reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja wpadam powiedziec Dobranoc:-)
Szczerze to myslalam ze sobie poczytam a tu zonk:szok:
Ale sie dzisiaj wkurzylam bo chcialm nam zrobic do picia sok do rozcienczania malinowy z lipa,kazalam Dominikowi wyciagnac go z szafy bo mylam naczynia no i jak sie odwrocilam to go zrzuciłam na podloge:no::wściekła/y:Miałam tyle sprzatania ze szok:no::no::no:A wyzywalam przy tym:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Podloga do teraz mi sie jeszcze troche klei a mylam ja juz ponad 10 razy:wściekła/y::no::no::no:

IWCIK
Daj znac pozniej jaki byl ten film:tak::tak::tak:
Ja tez bardzo lubie komedie ale ta wydaje mi sie jakas dretwa:rofl2:

AGNES
Trzymam kciuki

AGUSKA
Oby zabek wyszedl szybko i w miare bez dokuczania
 
reklama
Witajcie kochane. Długo mnie nie było U was. Przepraszam. Mam problem, bo mama moja miała zawał ostry. Leży w klinice:-( jestem załamana:-:)-( dziś padam z nóg po drugiej zmianie:-( stopy mam odparzone:-( schudkan już 9 kilo:-( anty jeszcze biorę, choroba gdzieś się zabiera już odemnie. Kochane rano do Was wpadne. Padam. Oczy mi się zamykają:-( buziaki. Trzymajcie kciuki.
 
Witam z rana :-)
I pogoda się popsuła, jest zachmurzone i chyba zaraz zacznie śnieg sypać :crazy::crazy:
Dowikla super prezent dla dziewczynki, myślę że bardzo się jej spodoba :tak::tak:
Agnes oby z babcią nie było tak źle a dla was zdrówka :tak::tak:
Aleksia trzymam kciuki za mamę, musi być dobrze :tak::tak:
 
Witam i ja
U mnie sypie snieg i do tego niezle wieje:no:wiec wyobrazcie sobie co mam za oknem:szok::wściekła/y::wściekła/y:
Dziewczynki wlasnie wstaly a ja zaraz zabiore sie za jakies cwiczonka:tak::tak::tak:Dzisiaj beda one bardziej lajtowe bo dostalam @;-):-)
Zastanawiam sie co zrobic na obiadek i chyba zrobie watrobke bo sie szybko robi hehe:-):tak:

ALEKSIA
Trzymam kciuki za mame
 
Dowikla to miałaś sprzątania :sorry: ja pamiętam jak M mi prawie całą butelkę oleju wylał w kuchni :sorry: to dopiero sprzątania było :tak: a prezent dla koleżanki super :-) kiedyś się bawiłam z tymi żyłkami :-)
Aleksia trzymam kciuki za mamę :tak:
Myszunia dla Twojej Zuzi najlepsze życzenia z okazji urodzin!!! Dużo zdrówka, szczęścia i radości!!!

Witam. U mnie -3 i pada śnieg :confused2: no i zaczyna wiać :sorry: a miałam iść do sklepu z Kubą i teraz nie pójdę w taką pogodę bo mi syn zamarznie po drodze :-) a M oczywiście znowu mi dokumentów nie zostawił :confused2: miałam robić na obiad naleśniki zapiekane ale mi się nie chce no i nie mam jak iść na zakupy więc dzisiaj na obiad spaghetti :tak: mam nadzieję że mam makaron :sorry: dobrze że dzisiaj nie mam za dużo do sprzątania to się wezmę za ćwiczenia i zagadnienia :tak: do potem Laseczki :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja juz ogarnelam kuchnie,łazienke i ubikacje:tak::tak::tak:Pozniej planuje polatac na odkurzaczu:tak:i chatka bedzie lsniła:tak::tak:oczywiscie do czasu az moje dzieci nie zaczna dzialac hehe;-):-)
Zlozylam papiery do pracy w szpitalu ginekologiczno-polozniczym u nas na Polnej ale godziny tez sa do bani:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Niby caly etat i jedna zmiana ale niestety sa i wyjatki po 12 godzin:no::no::no:
Ciekawe kiedy znajde sobie prace ktora lubie:crazy:

BEATKO
A no mialam sprzatania:wściekła/y::no:Dopiero dzisiaj udalo mi sie doczyscic porzadnie podloge i szafki:tak::tak::tak:
A z ta oliwa to tez masakra:szok:
Daj znac jak po cwiczonkach:tak::tak::tak::tak:
 
