reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja dzis tez bylam na 3 godzinnym spaceku- wyszlam w skonce a wracalam w deszcz

Czapeczke wymienilam -fajnie wyglada w nowej!
A jutro do krawcowej1
 
Hej mamuski.
moja pociecha po zmianie czasowej ma problemy z zaśnięciem wieczornym jest tak jasno w pokoju że ona nie wie co się dzieje,a jak ciemno było to zaspiała ładnie.Zaraz zacznie lać :mad:
Kupiłam dziś sztruksik różowy i jakąś kurteczkę trza dziewczęciu uszyć ,wejdę na allegro i modele pooglądam ;) ;)
Byłam też na kursie anglika i mieliśmy test i nawet dobrze mi poszło :laugh:
 
A my wybraliśmy sięna spacerek po południu, bo u nas od rana padało. Ale duchota niesamowita, miałam krótki rękaw pod kurtka i jeszcze mi było gorąco, nawet przez chwile ściągnęłam kurtkę.
A gołąbki dopiero wstawiłam, więc dopiero gdzies za godzinkę będą, fajny mi obiad ::)
 
Ja myślałam o kurteczce ala płaszczyk ale taki krótszy,sama nie wiem :-[ :-[
Biedronka wiem że ty dużo kupujesz przez sieć może masz jakiś ciekawy adres
Dziewczyny dajcie jakieś namiary :)
Malutka ale zmieniasz te zdjątka już muszę czytać kto jest napisany bo inne mamki to po zdjęciach dzidzi poznaję ;D
 
kunda wloski to niby fajniutkie mnie tez sie podobaja ale ty wiesz co my przezywalismy do roku? on mial spinane spinka bo do oczu wchodzi,y!!!!

 
reklama
Biedronka kupuje w biedronce hihih ;D ;D ;D
ja narzie tez od 4-9 ale tez juz chyba jak się skończa kupię od 7-18
Narazie mam jeszcze cała pampersów i całą z rossmana te duże to z miesiąc mam spokoju ;D ;D ;D
A mleka zaps też muszę mieć bo raz mi brakło to o 5 rano maż jezdził i ledwo znalazł od tej pory mam zawsze zapas ;D ;D ;D
wczoraj kupiłam jabłko + marchew ale jeszcze nie dałam :p
 
Do góry