reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


Magdazlodzi....dzieki w imieniu Alanka....a Ty sie naprawde niczym nie martw...sa dzieci ktore robia wszystko szybko, inne wolniej, a co nie znaczy ze sa gorsze....maja swoje wlasne tempo wiec naprawde nie denerwuj sie......jeszcze bedzie u Ciebie jak u nas....u nas np. nie bylo zebow wogole, chciaz Alan zaczal zabkowac najwczesniej bo w wieku 2 miesiecy....innym dzieciom zeby porosly a nam nie....bylo mi smutno do niedzieli, kiedy odkrylam ze rosnie mu 5-tka ;D ;D ;D ;D zobaczysz ze Kasia wyskoczy Ci jeszcze z jakas nowoscia i bedziesz sie tak samo cieszyc....ucalowania dla Kasi :)
 
reklama
wlasnie a  propo zebow-wlasnie zauwazylam ze malemu chyba sie4 wyrzyna 1 - czyli to mozliwe- biala grudka i nie da sie wytrzec ;D
 
No Ja sie niemartwie ale troszke wam zazdroszcze tych umiejetności
Zeby sa w trakcie wykluwania i raczej mi niespieszno bo przynajmniej mnie niegryzie
 
reklama
Nie mam zbyt czasu nadrabiać ale

L4dY zdecydowałam się na to krzesełko gdyż kupujacy odradzili że ma zbyt płytkie siedzisko i jest według mnie dla starszych dzieci a w tym mozna dziecko posadzić jak w lezaczku żeby sie bawiło. zreszta pokazzaliśmy rodzince i zgodnie wszyscy orzekli że to jest praktyczniejsze

 
Do góry