reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzień dobry :zawstydzona/y:

U nas nie fajnie :zawstydzona/y: Dentinox i Viburcol na topie, a Zuzieńka i tak marudzi :sorry2:

Teściowa dzwoniła - była dziś z Piotrusiem u lekarza, Piotruś ma anginę :baffled: No cóż, dawno nie chorował. :sorry2:

Idziemy dziś na kontrolne usg bioderek z Zuzią, a jutro albo pojutrze może ją zaszczepię. No i chyba jeszcze dziś jej morfologię zrobię tak profilaktycznie, bo mi lekarka kazała skontrolować jak jej się biegunki skończą. :zawstydzona/y:


Poczytałam, ale nie mam weny. :sorry2:
Napiszę tylko, że też oddałam głos i cieszę się, że tak dobrze to idzie :-)


Słonko świeci to zmykam na spacer! :-)
 
reklama
No i juz jestesmy w domku
Emily raz tylko plakala jak pani kazala jej jesc a ona nie chciala bo juz w domku jadla:tak::tak: ale Pani mowila ze ja przytulila i posiedziala Emily troszke u nie na kolanach i juz bylo wszytko ok:tak::tak: a tak to nie bylo problemu bardzo ladnie bawila sie z dziecmi i co najwazniejsze mowila ze chce siku a tego najbardziej sie balam ze nie bedzie mowila ze siku musi a tu Pani ja bardzo chwalila ze 4 razy byli w kibelku i za kazdym razem Emily im mowila Emily tam jest jedynym dzieckiem bez pampersa reszta jeszcze nieodpampersowana
Ciekawe jak bedzie jutro bo jak narazie nie umi sie nagadac co robili jak spiewali i tanczyli itd:tak::tak:


AS super ze tak ludzie chca pomagac Ani:tak::tak:
Ja juz tez swoj glos oddalam:tak::tak:
Ania jak mnie wezmiesz ze soba to pojade bo tak to nie mam jak zajechac bo David w pracy
Super że mała tak świetnie sobie radzi bez pampków :):);)
hej.
u mnie ciezko zczasem znów kilka dni i nie daje rady, po łebkach tylko zagladam. Fajnie ze tak dobrze idzie z tym konkursem.
Kupiłam maksowi kombinezon na zimę w C&A bo mnie kolezanka wyciągneła na zakupy wczoraj i dziś w lumpku kurteczkę. Jeszcze kozaczki na zimę bede mu musiala jakies kupic fajne, Moze ktos ma do odsprzedane rozmiar 20 lub 21?:-) pewnie ze 2 pary mis ie przydadzą..

kombinezon tez bym kupiła jeszcze jeden, tyle, że teraz 2 częściowy taki:tak: na 92 najlepiej:tak:


glowa mnie boi wciąż, biorę tabletki ale nie pomagają.. nie wiem co z tym ciśnieniem... mój dziadek od kilku dni ma straaasznie wysoie 220/160 mial ostatnio:eek: byli z babcia na pogotowiu dostał nitrogliceryne, zastrzyki itd, ale kurcze jakos ciągle ma strasznie wysokie cisnienie.... :baffled: oby mu nic nie było....

zaczyam się rozglądać za pracą jakąs.. ale u mni etylko od 1800 w zwyż wchodzi w grę wogóle, ale poszukać można...;-)

Wiesz co ja mam chyba taki kombinezonik albo nawet dwa... Zobacze i dam Ci znac :):):)
I dużo zdrówka dla dziadka :)
 
glowa mnie boi wciąż, biorę tabletki ale nie pomagają.. nie wiem co z tym ciśnieniem... mój dziadek od kilku dni ma straaasznie wysoie 220/160 mial ostatnio:eek: byli z babcia na pogotowiu dostał nitrogliceryne, zastrzyki itd, ale kurcze jakos ciągle ma strasznie wysokie cisnienie.... :baffled: oby mu nic nie było....
kurcze, czyżby już przesilenie wiosenne działąło???


Dzień dobry :zawstydzona/y:

U nas nie fajnie :zawstydzona/y: Dentinox i Viburcol na topie, a Zuzieńka i tak marudzi :sorry2:

Teściowa dzwoniła - była dziś z Piotrusiem u lekarza, Piotruś ma anginę :baffled: No cóż, dawno nie chorował. :sorry2:
To był mój ulubiony zestaw, hehe. Noa le dziecko pomarudzi cmusi, w koncu życie to nie je bajka, hehehhe.
A biedny Piotruś aż tak sie rozchorował? Kurcze, sypią sie takei wieści,a to poczatek wrzesnia dopiero...

Ciasto pachnie, wywar sie gotuje na rosołek, warzywka czekają, ryż po meksykańsku jeszcze i na jutro obiad, hehe. Ale bede jutro sie lenić!!!!!!!!!!
 
patrycja super:-) możesz posłać fotki z cenami na iamla: asiap88@wp.pl :-) a nie potrzebujesz dla Kubusia kombinezonu na zimę? :p ja mam na 74/80 dwa kombinezony jednoczęściowe, jeden czerwony jeden niebieski, niestety na Maksa będa małe...
 
Kuźźźwaaaa Medeuska bardzo Cie przepraszam Cie mam 2 kombinezony ale całe .. i na 86... Przepraszam Cie nie spojrzałam a sie zaoferowałam... a dla Kubusia mam chyba z 3 .... dostał od wujków cioć itp....
 
Luna jak ciasto sie upiecze to podrzuc kawałek :):):):):):)
ja musze w niedziele piec ciacha.... albo torta zrobie... niewiem zobacze jeszcze

No jasne, mogę rzucić, ale później osobiście do mnei wpadniesz na ciasto i umyjesz mi monitor :))))))))))))))))
Wyszło rewelacyjnie!

Siły mnei opuściły, ciągle do kompa podchodze i siadam, a najgorzej dupsko posadzić...
 
patrycja a to są dwuczęściowe? bo ja maksowi kupilam na 86 jednoczęśćiowy i będzi eok... a dwuczęsciowe mają regulację na szelkach, no nie?
jak mozesz podelij fotki z wymiarami to soie sprawdze, moze akurat beda pasować:p
 
reklama
No jasne, mogę rzucić, ale później osobiście do mnei wpadniesz na ciasto i umyjesz mi monitor :))))))))))))))))
Wyszło rewelacyjnie!

Siły mnei opuściły, ciągle do kompa podchodze i siadam, a najgorzej dupsko posadzić...

Pewnie że umyje heheheheheh :):):)
a jakie ciacho robiłaś????
Ja pewnie sernik bede robic na poniedziałek chyba że mnie wena weźmie to i jeszcze jakieś ciasteczka upieke.... jak ja nie lubie 13 :////
 
Do góry