reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
ale jestem zadowolona z tego naszego krzesełka, nie dosyć ze przesyłka ekspresowa (wczoraj około 16 kupiłam a dziś juz około 11 miałam), to Maja zadowolona siedze sobie w nim i sie bawi , podkleiłam sobie nóżki i mogę ja z łatwoscią przeciągnąć z kuchni do pokoju,

mój mąż poszedł grzebac przy samochodzie, a ja mam swięty spokój, zaraz Maja zje i wybywamy na spacerek, a potem do ortopedy na sprawdzenie bioderek więc na razie pa pa
 
Na spacerku cudnie,spał 2 i pół godz :)
Co do @ to mimo że karmię dostałam 2 mcse po porodzie ??? w marcu i czekam na dalszy rozwój ;D
co do ząbków- są za wysoko !!! martwię się i chyba pójdę jutro do lekarza, bo są obok jeszcze 2 grudki jakby się przebijały, ale nie na zwykłym miejscu :(
 
No my też po spacerku. Ala śpi a ja idę zmywać, po wczorajszym leniu mi się strasznie dużo nazbierało.
Kobietki pokażcie zdjęcią swoich pociech na chrzcinach - pochwalcie się dzieciaczkami ;)
A facetami nie warto się przejmować, oni nie mogą bez nas żyć :D
 
Izabelka pisze:
Na spacerku cudnie,spał 2 i pół godz :)
Co do @ to mimo że karmię dostałam 2 mcse po porodzie ??? w marcu i czekam na dalszy rozwój ;D
co do ząbków- są za wysoko !!! martwię się i chyba pójdę jutro do lekarza, bo są obok jeszcze 2 grudki jakby się przebijały, ale nie na zwykłym miejscu :(

nie martw sie o dziaselka, jak wyzynaja sie zeby to wlasnie gorna strona dziasel jest spuchnieta a nie miejsce gdzie wyjdzie zab......wyglada to jak takie kulki na dziaslach..................no a jezeli hccesz sie upewnic to lepiej zapytaj lekarza!!!
 
witam mamuski:)nio zabki ciezka sprawa ;D moj synus tak sie wscieka ze palce i broda od gryzienia mnie juz boli :laugh: a dziasełka ma popuchniete u gory i na dole i jakos ciezko stwierdzic gdzie wyjdzie pierwszy :-[
 
reklama
Do góry