reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

jezeli sie da to dopiszcie mnie to tej listy

Wiktoria Zuzanna
ur.24.06.2004r
porod naturalny w 40 tyg.
wzrost 57 cm waga 3550



naklikalyscie ze nadrabialam 3 godz-ale dalam rade
no faktycznie ze chyba wszyscy odsypiaja swieta a przeciez dzis taka cudna pogoda
MILEGO DZIONKA
 
reklama
Moja Ala tez chce juz siedzie i tez sie zastanawiam czy aby nie za wczesnie. Czasami nawet jak juz siedzi to chce wstawac. Wystarczy ze złapi sie ja za dwie roczki to od razu sie podciaga i siedzi, ale troche boje sie o jej kregosłup. Jak myslicie - pozwalac jej czy raczej poczekac.
 
cześć kobitki :)
u nas słonko :) cudnie:)
mały gada i gada hihi
co do siadania, to wydaje mi sie ze jak chca to pozwolic im  ;)
 

jezeli Ala sama sie podciaga mozesz smialo jej pozwalac.......powiem tak, bylam sama zdziwiona ze moj synek w wieku niecalych 5 miesiecy probuje stawac i caslkiem niezle mu to wychodzi i co sie okazuej??? ze to wcale nie takie wydarzenie...ze wiele dzieci staje w wieku 5 miesiecy, wiec przestalam sie martwic tylko jak on chce to staje, jak siedziec to siedzi.....nie masz co sie denerwowwac
amarzena pisze:
Moja Ala tez chce juz siedzie i tez sie zastanawiam czy aby nie za wczesnie. Czasami nawet jak juz siedzi to chce wstawac. Wystarczy ze złapi sie ja za dwie roczki to od razu sie podciaga i siedzi, ale troche boje sie o jej kregosłup. Jak myslicie - pozwalac jej czy raczej poczekac.
 

i dodam jeszcze, bo dopiero teraz spojrzalam na wiek Ali.....Alan byl ciut mlodszy jak zaczal sie podciagac i nic mu nie jest......tyle tylko ze teraz zaczyna mi raczkowac, co teoretycznie robia dzieci znacznie pozniej :) nic tylko pogratulowac silnej dziewczynki......moja pani ortopeda bylaby z niej dumna, tak jak byla z Alana jak zobaczyla jak mocno trzymal glowke w wieku 4 tygodni
 
witam witam!!!!!
no dzis nocka byla super!!!! hubcio spal ladnie tylko w nocy sie obudzil na jedzonko bo wczoraj po zastrzyku po 22 nie chcial jesc wiec go nie zmuszalam po co ma zwracac. a tak w nocy zjadl kolo 1 i poszedl ladnie dalej spac w sumie to nawet jak jadl to spal super bylo chyba zastrzyki aczely dzialac!!!! jutro kontrol i zobaczymy!
mezulek spi po nocce ale zaraz musi znowu wstawac i znowujedzie do pracy kiedys sie zameczy!!!!!!!!
 
Witam!
Juz po chrzcinach. Wszystko sie udało i było super. Nawet juz odpoczełam od tych przygotowań przed swiatecznych i przed chrzcielnych :D

Ja też jestem przeciwna chodzikom.

 
reklama
Do góry