Witam laseczki ale zimno brrrrrrrr:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
WIOSNO WIOSNO WIOSNO GDZIE ŻEŚ TY????????????????????????????????????????????
Byłam dziś na zakupach biedronie i zapłacić rachunek za prąd myślałam że zamarzne :szok::szok::szok::szok:kupiłam mojemu pierworodnemu dżinsy w prezencie urodzinowym a co się na mierzył na wybrzydzał na gadał nim znalazł te które mu pasowały i uwaga te w których jego zdaniem wygląda męsko:szok::-D:-D:-D:-D matko dzieci mi rosną starzeję się jak nic :-D:-D:-D:-D do tego jakiś taki humor mam do dupy:-:)-:)-(Pietruszki się czepiam szukam jakiejś dziury w całym :baffled::baffled::baffled:ach niech już przyjdzie ta wiosna zanim wykończe siebie i wszystkich do okoła:eek::eek::eek::eek:
Aleksia zdrówka zdrówka dla mamy i pisz nam na bieżąco jak poprawa:tak::tak::tak::tak::tak:i ty kochana no 9 kg szacun :tak::tak:
Agnes zdrówka dla babci mam nadzieję że to tylko zdjęcie źle wyszło:tak::tak:no i zdówka dla ciebie i Oliwki:tak::tak::tak:
Beatko a jaka jest granica wieku przyjęcia do policji???bo ja już stara dupa jestem:cool:
Dowikla a na jakie stanowisko się starasz do tego szpitala???moja koleżanka tam pracuje jako położna na porodówce :tak::tak:i w ogóle masa wczasowiczek położnych do nas tzn do mojej mamy z tego szpitala przyjeżdżało:tak::tak::tak:
Lena mnie od kuchni to ostatnio odpycha :baffled::baffled::baffled:nie chce mi się gotować nic a nic :no::no::no:
Ja laseczki niestety Dukana musiałam przerwać ze względu na moją niewydolność nerek :-:)-:)-(pani doktor powiedziała że ta dieta za bardzo obciąża nerki i dlatego schudłam tylko 5 kg bo reszta to woda która się we mnie zatrzymuje :-:)-:)-( więc przeszłam na dietę MŻ :sorry:
MYSZUNIA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA MAŁEJ ROZKOSZNEJ ZUZINKI ZDRÓWKA STU POMYSŁÓW NA MINUTĘ I SPEŁNIENIA ABSOLUTNIE WSZYSTKICH MARZEŃ :tak::tak::tak:
A co do rozlania soku tudzież oleju to ja jak jeszcze mieszkałam u mamy pobiłam 30 jajek przywiezionych od babci :-D:-D:-D:-Dboziu jak ja wyłam jak mi to mama kazała sprzątać:-D:-D miałam może z 13-14 lat:-D:-D:-D:-D
A moje dzieci latam będą miały rodzeństwo:tak::tak::tak::tak: ja się o to nie postarałam :-p:-p:-ple ich tatuś ze swoją dziewczyną:tak::tak::tak: super cieszę się razem z nimi ioby wszystko było dobrze a dzidzia urodziła się zdrowa i o czasie :tak::tak::tak:
 
reklama
...
Myszunia dla Twojej Zuzi najlepsze życzenia z okazji urodzin!!! Dużo zdrówka, szczęścia i radości!!!
...

...
Byłam dziś na zakupach biedronie i zapłacić rachunek za prąd myślałam że zamarzne :szok::szok::szok::szok:kupiłam mojemu pierworodnemu dżinsy w prezencie urodzinowym a co się na mierzył na wybrzydzał na gadał nim znalazł te które mu pasowały i uwaga te w których jego zdaniem wygląda męsko:szok::-D:-D:-D:-D matko dzieci mi rosną starzeję się jak nic :-D:-D:-D:-D ...
MYSZUNIA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA MAŁEJ ROZKOSZNEJ ZUZINKI ZDRÓWKA STU POMYSŁÓW NA MINUTĘ I SPEŁNIENIA ABSOLUTNIE WSZYSTKICH MARZEŃ :tak::tak::tak:...
A moje dzieci latam będą miały rodzeństwo:tak::tak::tak::tak: ja się o to nie postarałam :-p:-p:-ple ich tatuś ze swoją dziewczyną:tak::tak::tak: super cieszę się razem z nimi ioby wszystko było dobrze a dzidzia urodziła się zdrowa i o czasie :tak::tak::tak:


Dziękuję w imieniu Zuzanki! :-):-):-):-):-)


Malinka - "męskie" dżinsy mnie powaliły :-D:-D:-D:-D:-D No ale Ty już wiesz, że Twoje dzieci mnie zawsze powalają na łopatki :-D:-D:-D No i pogratuluj im rodzeństwa! :tak::tak::tak:
 
Do góry