reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Agnes super wieści.
Tak się cieszę,że wszystko Ci się ładnie układa.
Dziewczynki jest o nas i tutaj.

Polki potrafią! - Wiadomości24
No fajnie ze piszą o bb :-)
Ja jestem na wolni farmerzy i na farmerama zaraz tam linka podesle oczywscie głosiki też oddaje mam nadzieje ze sie uda :-)

Witajcie dziewczyny co tam u was słychac u mnie po staremu od wczoraj znowu sami jestesmy.:-(
postaram sie częsciej wpadac ale zaraz sie biore zalewe do ogórków zrobic robie ogórki na słodko pycha
 
reklama
No fajnie ze piszą o bb :-)
Ja jestem na wolni farmerzy i na farmerama zaraz tam linka podesle oczywscie głosiki też oddaje mam nadzieje ze sie uda :-)

Witajcie dziewczyny co tam u was słychac u mnie po staremu od wczoraj znowu sami jestesmy.:-(
postaram sie częsciej wpadac ale zaraz sie biore zalewe do ogórków zrobic robie ogórki na słodko pycha
Cześć Wiki.
Na wolnych farmerach już jest i na farmeramie też.
Dopisz się do wątków i będzie git.
Po co powielać?
 
Witam sie i u was :)
Oczywiscie na pocztek musze sie pozali, plnowalam dzisiaj wieksze wyjscie na zakupy, jakos kurteczke dla malego, bamboszki i plecaczek do szkoly, ledwo wyszlam z domu i zaczelo padac ..Wrrr ;/
 
No i juz jestesmy w domku
Emily raz tylko plakala jak pani kazala jej jesc a ona nie chciala bo juz w domku jadla:tak::tak: ale Pani mowila ze ja przytulila i posiedziala Emily troszke u nie na kolanach i juz bylo wszytko ok:tak::tak: a tak to nie bylo problemu bardzo ladnie bawila sie z dziecmi i co najwazniejsze mowila ze chce siku a tego najbardziej sie balam ze nie bedzie mowila ze siku musi a tu Pani ja bardzo chwalila ze 4 razy byli w kibelku i za kazdym razem Emily im mowila Emily tam jest jedynym dzieckiem bez pampersa reszta jeszcze nieodpampersowana
Ciekawe jak bedzie jutro bo jak narazie nie umi sie nagadac co robili jak spiewali i tanczyli itd:tak::tak:


AS super ze tak ludzie chca pomagac Ani:tak::tak:
Ja juz tez swoj glos oddalam:tak::tak:
Ania jak mnie wezmiesz ze soba to pojade bo tak to nie mam jak zajechac bo David w pracy
 
reklama
hej.
u mnie ciezko zczasem znów kilka dni i nie daje rady, po łebkach tylko zagladam. Fajnie ze tak dobrze idzie z tym konkursem.
Kupiłam maksowi kombinezon na zimę w C&A bo mnie kolezanka wyciągneła na zakupy wczoraj i dziś w lumpku kurteczkę. Jeszcze kozaczki na zimę bede mu musiala jakies kupic fajne, Moze ktos ma do odsprzedane rozmiar 20 lub 21?:-) pewnie ze 2 pary mis ie przydadzą..

kombinezon tez bym kupiła jeszcze jeden, tyle, że teraz 2 częściowy taki:tak: na 92 najlepiej:tak:


glowa mnie boi wciąż, biorę tabletki ale nie pomagają.. nie wiem co z tym ciśnieniem... mój dziadek od kilku dni ma straaasznie wysoie 220/160 mial ostatnio:eek: byli z babcia na pogotowiu dostał nitrogliceryne, zastrzyki itd, ale kurcze jakos ciągle ma strasznie wysokie cisnienie.... :baffled: oby mu nic nie było....

zaczyam się rozglądać za pracą jakąs.. ale u mni etylko od 1800 w zwyż wchodzi w grę wogóle, ale poszukać można...;-)
 
Do góry