reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

KUNDA no u mas morele i banany odpadaja  :p moze jesc ryzowa o smaku jabłkowym i to robiona na mleku NUTRAMIGEN fuuuuuuuu normalnie koszmar z podawaniem mu jedzenia bo duzo zeczy nam odpada przez ta skaze
 
reklama
Joasiah a planujecie dzidziusia?

nie wiem czy wam pisalam,ze pilam to mleko-nutramigen-kazali mi pic jak maly mial kolki- za kazdym razem prawie rzygalam  ::)
wobec powyzszego wspolczuje dzieciom  :(
 
Izabelka planujemy planujemy ;D
ja to strasznie kocham dzieci wczoraj naszlo mnie i poszukalam dzieciowego forum chociaz inne tez podczytuję :D
 
dziewczyny to mleko to swinstwo muj mały zjada na szczescie bo kolezanki mały wymiotował jak sie napił..........a smak ochydny mnie wykreciło jak posmakowałam


IZABELKA OJJJJ NORMALNIE LECE NA PLAZE SIE OPALAC TAK CIEPŁO SIE ZROBIŁO HIHIHIHI

joasiah powodzenia trzymam kciuki za to zebys szybko została mamusia
 
reklama
hihihihi chyba za dużo wysłałam bo u mnie zaszło i zbiera się na deszcz ;D hahaahaha

ja każdy łyk popijałam sokiem i na niewiele pomogło, dobrze że może pić, lepiej to niż nic...
 
Do góry