reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie.
Jestem nienormalna :szok::-D:-D:-D.
Siedziałam do 6.30 rano i robiłam sukienusię .
Teraz jestem nieprzytomna .:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Miłej sob:-)oty .:-):-)
 
:szok:
As noc nie przespana i do tej pory siedzisz? i to w ciąży???
Bodzinko też ostatnio mam problem z nadążaniem :-D w ogóle czuję się jak żółw obok kolei, wszystko tak gdzieś pędzi, a ja po prostu lezę swoim torem...
miłego dzionka dziewczynki!
 
as ty chyba cierpisz na bezsenność:-Dpóźniej pochwal sie sukieniusia:tak:
a ja sie z wami witam i uciekam:-p
Taaa bezsenność .
Totalna głupota.
Dorwałam się jak głupi do sera i zapomniałam o rzeczywistości :szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D


:szok:
As noc nie przespana i do tej pory siedzisz? i to w ciąży???
Bodzinko też ostatnio mam problem z nadążaniem :-D w ogóle czuję się jak żółw obok kolei, wszystko tak gdzieś pędzi, a ja po prostu lezę swoim torem...
miłego dzionka dziewczynki!
Położyłam sie o 6.30 ,a wstałam tuż przed 9 ,bo młody śniadanie chciał .;-):-D:-D:-D
I tyle mojego spania było.:-D:-D:-D
A teraz mamy gościa ,wiec uciekam herbatkę zrobić i coś słodkiego podać .
;-)
 
reklama
Witam mamusie :-)


Witam.

Ćmi mnie.:baffled:..@ zbliża się wielkimi krokami.
Idę kawkę sobie zrobić.

Oj współczuje nadchodzącej krwawicy...ale wiesz co gorsze od naszej @? Facet który zachowuje się jakby miał pmsa XD. Mój osobnik z łoża tak czasem ma XD

Witajcie.
Jestem nienormalna :szok::-D:-D:-D.
Siedziałam do 6.30 rano i robiłam sukienusię .
Teraz jestem nieprzytomna .:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Miłej sob:-)oty .:-):-)

Kobieto! No wiesz, ja wiem bezsenność no ale kochana bez przesady. Ty tam o siebie dbaj, buzi w brzuszek :*

Hej hej matka marnotrawna sie wita :-p Ostatnio mam problem z obleceniem wszystkiego ;-)

Witam witam. Bodzinka nie musisz oblatywać wszystkiego, na spokojnie luz blues :-D
Przecież czasem trzeba poleniuchować :-D

as ty chyba cierpisz na bezsenność:-Dpóźniej pochwal sie sukieniusia:tak:
a ja sie z wami witam i uciekam:-p

Agusiu wszystkiego najlepszego dla Bartusia, niech zdrowiutko rośnie cały czas! Idealnie się urodziny trafiły w sobotę :-)


A ja znowu problem z uchem ale lewym tym razem, boli ale to raczej jest ćmienie niż wpijanie pala w ucho jak ostatnio z prawym.
Młody postanowił się zbuntować i nie iść spać. Miał tyle do gadania, że nas oboje zagadywał. W końcu w kocyk, kołysanie i o 4:30 jego nie było, a nas nie było o 4:35...ehh....


Buuu w ogóle to pochwaliłam się tortem pieluszkowym (moim pierwszym w życiu) bo tak prosiłyście i żadna nic nie napisała, czy może być, czy się udał, buuu :zawstydzona/y:
 
Do góry