reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ael akwariowe bomba!!!!!!!!!!!! Piękne!!! Zdecydowanie nr 1!!:tak:

A to ciekawe, bo ile osób widziało te zdjęcia to mówią, że ten tort akwariowy najładniejszy, a mnie podoba się ten z kremem na wierzchu i wzorem z kakao.
Ten akwariowy to mi się trochę nie udał, ta gdzie jest ogon rybi powstała dziura temu ten ogon, poza tym robiłam na szybko ten tort bo była 2 w nocy i ledwo na oczy widziałam.
 
Dla mnie ten najładniejszy:tak:. Ja lubię jak na torcie dużo się dzieje:tak:. Gdyby to nie było takie drogie to tylko takie bym kupowała.

Dla siebie zamówiłabym dżunglę, dla męża ryby, starszak miałby kosmos, mały...hmm...basen z piłeczkami hi hi. On teraz na etapie fascynacji kulu lulu.:-D
 
Witam się dziewczyny!
Ja dziś tylko na chwilkę a i jutro nie wiem czy wpadnę, bo jedziemy do teściów na obiad :cool:.
Aguska, dużego całuska dla Bartuśka ;-):-).
Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin e-ciotka życzy ;-):-).

Zobacz załącznik 428289Zobacz załącznik 428288.
Dziewczynki, a Wam spokojnego wieczoru życzę :tak:.
 
Witam z kawką.
wink2.gif

Co za pogoda! Tak ładnie wczoraj wieczorem sypało, już myślałam, że wyjdziemy dziś na wspólny spacerek po białym puchu a teraz?...breja!
cool.gif


Mały dziś znowu niespokojny i pokasływał. No ciekawe czy w tej sytuacji zostaniemy zaszczepieni jutro.
 
Witam również kawką aczkolwiek bezkofeinową(niestety)
My dzisiaj po ciężkiej nocy Zuzia obudziła się o 1 i zasnęła po 3 w nocy. W dodatku sąsiedzi(2 piętra nad nami) zapomnieli że nie są sami, zrobili sobie imprezę i wszystko było by ok., gdyby nie skakali, tupali, darli się, szurali meblami, masakra, skończyło się naszą ingerencją i niestety awanturą... Wszystko jest dla ludzi, ale jakieś zasady obowiązują chyba wszystkich, wściekła jestem i niewyspana...
 
reklama
witam się i ja...
muszę ruszyć do kuchni po smaczną kawkę, bo z rana wypiłam zbożówkę i czuję niedosyt, tylko ciasto imieninowe już zjedzone (m.in. wszystkie Agnieszki pozdrawiam z okazji wczorajszych :zawstydzona/y: imienin!)

Agnieszko współczuję nieprzespanej nocki...
 
Do góry