na takich sąsiadów, jak skutecznie ich przestraszyć i wkopać jednocześnie?
Wystarczą takie malutkie petardy co odgłosem przypominają strzał pistoletu. Zapalić, rzucić pod drzwi sąsiadów i zwiewać. Petardy się wystrzelają pobudzą innych sąsiadów, tych debili wystraszy. Obudzeni zrzucą winę na tych co imprezują. Zemsta 2w1 :-D

tylko wiez jak jest głośna muzyka a oni zatańczeni to wątpię zeby usłyszeli...a do tego jak tamci przy hałasowaniu nie wytknęli nosa za drzwi to przy petardach jeszcze bardziej!zreszta skad o 2 w nocy wziac petardy:-)
 
tylko wiez jak jest głośna muzyka a oni zatańczeni to wątpię zeby usłyszeli...a do tego jak tamci przy hałasowaniu nie wytknęli nosa za drzwi to przy petardach jeszcze bardziej!zreszta skad o 2 w nocy wziac petardy:-)


Oj usłyszeli by spokojnie to jest hałas duży. To petardy to nie fajerwerki, więcej hałasu niż widoku :-D
A zaopatrzyć się można na przyszłość jak się wie, że sąsiedzi odstawiają takie cyrki.

Parę godzin temu sąsiadka z naprzeciwka przypaliła mleko, smród rozniósł się po całej klatce. Ona ma jakieś 100 lat i jest nie, że stara, chamska w swoim zachowaniu. Otworzyła swoje drzwi na korytarz i nam zaśmierdziała cały przedpokój, no wściec się można było. Dobrze, że mi do pokoju gdzie z małym jestem nie wleciało tego "zapaszku". Dlatego ja się strasznie cieszę, że niedługo wyprowadzamy się do mojej ciotki.

Z resztą muszę się wam pochwalić dojrzałymi decyzjami mojego faceta. Właśnie propos przeprowadzki. Powiedział, że jak zrobi się ciepło to powoli będziemy przenosić rzeczy, trochę to będzie monotonne.
A poza tym, mój P powiedział, że nie będzie chciał dawać małego do żłobka. Spytałam się czy wie z czym się to wiąże, bo wtedy ja nie będę mogła iść do pracy bo dzieckiem nam się nikt nie zajmie, a do opiekunek nie mam przekonania. P odparł, że wie o tym i sobie damy radę.
Jakbym go znała od wczoraj to po prostu kolejna decyzja, ale że jesteśmy parę lat ze sobą to mi szczena opadła XD
 
ael dla mnie to troche smiesznie latac po klatce o 2 w nocy i podkładac petardy:)
ja bym wykonała tylko tel i byłby spokój:)

a co do straszych osob i zapachu kazdemu się moze zdarzyc:):-D:-D
 
reklama
Oto dlaczego wczoraj i dziś nie było mnie na forum. ;-):-):-)
Dziewczynki moja pierwsza w życiu sukienka ,którą sama zrobiłam ,oczywiście dla Karolinki.:-):-):
 
Do góry