reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

śliwkowe zrobiłam, mniami wyszło, lepsze niż ostatnio hehehe.

As, wymyśłiłam-jednak trzeb asie poruszać, zeby i mózgownicą ruszyć. Poprosiłam o pomoc firmy zajmujące się rozsyłaniem reklam przez maile. To oczywiście kosztuje, ale od kilku mam juz obiecane gratis!
 
reklama
Hej.
Ja dopiero teraz, bo cały dzień biegiem wszędzie. Teraz kawka i miejmy nadzieję, że wreszcie odpocznę.:sorry2:
A propos kombinezonów. :-) Dowikluś ty wiesz , że ten kombinezon od Ciebie jeszcze na Amelke jest dobry.:szok: Przymierzałam się do sprzedaży :sorry2: , ale skoro dobry to problem kombinezonu na zimę mam z glowy. :-):-):-) Z resztą jakby co to drugi mam od Bubki.;-) A wlaśnie , gdzie Bubka? :errr:
Pati moja młoda chodzi w rozmiarze 22.:baffled:

Słonko wyszło.:cool2: Zmykamy na spacerek.:tak: A miałam odpocząć. :dry:
 
Lecimy z głosami super :-D:-D czytałam że konkurs trwa do 30 września :tak: oby tak dalej szło to nikt nie ma z nami szans ;-) Kuba wstał już po obiadku :tak: a mama skleja auta co by dziecko dało mi dzisiaj trochę spokoju :-p no i już się posklejałam super glue :-D miałam iść do sklepu ale wieje że głowę idzie urwać :sorry2: niby słońce świeci ale ten wiatr psuje wszystko :sorry2: także dzisiaj w domku siedzimy :tak: przynajmniej wiatr pranie mi wysuszy :-) zajrzę później :tak:
 
Moje pranie też tośta wiatrzysko. Słońce przepiękne, ale zimno brrr.
Kurcze, musze poszukac młodej kurtki zimowej, bo bedzi elipa...
 
A wlaśnie , gdzie Bubka? :errr:

Ja na szczęście mam kurtkę dla Kuby z tamtego roku :tak: muszę tylko czapkę i buty kupić :tak: a ja chyba przegapiłam przepis na to ciasto :sorry2: która mi wklei jeszcze raz :-)
Stefanka jabłkowa - Przepis - Onet.pl Gotowanie
a tu przepis super znalazłam :tak: będę musiała zrobić :tak:
Przepis jest na kulinarnym, ost strona, póki, co, hehe.

A Ana ( bubka ) ma problem jak nie z kompem to z netem. ja jej sie uda, to zajrzy weczorkiem. maluje:tak::tak::tak: chatkę.
Przesyła pozdrowienia:-)
 
Widze ze na tapecie mamy juz zimowe stroje dla dzieciackow
Ja mam nadzieje ze lali zmiesci sie do kurtki i plaszczyka z tamtego roku bo kupilam jej wieksze a jak nie to trzeba bedze zainwestowac a w kozaczki to juz napewno:tak:
Agnieszka pewnie ze Cie zabiore, Emilka dzielna dziewczynka.Biedna nie byla glodna a jej kazali jesc.Dobrze ze nbie jadla bo jeszcze by im oddala:-D:-DPani mila to przytulila ja do swojej przedszkolanki mam zastrzezenia ale zobaczymy co bedzie dalej

A co bylo na tej stronie z pudelka? i co usuneli?
 
reklama
czesc przyznaje sie ze nie poczytalam od kilku dni nie mam kompa bo maz bierze do pracy do konca tego tygodnia wiec nie ma jak bez neta to jak bez nogi :-D:-D:-D
u mnie jakos leci zyje :biggrin2: Lenka zdrowa rosnie i oby tak dalej a MAKSYMILIAN mi załapał półpśćca osypany na wysokosci piersi krostami ropnymi masakra drapie sie caly czas a ja myslałam ze na ta chorobe choruja tylko dorosli jesli nie mieli ww dziecinstwie ospy a maks miał ospe w iweku 4 lat i tera jako 7 latek ma półpaśćca masakra jakas mam nadzieje ze lenka sie nie zarazi :-:)-:)no::no::no:

Pozdrawiam was wszystkie:biggrin2:
 
Do góry