reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam się z kawusią...
AS ale śliczności i nie wygląda jak byś pierwszy raz taką sukienusię zrobiła, jest zawodowa!

miłego dzionka!!
 
reklama
Witam z kawką.;-)
I znowu z jednym dzieckiem w domu. Aaaaa jaka cisza!:-D He he he.
Jutro Mati ma bal, ale będzie fascynacja! Już dzisiaj w trakcie rozbierania się krzyczał do przedszkolnej cioci, ze będzie klonem i że ma karabin, tylko dużo nie będzie strzelał itd. :-Dhi hi Nawet zapomniał z tego wrażenia się z nami pożegnać.:tak::biggrin2:

Plecy jednak dają się bardziej we znaki. Muszę niestety wziąć silniejsze leki, czyli ból brzucha murowany. Trudno coś za coś.:baffled:

As sukieneczka słodziutka!

W kwestii sąsiadów ja też bym wykonała telefon i do widzenia, niech oni się zajmują(straż miejska, policja).
 
hej;)
Nie bylo mnie przez dluzszy czas ale nie opusicilam Was, czasami podczytywalam. U nas tak sobie osttanio mam troche na glowie przez co zamilklam ale powinnam juz wrocic na dobre;-)
 
Po szczepieniu. Był dzielny!:tak: Kolejne za 5 m-cy.

Najgorzej, że teraz będzie Mateusz szczepiony w maju:szok:! Nie wyobrażam sobie:no:!!!!

Daniel waży 13.550 i ma 83 cm wzrostu:happy2:. Więc jak na początku sporo przebijał brata, tak teraz już jest mniejszy niż Mateusz w jego wieku.

Chociaż z drugiej strony...jego sylwetka nie jest jeszcze w pełni wyprostowana a mierzony właśnie był przy ścianie. Może jakby był już w pełni chodzący...no nic. Na razie jest mniejszy a cięższy:-p:-D.
 
Oto dlaczego wczoraj i dziś nie było mnie na forum. ;-):-):-)
Dziewczynki moja pierwsza w życiu sukienka ,którą sama zrobiłam ,oczywiście dla Karolinki.:-):-):

Śliczne CUDO! Kobito normalnie masz wielki talent :-D

Witam z kawką.;-)
I znowu z jednym dzieckiem w domu. Aaaaa jaka cisza!:-D He he he.
Jutro Mati ma bal, ale będzie fascynacja! Już dzisiaj w trakcie rozbierania się krzyczał do przedszkolnej cioci, ze będzie klonem i że ma karabin, tylko dużo nie będzie strzelał itd. :-Dhi hi Nawet zapomniał z tego wrażenia się z nami pożegnać.:tak::biggrin2:

Plecy jednak dają się bardziej we znaki. Muszę niestety wziąć silniejsze leki, czyli ból brzucha murowany. Trudno coś za coś.:baffled:

As sukieneczka słodziutka!

W kwestii sąsiadów ja też bym wykonała telefon i do widzenia, niech oni się zajmują(straż miejska, policja).


Oj kochana, a co Ci w te plecki się stało? Mnie ciąża i skurcze krzyżowe rozwaliły dół kręgosłupa, jak mnie czasem ból złapie to mi ten odcinek sztywnieje i ani się rusz.


Lenko a co do sąsiadki, problemem jest to, że ona jest tępa. Od kiedy mieszkam z moim zrobiła jeden numer taki, że o mało co by nas nie wysadziła, bo zapomniała zakręcić gazu, wtedy przyjechała straż bo mają uprawnienia do wyważenia drzwi to nie chciała otworzyć. Wyważyć nie wyważyli, sąsiadki w końcu ją przekonały by otworzyła drzwi. Ale mój P opowiadał, że ona potrafiła takie numery co rusz odwalać. Raz nie otworzyła i było wyważanko. Raz u niej pożar mały był, też strażaków nie wpuściła, to weszli oknem (1 piętro).
Ma córkę we Wrocławiu czyli niedaleko ale ta to się nią od święta interesuje.
Znajoma sąsiadka chodzi do niej codziennie leki dać, córka sąsiadki jak byłam jakiś tydzień temu powiedziała, że na święta taki numer odwaliła, że do nich po nocach dzwoniła, to ta zeszła ją opiórkać z góry na dół. Raz też 3ech różnych sąsiadów prosiła by poszli z nią do piwnicy bo ona gdzieś zgubiła klucze do mieszkania, a ciągle je miała w kieszeni w fartuchu.
Mój P raz przyniósł jej węgiel i rozpalił, zapałki poleciały mu pod szafę, to mówił że jak się schylił to sto złotych tam znalazł, oddał jej, ale stwierdził jak by się przejść po mieszkaniu jej to by się więcej pieniędzy znalazło.
Pamiętam pierwszy raz jak jej drzwi otworzyłam. Stała bez słowa tylko podsunęła mi pod nos rozwaloną siekierkę, ostrze zeszło z trzonka.
Dlatego chce stąd jak najszybciej zwiewać. Mamy dziecko więc o małego bezpieczeństwo chodzi.
 
Krolcia, super waga;-)
Ael, nie dziwie sie sama bym chciala uciec...
Nie daje rady z malym pod koniec dnia mam ochote uciec i nie wrocic...

Bartuś daje mamie popalić?
Ja wczoraj ledwo na oczy widziałam, a małemu się odwidziało spać, po dniu ryku na wieczór się rozgadał, szerzył swoje dziąsełka do nas. Zawinęłam w kocyk, ten się do mnie śmiał jak mysz do sera, oddałam tacie a sama padłam na łóżko.
 
As sukienka piękna :-) ja już zapomniałam jak się na szydełku robi :sorry2:
Krolcia to nie źle Ci waży i mierzy super :-)

Witam, pogoda taka sama :dry: nie dawno śnieg padał ale już przestał :sorry2: M przyszedł ze służby i śpi a jakże by inaczej a Kuba sobie rysuje :tak: ja mam chwilę przerwy, zupka gotowa, pranie zaraz się skończy i trzeba powiesić :tak: przeziębienie nam już przechodzi, Kuba jeszcze tylko trochę za bardzo kaszle więc dzisiaj jeszcze w domu został, ale może jutro już pójdzie do przedszkola i znowu będzie jęk że nie chce :dry: ale będę musiała pogadać z dyrektorem bo za dużo dzieci chorych jest w przedszkolu a oni nie zwracają na to uwagi :sorry2:
 
reklama
Witajcie!
ja niestety znow wpdam i wypadam. Kilka spraw mam na necie, ktore zaniedbalam. Buuu
Imprezka udana!
Maly wlasnie mi wstal, a tylko pol godziny spal.
Kurcze, dzisiaj jest mega marudny.
 
Do góry