reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Iwcik ,bo to ten sam wirus wywołuje chorobę.
U mnie Kubuś też po szczepieniu na ospę -zachorował na ospę .
A potem jak panowała ospa to złapał półpaśćca.
 
reklama
hej hej
widze ze tamat kombizezonów i kurtek na czasie:)
ja na Julaska mam po darusiu ale nie wiem czy ten byczek całą zime w nim przetrwa...a na Darusia mam z tamtego roku jeszcze dobry wiec mam spokuj....a buty dla Darusia fajne zimowe w ecco widzialam ale poczekam jeszcze z miesiac bo teraz mam inne wydatki....w sobote ja na zakupy sie wybieram,tesciowa zabiera nam Darusia to bede miec czas.....musze jakies buty i płaszczyk sobie kupic......

kurde wy tak o ciastach a ja nie piekąca jestem a ślinka mi cieknie ze szok.....

pięknie nam idzie to klikanie:):):)
 
Dotarlam i ja
Wlasnie skonczylismy jesc obiadek:tak::tak::tak:Moze za niedlugo pojdziemy na spacerek:tak:Slonce swieci,ale wieje jak cholera:no::wściekła/y:
Ja dostalam @ i jestem obalała i rozleniwiona jak nie wiem:no:No ale zdazylam sobie posprzatac chatke od gory do dolu zanim @ przyszla,wiec jest git:tak::tak::tak:
 
Widze ze na tapecie mamy juz zimowe stroje dla dzieciackow

A co bylo na tej stronie z pudelka? i co usuneli?
No właśnie, kurcze, miałąm te kurtki poszukac:baffled:
A też nei wiem, pytałam, ale ciszaaaaaaaa



czesc przyznaje sie ze nie poczytalam od kilku dni nie mam kompa bo maz bierze do pracy do konca tego tygodnia wiec nie ma jak bez neta to jak bez nogi :-D:-D:-D
u mnie jakos leci zyje :biggrin2: Lenka zdrowa rosnie i oby tak dalej a MAKSYMILIAN mi załapał półpśćca osypany na wysokosci piersi krostami ropnymi masakra drapie sie caly czas a ja myslałam ze na ta chorobe choruja tylko dorosli jesli nie mieli ww dziecinstwie ospy a maks miał ospe w iweku 4 lat i tera jako 7 latek ma półpaśćca masakra jakas mam nadzieje ze lenka sie nie zarazi :-:)-:)no::no::no:

Pozdrawiam was wszystkie:biggrin2:
Kurcze, no oby nie złapała, co za dziadostwo.


Iwcik ,bo to ten sam wirus wywołuje chorobę.
U mnie Kubuś też po szczepieniu na ospę -zachorował na ospę .
A potem jak panowała ospa to złapał półpaśćca.
bez komentarza:baffled:


W kuchni skończylam, mam spokuj na dziś i jutro. jeszcze tylko białko ubić na zapiekankę, polać smiet i wstawić do pieca( ale to za 15 min), hehe. I LUZ.
 
Luna tam była zapisana kartka papieru jakimiś bzdurami i dodana do konkursu.
W typie ja też mogę wziąć misia,napisać tragiczną historię , i niech na mnie głosuję.
no bzdury na resorach nie warte zapamiętania.:no:
Po kilku minutach już to usunęli.:tak:
 
no nic to jakby ktoraś miała dwuczęściowy kombinezon 86 lub 92 to chętnie obejrze

i kozaczki jakieś ładne rozmiar 21 też poproszę:-)
 
Dzień dobry :zawstydzona/y:

U nas nie fajnie :zawstydzona/y: Dentinox i Viburcol na topie, a Zuzieńka i tak marudzi :sorry2:

Teściowa dzwoniła - była dziś z Piotrusiem u lekarza, Piotruś ma anginę :baffled: No cóż, dawno nie chorował. :sorry2:

Idziemy dziś na kontrolne usg bioderek z Zuzią, a jutro albo pojutrze może ją zaszczepię. No i chyba jeszcze dziś jej morfologię zrobię tak profilaktycznie, bo mi lekarka kazała skontrolować jak jej się biegunki skończą. :zawstydzona/y:


Poczytałam, ale nie mam weny. :sorry2:
Napiszę tylko, że też oddałam głos i cieszę się, że tak dobrze to idzie :-)


Słonko świeci to zmykam na spacer! :-)
Zdrówka dla Piotrusia:tak::tak::tak::tak:
Już go usunęli...
No i dobrze ze go usuneli ludzie czasem są porypani:sorry2::sorry2::sorry2:
Witam sie i u was :)
Oczywiscie na pocztek musze sie pozali, plnowalam dzisiaj wieksze wyjscie na zakupy, jakos kurteczke dla malego, bamboszki i plecaczek do szkoly, ledwo wyszlam z domu i zaczelo padac ..Wrrr ;/
U nas sie teraz rozpadało:crazy:
A ja na dodatek jeszcze dzis sobie cos z szyja zrobilam, nie moge glowy przekrecic, taki bol ze zaraz zwariuje ;/;/;/ niech juz sie ten dzien skonczy
Pewnie w złej pozycji spałaś:tak::tak:

No i ja jestem posprzątałam juz dół teraz musze u siebie posprzątac troche jeszcze prasowanie mnie czeka:baffled::tak:może któras chętna:-):-):-)
Napaliłam w piecu bo zimno strasznie ale co sie dziwic jak w górach tyle sniegu:baffled: dzieci ładnie sie bawią wiedz uciekam podłożyc do pieca zeby nie zgasło:tak::tak: a i głosów coras więcej juppppiiii
 
reklama
u nas w końcu puscili ogrzewanie:rofl:JUUUUPIII haha:-D


wiki
może duzą stopę nie, ale ma wysokie podbicie, poza tym na zimę to mu chce większe kupić, bo wiadomo, że to albo 1 para skarpetek i rajstopki albo nawet 2 pary skarpet i rajstopy to jednak grubo,
na jesien mam 20 i tylko w 2 parze skarpetek w nie wejdzie, 2 to juz ciasnawe....

raczej nie mialby po kim miec dużej, bo ja 36 a A 40/41:-D
 
Do góry