reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
sorbek nareszcie sie odezwalas!!!!!!!!
jesli chodzi ci o "to" to chyba zalezy czy sie karmi. ja np nie karmilam od 3 tygodnia i dostalam po miesiacu normalnie-no moze nie normalnie bo o wiele wiekszy ale jakos se poradzilam!!!!!
 

ja jeszcze nie poszlam na spacerek ale za jakies 30 minut wybywam :)
Mordziulka a u Was zimno czy boisz sie o Hubcia?
 
Ja karmiłam dwa m-ce ale minęły juz kolejne dwa i nie mam do tej pory a do lekarza nie chce isć ale chyba będę musiała :( :( :(
 
Shady, wielkie dzięki. Ala też po pierwszym miesiącu trzyma ładnie główkę. Ząbków nie widać, ale też się cieszę bo mnie przynajmniej nie pogryzie.
Ja cały czas karmię i na razie nie mam choć gin powiedziała na kontroli, że za chwilę powinnam zacząć a tu nic ;D
Też zaraz idziemy na spacerek tylko Ala zje.
Do później
 
Cześć z ranca....ale śliczna pogoda i jak cieplutko zaraz wybywamy z książką na spacerek ;D

Pycha Trzymaj się idz na spacerek i nabież dystansu innej rady nie ma :)

Mój też jeszcze z domu nie wyszedł a nastawiłam się że o 8 już go nie będzie i wszystkie plany mi pokrzyzował...też od rana mi działa na nerwy jakiś rozdrażniony mi sie po domu snuje ::)

Ale b ym coś słodkiego zjadła ale przecież miałam się na odwyk wybrać

Podrzucie jakiś pomysł na obiadek :-[ nie moge nic wymyśleć,coś lekkiego bo moja druga połowea się odchudza po ciąży ;D
 
reklama
jsorbek pisze:
Nie mam zbyt czasu nadrabiać ale

L4dY zdecydowałam się na to krzesełko gdyż kupujacy odradzili że ma zbyt płytkie siedzisko i jest według mnie dla starszych dzieci a w tym mozna dziecko posadzić jak w lezaczku żeby sie bawiło. zreszta pokazzaliśmy rodzince i zgodnie wszyscy orzekli że to jest praktyczniejsze


ja to samo ci mowilam >:D

jsorbek pisze:
Dziewczyny mam pytanie kiedy dostałyscie @ pierwszy raz p porodzie?


ja tez jeszcze niemam :( ale w 2 miesiącu po porodzie miałam mega wyciek wydzieliny jeszcze sluzowej i myslałam że to to ...ale to jeszcze niebyło to bo mineło na drugi dzień .to chyba były jeszcze pozostałości po porodzie ::) .

a co sorbus? juz ci sie teskni :p ???



ale mam dzisiaj lenia , pogoda piekna , jasio kima .Niechce i sie wyłazic nigdzie ...czekam na tesciowa jak wróci z pracy i o 15 pujdziemy sobie na działeczke posadzic kwiatuszki :) a wieczorem może walniemy sobie cała rodzinka grilla na balkonie ::)


Pycha głowa do gory ...lato idzie ;D
 
Do góry