reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witajcie
krolcia to nie zła waga Danielka:-D;-)kurcze on więcej waży niż mój Bartek:szok::-D
Ael Anula kochane musicie przetrwać ten okres dzieciaczki są jeszcze małe ale uwierzcie że z czasem będzie lepiej:tak:;-)
mój dziś o 1 w nocy wstał i nie chciał spać:sorry2::szok: musiałam zrobić mu mleko pokisił sie i po godzinie zasnąl:tak:
as sukieniusia fajna
 
reklama
Położyłam Kubulca spać, mam nadzieję, że mi przyśnie bo to ostatnio z tym jego spaniem w dzień to różnie :dry:. Pranko wstawiłam, ziemniaczki zaraz obiorę i w sumie to jeszcze bym musiała odkurzyć ale normalnie nie chce mi się :baffled:. Dziś wstałam po 8 ale dosypiałam w łóżku do 9:30. Ostatnio z rana strasznie ciężko mi podnieść się z łóżka :shocked2::-D:-D.
 
Ael, Aguska przez ostatnie dni daje popalic, w dzien praktycznie nie spi(3 razy po pol godz i to gdy kolyszew tym czasie stanie na czworaka ze 4 razy)cale dnie krzyczy, szczypie i drapie az czerwony sie robi ale nigdy nie placze. Osttanio nad ranem sie obudzil wzielam go do nas i udawalam ze spie a on nie mogl tego przebolec jak nie Ł to mnie zaczepial w rezu;tacie podrapal mnie tak ze pod okiem mialam 3 strupy i wygladalam jakbym sie bila, kurka a pznokcie mial obciete dzien wczesniej. Ciagle skacze mi na kolanach, siedzienie jest beee, tylko pelzac chce. Gdy wlze do loeczka przekreca sie w poprzek i krzyczy bo sie nie miesci albo odsloni oslonke i oglada tv. Ostanio byla u nas sasiadka po godz rece ja bolaly tak jej skakal na kolanach, pozniej lapal jej corke za kolana i gryzl a na koneic ciagnal za spodnice az mala sie poplakala i zaczela uciekac.W nocy budzi sie staje na czworaka i sie wybudza po czym zaczyna sie bujac przod-tyl. Ciagle w kucyku chodze a i tak wyrywa mase wlosow, staram sie nie reagowac bo wtedy sie cieszy ale czasami boli. Osttanio u lekarza zabieral sluchawki, na koniec uslyszalam ze to zywe srebro:-Dno i cygan z niego na calego pojdzie do kazdego nawet gdy widzi pierwszy raz wyciaga raczki a i wazy 8,5kg i ma 74 cm
As cudna sukienka;-)zazdroszcze umiejstnosci ja ledwo guzik przyszyje
Uciekam bo na kolderce w loeczku mam jego pranie, wlsnie sie dorwal i wyrzuca
 
Ostatnia edycja:
anula jakbym czytała o swoim Bartku w tym wieku:-D:-D:-D mój tylko nie gryzł ale piszczał i raczkował na maksa:-D:-D:-D
też nie usiedział w miejscu a na kolanach może mógł posiedzieć 1-2 minuty i koniec za nudno było:-D nawet wielkościa twój Bartek jest podobny do mojego w tym wieku:-D:-D:-D
a my sie nudzimy w domu bo na dworze pogoda okropna więc nie wyjdziemy mój zabkuje 2 dolne 5 wychodza i coś mało je wścieka sie i łobuzuje:sorry2:
 
Aguska ja mam tylko chwilke gdy wl mu franklina, staram sie zeby nie ogladal bajek ale czasami juz nie daje rady, wystarczy ze wl bajke zaczyna klaskac;-)ale innej nie chce ogladac
 
Chciałyście zobaczyć mój brzuch .
To fotka z rana po kąpieli i przed śniadaniem.;-):-):-)
 

Załączniki

  • brzuch.jpg
    brzuch.jpg
    6,4 KB · Wyświetleń: 27
Hej Mamusie ale jestem dętka....
byłam od 5 w job:-D o tego wróciłam o 14,30 skoczyłam z Gajką na miasto kupić kapcie raptem pół godziny i od razu z miasta z bratową na porodówkę!!!Masakra ledwo żyje a ona jeszcze nie ur:-(Położyli ja na patologię ciąży!NIby jedna lekarka mówi, że wody druga ze nie i nie wiadomo kogo słuchać a ze ma GBS+ to i tak by musiała isc wczesniej by dostac antybiotyk!
Weekend był bardzo przyjemny pewnie domyślacie się dlaczego:)Bo był MĄŻ:-):-)zaraz zrobię sobię jedzonko gorącą czekoladę i Was poczytam:):-D:-DJak nie zasnę ze zmęczenia;):-D:-D:-D:-D
 
As brzusio cuuudny :*, taki spiszasty :szok:, nie widziałam takiego :-) ale mimo tego nadal piękny. Buzi od cioci Asi :*


Lenko to ja trzymam kciuki by bratowa szybko urodziła i bez żadnych komplikacji :-)


Ja dziś dałam młodemu butlę modyfikowanego mleka (zdecydowałam jedną, ewentualnie 2 dziennie dawać), zrobiłam mu 120 ml, dorobiłam jeszcze 60 z czego zjadł połowę, więc ogólnie 150 i pierwszy raz po jedzeniu od 1,5 miesiąca mi nie płakał i sam wypluł smoczek! :szok:
Po czym sam zasnął na 2 h. Ja już zgłupiałam. W piersiach mleko mam, ale ja nie wiem czy dla niego po prostu nie za mało mimo, że ostatnio coraz dłużej ciągnie i nawet jak wisi 10-15 minut na jednym cycu i cisnę, to jeszcze jest sporo mleka.
Jutro idziemy na drugie szczepienie i zobaczymy ile przytył w ciągu 1,5 miesiąca.
 
reklama
nie ma to jak dzień w doborowym towarzystwie :-D,
witam się śniadaniowo

Aelreda a może dlatego że Wiktorek poczuł że można przy butli mniej się namęczyć a lżej mu się pije? spróbuj może odciągać i podawać w butli swoje mleko, bo jak zmniejszy się popyt zmniejszy się też podaż

miłego dzionka wszystkim życzę mamuśki!
 
Do góry