reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam mamusie :-)




Oj współczuje nadchodzącej krwawicy...ale wiesz co gorsze od naszej @? Facet który zachowuje się jakby miał pmsa XD. Mój osobnik z łoża tak czasem ma XD



Kobieto! No wiesz, ja wiem bezsenność no ale kochana bez przesady. Ty tam o siebie dbaj, buzi w brzuszek :*



Witam witam. Bodzinka nie musisz oblatywać wszystkiego, na spokojnie luz blues :-D
Przecież czasem trzeba poleniuchować :-D



Agusiu wszystkiego najlepszego dla Bartusia, niech zdrowiutko rośnie cały czas! Idealnie się urodziny trafiły w sobotę :-)


A ja znowu problem z uchem ale lewym tym razem, boli ale to raczej jest ćmienie niż wpijanie pala w ucho jak ostatnio z prawym.
Młody postanowił się zbuntować i nie iść spać. Miał tyle do gadania, że nas oboje zagadywał. W końcu w kocyk, kołysanie i o 4:30 jego nie było, a nas nie było o 4:35...ehh....


Buuu w ogóle to pochwaliłam się tortem pieluszkowym (moim pierwszym w życiu) bo tak prosiłyście i żadna nic nie napisała, czy może być, czy się udał, buuu :zawstydzona/y:
A ja nie widzę tego pieluszkowego torta :szok::szok::szok::szok::szok:
Musiałam gdzieś przeoczyć ...
Albo mi oczy d..ą zarosły .
Pokaż go jeszcze raz ...:-D:-D:-D plizzzz
 
reklama
Dziewczynki wybaczcie moją nieobecnoć aemam męża w domu więc muszę się nacieszyc:):-):-):-):-)
AS nienormalna mało powiedziane:):-D
BARTUSIU (agusi)
Ciocia życzy Ci duzo zdrówka, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń!!
 
As proszę :-)

Zobacz załącznik 428201Zobacz załącznik 428202Zobacz załącznik 428203


Wrublik mogę zrobić na zamówienie :-), zawsze jakiś grosz wpadnie a ja zawsze lubiłam taką manualną robótkę :-)


Agusiu a tam kochane, tożto urodziny złożyć życzenia małemu dżentelmenowi trzeba musowo :-)
śliczny
Ja robię takie standardowe torty tylko na zamówienie specjalne Kubusia i mojego chrześniaka.
No raz robiłam dla męża z kobitką w bikini :-D:-D:-D:-D:-D
 
Ja robię też torty jadalne :-p na zamówienie. Z powodu ciąży musiałam tylko dać sobie spokój

A to moje dzieła, z kotkiem dla siostrzenicy na urodziny, malowane akwarium dla brata na urodziny i taki zwykły z masą bez lukru plastycznego tylko ze wzorkami.

Zobacz załącznik 428205Zobacz załącznik 428206Zobacz załącznik 428207Zobacz załącznik 428208
śliczne
A to moje torciki
To mój pierwszy tort jaki zrobiłam w swoim w życiu ;-):-):-)











Ten z motylkiem robiliśmy razem z Kubusiem ,więc musiał być na tyle prosty ,by młody sobie poradził ;-)
 
reklama
Do góry