reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

czesc malutka :)

Szkoda Jasia ze sie tak meczy :( Rumianek działa trawiąco ??? chyba nie ....spróbuj podawać małemu cherbatke z hippa na trawienie <anyż , koper włoski >to powinno pomoc .A może zadużo dajesz mu marchewki ?? Marchew działa troszeczke zatwardzajaco :( .
 
reklama
podaje mu ta herbatke wlasnie nie wiem czy dobrze tez tez zupki mu gotuje
Dzis ugotuje tylko z kawaleczkiem marchewki i zobaczymy
A rumianek wiem ze kupke rozrzedza wiec ja go pic bede

A moze jeszcze ja mu zaszkodzilam bo w niedziele i w c zoraj jadlam marchewke z groszkiem
POjde dzis do apteki i rumianku nakupie!
 
DZIEN DOBRY W PIEKNY DZIONEK no u nas piekne slonko-a moja toska wyobrascie sobie ze jeszcze spi!!!!!!!!!!!11 co zawsze o tej porze juz wstalai byla po pierwszym sniadanku,ja juz na nogach od 6.00-bo obowiazki ale nienarzekam,maz wlasnie wychodzi do pracy a my ostajemy sie no prawie same-bo z kompem. Malutka co do tej kupki to moze faktycznie dajesz za duzo mafewy-moja toska to naprzyklad w tjakiej postaci zje marchew to w takiej samej ja oddaje-poprostu przez nia przechodzi bez trawienia
 
malutka a czy zaobserwowalas ze boli go brzuszek ja moge ci poradzic cos niekonwecjonalnego oczywiscie jezeli chcesz -nic do jedzenia i nic do picia poprostu masaz stopektak delikatnie w mtym najbardziej wglebionym miejscu za karzym razem jak jasio bedzie sobie lezal to pomasuj mu stopki raz jedna i druga-my tak robilismy tosce i musze powiedziec ze jej pomoglo ale zrobisz jak bedziesz chciala a moze miety tez troche wypij
 
ja  od piatku mialam proble z systemem i zato nawala mi tez net dzis ma byc robiony wiec dzisiaj przejzalam co tam nowego i weszlam obejrzec te plaszczyki podeslane przez  L4dY-sa swietne szkoda ze moja toska juz jest do nich zamala bo naprawde sa kapitalne
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Biedroneczko gratulacje z okazji pierwszego zabeczka!!
Ja nie moge powiedziec, ze za oknem piekna pogoda (co widac na zdjeciu :()
wlasnie skonczylam sie klucic z moja 8-letnia corka, bo nie dosc tego, ze zaspala do szkoly, to jeszcze wczoraj tak buty zalatwila, ze dzis jedyne co Jej pozostalo to zalozyc kalosze...no i tu awantura, bo Ona kaloszy nosic nie bedzie do eleganckiej spodnicy i nie wazne, ze spodnica jeszcze nie wyprasowana i wyglada jak krowie z gardla wyjeta. Cora sie uparla zeby w takiej isc do szkoly, bo na prasowanie nie ma juz czasu...no i te kalosze....w koncu poszlysmy na ugoda- Ona zaklada kalosze, jak ja nie bedze marudzic, ze spodnica nie wyprasowana...i nie wazne, ze ma dzis w szkole zdjecia robione...czasem mam ochete udusic te moja starsza pocieche....
 
Do góry