reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
No cóż jakas filozofia chyba jednak jest ;D Ja zaczęłam gotować, jak pojawiła sie druga dzidzia do karmienia. Jakoś tak wszystko samo sie układało i okazałao sie, że najpierw odlewa siedla malutkiej a potem doprawia dla nas i .... poszło tak dobrze, że Gocha nie chciała wziąść do ust "słoiczka" nawet jak mi zależało ;D ::) :mad:
 

Malutka no chyba ze masz tak jak piszesz z dzialeczki....to w porzasiu....ale ja jestem antytalent kulinarny ze ja zup nawet dla nas nie gotuje wiec nie bede trula dziecka ;)
 
O rany dopiero co usiadłam i uciekam .....fochole za plecami słysze i wzdychania ::)

Do jutra babeczki
sami z Nonkiem będziemy to poklikam ;D

A i wszystkim naj naj lepszego świezo ochrzczonym :)
 
a ja dopiero siadlam ale chyba tez sie klade! ciezka noc przedemna i wole pospac chociaz teraz.
mija dzieki chyba tylko ty mnie zrozumialas! nie wybieram chodzika z wygody dla siebie ale robie to rowniez dla hubcia niestety nie mozecie go zobaczyc jak sie porusza jaki jest wiotki i jak mu swietnie idzie w chodaku!!!! zreszta pani rehabilitantka powiedziala ze jesli tylko nie staje na paluszkach w chodaku to moze w nim chodzic! a co do siadania wczesnego to powiem wam ze niedawno dowiedzialam sie ze nie powinno sie hamowac dziecka na zadnym etapie jak samo chce nawet jak przeskakuje inne etapy.....troche poplatalam ale moze zrozumiecie. jednym zdaniem zle robilam ze nie pozwalalam hubciowi chodzic jak chcial tylko posadzilam go w wozku i kazalam siedziec to sie moze sam nauczy!!!! nie wiem jak jest ze zdrowymi dziecmi nie majacymi problemow ruchowych ale w przypadku chuberta nie powinnam tego chamowac bo moze juz mielibysmy wiecej za soba!! tak powiedzieli mi teraz w centrum i potwierdzilam nam to nowa rehabilitanka hubka!
pozdrawiam was wszystkie!!!
i do jutra bo oczka juz mi sie kleja!!!!!
DOBRANOC!!!!!!!!
 

otoz to.......ja jestem przeciwna chodzikom bo dzieci chodza w nich na palcach....Twoja lekarka powiedziala dobrze, skoro dziecko nie staje na palcach to w porzasiu, chodzik jest ok :)
mordziulka pisze:
a ja dopiero siadlam ale chyba tez sie klade! ciezka noc przedemna i wole pospac chociaz teraz.
mija zreszta pani rehabilitantka powiedziala ze jesli tylko nie staje na paluszkach w chodaku to moze w nim chodzic!

DOBRANOC!!!!!!!!
 
Witam Was Kochane cioteczki
bardzo goraco przepraszam ze niezlozylam wam zyczonek wielkanocnych ale mysle sobie ze skikajacy zajacze tak wyskakal ze swieta byly udane i wesole a baranek beczacy beczal tak glosne ze oglosil wszystkim jak kazdy sie cieszy a kolorowe pisaneczki odaly kolor do naszych serduszek i bylismy uradowani po skrzydla


ciesze sie ze impreski chszcinowe sie poudawaly-inaczej byc nie moglo bo przeciez dzieciatka juz beda teraz jeszcze bardziej spokojne
 
reklama
Do góry