reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej mamuski!!!
ja doslownie na chwilk zagladam do was bo mi ciężko siedziec.:-(tak jak pisałam wczoraj cos mnie postrzykło w plecy i bolą jak cholera.:wściekła/y::no:wczoraj wieczorem to po kąpieli dzieci siedziałam i płakałam z bolu.dzis jak narazie jest troszke lepiej ale jak chce dzieci podniesc to mala łzy w oczach z bólu:-(.jak mi nie przejdzie to musze do lekarza isc.
ja na nogach od 6-30 krystiana zawiozłam do szkoły i dzis o dziwo nie było korków.:szok::tak:
moje dzieci teraz spia a ja kawke pije.jeszcze musze obiad zrobic ale tak mi sie nie chce ze masakra.

oczywiscie ja głos tez juz oddałam.:tak:

agnes-fajnie ze interes sie kreci.oby tak dalej.
moze jakies fotki sklepu wrzycisz????:tak:

ania-oczywiscie ze kciuki zaciskam za lali.:tak:
bedzie dobrze już teraz zobaczysz.
 
reklama
Dziewczynki wklejam najnowsze wieści od polusi.
kobitki i znów 1 :)
trzeba dziś znowu oddać głosik, przypominajcie swoim znajomym i swych forach:)
moje kochane piszę najnowszą wiadomość rozmawiałam z Panem z tej firmy meble vox i może ich firma da coś dla Ani tak poza konkursem. musze opisać całą sytuację i wysłać maila. Pan sam do mnie zadzwonił i wypytał czemu mamy taką ilośc głosów, hurrrraaaa

Yupppiii ,ale super :-D:-D:-D
no fantastyczne wieści!!!!! As, coś nam to przypomina, no nie? serce znów rośnie!


Ja też już wyjątkowo po śniadanku.
hihi Nie marnuję dnia ,myślę gdzie jeszcze napisać w sprawie ani.
Zastanawiam się nad TVN ,bo mam tam wtyczkę.:sorry2::sorry2::sorry2:
As to dzialaj, konkurs zaraz się konczy!!!!!!!!!!

POnieważ chorobe najlepiej jest wypocić, to ja wypocę w kuchni. Przy okazji chata mi sie nagrzeje:-D
Na dziś robie ryżpo meksykańsku, później młodej rosołek zrobię, na jutro ziemniaczkó ostrugam, cycki ubiję i doprawie i niech się moczą w jajeczku i mleczku,później biore się za ciasto śliwkowe, później Piciowi zrobię kanapki na jutro do pracy, sobie kolację i zasiądę z książką pod kocykiem. Plan jest, teraz wstawię wodę na kawusię, młodej kakao ciepłe po zakupach i do roboty.
 
no fantastyczne wieści!!!!! As, coś nam to przypomina, no nie? serce znów rośnie!



As to dzialaj, konkurs zaraz się konczy!!!!!!!!!!

POnieważ chorobe najlepiej jest wypocić, to ja wypocę w kuchni. Przy okazji chata mi sie nagrzeje:-D
Na dziś robie ryżpo meksykańsku, później młodej rosołek zrobię, na jutro ziemniaczkó ostrugam, cycki ubiję i doprawie i niech się moczą w jajeczku i mleczku,później biore się za ciasto śliwkowe, później Piciowi zrobię kanapki na jutro do pracy, sobie kolację i zasiądę z książką pod kocykiem. Plan jest, teraz wstawię wodę na kawusię, młodej kakao ciepłe po zakupach i do roboty.

Tak Lunka coś przypomina.
Akcja sponsoringowa dla mojego Kubusia :zawstydzona/y::-D:-D:-D
Do końca życia będę wdzięczna dla tego forum.:tak::tak::tak::tak:
Napisałam do znajomych na kontakt .24 i Uwaga.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jedna z dziewczyn BB pracuje też pośrednio dla TVN ,więc może coś zdziałamy z tej sprawie.
Mamy w końcu za sobą również i samych organizatorów konkursu :tak::-D:-D:-D

Plan niezły -:szok::szok::szok: :-D:-D:-D:-D
Ale mi smaka narobiłaś.:tak::-):-):-)

hej mamuski!!!
ja doslownie na chwilk zagladam do was bo mi ciężko siedziec.:-(tak jak pisałam wczoraj cos mnie postrzykło w plecy i bolą jak cholera.:wściekła/y::no:wczoraj wieczorem to po kąpieli dzieci siedziałam i płakałam z bolu.dzis jak narazie jest troszke lepiej ale jak chce dzieci podniesc to mala łzy w oczach z bólu:-(.jak mi nie przejdzie to musze do lekarza isc.
ja na nogach od 6-30 krystiana zawiozłam do szkoły i dzis o dziwo nie było korków.:szok::tak:
moje dzieci teraz spia a ja kawke pije.jeszcze musze obiad zrobic ale tak mi sie nie chce ze masakra.

oczywiscie ja głos tez juz oddałam.:tak:

agnes-fajnie ze interes sie kreci.oby tak dalej.
moze jakies fotki sklepu wrzycisz????:tak:

ania-oczywiscie ze kciuki zaciskam za lali.:tak:
bedzie dobrze już teraz zobaczysz.
Kochana albo Ci dysk wyskoczył,albo złapałaś zapalenie poprzecznych mięśni kręgosłupa od nadwyrężenia.
nNasmaruj maścią jakąś dla sportowców po urazach.
Najlepiej kup REPARIL -bez recepty.
A na receptę świetny będzie Dicloratio retard 100
Poproś lekarza ,niech Ci wypisze.:tak::-):-)
 
Ostatnia edycja:
No, A s w swoim żywiole :tak: Aż miło patrzeć :-)

A ja robię porządki w dziecięcych szufladach, może któraś z was będzie zainteresowana ciuszkami na 68-74 dla dziewczynki :rofl2:
 
As normalnie w swoim żywiole :-D:-D:-D normalnie chyba założymy jakąś fundacje BB As na prezesa :tak::tak::tak::tak:

Kubek chyba zasnął, zaraz idę sprawdzić :tak: zaraz pralka skończy i będzie pranie się wieszać :tak: potem wchodzę do kuchni obiad podszykować :tak: zajrzę potem Laseczki :-)
 
Lidka-zdrówka życze kochana.....

As-widze że sie grubsza akcja sie szykuje ale to bardzo dobra wiadomosc....super....

Mh-szkoda ze te ubranka nie dla chłopca :)
 
AS bosko mam nadzieje ze pomozemy Ani

Lunka ja dziekuje za takie wypociny. Dzis szlejesz w kuchni fiu fiu same pysznosci :)

Patrysia na odleglosc ale dzialamy :))

Spadam po Laure dzis dstanie naklejki z prniceska :))Wlece pozniej;-)
 
reklama
As normalnie w swoim żywiole :-D:-D:-D normalnie chyba założymy jakąś fundacje BB As na prezesa :tak::tak::tak::tak:

:-)
sikam normalnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Lidka-zdrówka życze kochana.....

As-widze że sie grubsza akcja sie szykuje ale to bardzo dobra wiadomosc....super....

Mh-szkoda ze te ubranka nie dla chłopca :)
Oj tak już jest bardzo duże zainteresowanie.
Po kolei dołączają do nas różne fora internetowe :szok::szok::szok:
Całe mnóstwo
I głosików przybywa.:tak::-):-):-)
Właśnie pisałam na forum Legii kolejny post.
Chłopaki się sprężają i się cieszą,że już 400 głosów idziemy do przodu. ;-):tak::-):-)
 
Do góry