reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam!
Duzo zdrówka dla Mai!!!

Mysmy wczoraj w ramach spacerku odwiedzili moja psiapsułe i było super. Macio był grzeczny, zafascynowany patrzył na bajke Króla Lwa a potem był zdziwiony kicajacym królikiem. W drodze powrotnej zasnał wiec mama mogła wypic małe piwko. A potem poznał swojego sasiada i rówiesnika bo ze wrzesnia ale chyba za bardzo mu sie nie spodobał bo sie rozpłakał, ale moze zaczynał płakac z głodu bo jak wrócilismy to wrabał 210ml kaszki morelowej.
 
reklama
oj ja mamcie dobrze z tymi kaszkami moj synus nie chce jesc dawałam mu przez butle i nie zjad musiałam dac mleczko
 
A Dawidek moze tylko flipsy zjadac.........ktore pozera poniewaz ma skaze białkowa i duzo zeczy nie moze jesc
 
Witajcie

Ja jakos zmeczona bardzo jestem- wczoraj komunie siostrzenicy, i w ogole sie nie wyspalam( Jasio sie czesto buzil)

NOgi to mi chca odpasc- dawno nie nosilam szpilek a wczoraj wlasnie sie w nie ustroilam

Jasio wlasnie usnol- wiec moze i ja poleze.........hmmmmmmmmmmm
 
Hej dziewczyny ;D
jestem tu nowa jeszcze nie mam dzieci ale może coś niedlugo sie zmieni :D
wczoraj przeczytałam wątek 30 stron ale nie dam rady czytac calego bo yo ponad 300 stron
mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona?
Jestem z Białegostoku a wlasciwie spoza
Pozdrawiam :D
 
Macio jakos nie ma przeciwskazan do kaszek tylko ze je z butelki. Narazie prubowalismy z bananami i morelami, obie mu smakuja.
 
reklama
cześć Joasiah :)

ja mogę pożyczyć słoneczka :)

mordziulka no co ty nie masz za co przepraszać ;)

zdrzemnęłam się z małym i nareszcie ma uśmiech :)

jeszcze raz zdrówka dla Majutka :)
 
Do góry