reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
a my juz po spacerku :) po marchewce :) , po kupce ::) :p
Tato dzisiaj wraca szybciej z pracy .Szef go puscił ...bo ząbkowe trzeba postawić ::) ;)

Dzieki dziewczyny za gratulacje :-* .

Dzisiaj jakis ząbkowy dzień sie zrobił bo u Noeli tez ząbek sie pojawił :laugh:
 
To już mam pozmywane teraz siedzę tu i jem barszczyk z uszkami szkoda tylko że z paczki :p
Jak tego ząbka zobaczyłam to w szoku byłam będzie wyglądała jak wampirzyczka :laugh:
ona nawet się nie ślini ::) ::)
Mamulki a wy często robicie dania z paczuszki????????ja w sumie staram się ich unikać bo to takie sztuczne :-[ :-[ :-[
 
Ja kiedyś o tym jedzeniu z paczki nie myślałam ale mój szwagier mnie tym zaraził,bo to sztuczne sama chemia i takie tam i teraz nie mogę patrzeć na te sztuczności :p :p
Teraz zbieram przeróżne przyprawy i eksperymentuję w kuchni ;)
 
noelia ja tez dosc czesto z paczki robie no moze nie dwa razy w tygodniu ale zdarza sie np. lubimy pyzki z paczki albo pizze mrozona i uszka tez czasem do barszczyku kupuje!
jednak nie poszlam na spacer bpo hubert strasznie kaszle wiec czekam do jutra jak tak dalej bedzie i ztym katarem to ide do lekarza i zobaczymy.
dzis jade z mama do lekarza wieczorkiem wiec pewnie mnie nie bedzie, cierpi na nogi bardzo ja bola i nie moze chodzic to zwyrodnienie i nie da sie wyleczyc. a do doktorka prywatnie...zeby miejsce w szpitalu sie znalazlo bo tak ze skierowaniem trzeba czekac..........az do sierpnia!!!!!!!!!!! a prywatnie to zawsze szybciej bedzie!
 
joaska co z tym niezdrowym przepisem dla mnie??? czekam! nie mam znowu koncepcji na obiad wiec wyjelam z zamrazalki udka i bede piec! a chetnie bym cos nowego wymyslnego zrobila!
 
reklama
Do góry