reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
ania p 11 lat to prawie tyle co mój adam on ma 10 lat cięęęęęężki wiek:tak::tak::tak:
a dziewczynka to ci pokaże co to strojenie:-D:-D:-D:-D:-D
anabuba ja natchnienia szukałam od maja:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Moje dziewczynki juz nie spia:no:Zaraz dam Im obiad i wychodzimy z domu:tak:
A tych sasiadow z gory i chyba zabije bo juz mnie wku..... na maksa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witaj, Ania_P a na kiedy masz termin ? Bo ja na 4 lipca :rofl2:

Trzymam kciuki za twojego dzidziusia :tak:
28 sierpnia. O rany kobieto z wawy jesteś! jak to dobrze, że ktoś bliżej mieszka!

Z tego wszystkiego chyba zapomniałam Ania P witaj wśród Nas :-):-):-):-)
Witaj Agnes :-)

ania p 11 lat to prawie tyle co mój adam on ma 10 lat cięęęęęężki wiek:tak::tak::tak:
a dziewczynka to ci pokaże co to strojenie:-D:-D:-D:-D:-D
anabuba ja natchnienia szukałam od maja:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
No marzę o tym... wystarczy dwóch chłopów w domu! Jakaś równowaga musi być! :rofl2:;-)

Moje dziewczynki juz nie spia:no:Zaraz dam Im obiad i wychodzimy z domu:tak:
A tych sasiadow z gory i chyba zabije bo juz mnie wku..... na maksa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wrrr... nade mną mieszka pani. Ma 96 lat. w dzień śpi. Za to w nocy... SPRZĄTA CAŁE MIESZKANIE a jest kompletnie głucha. A czasami szuka kluczy pod łóżkami. Innym razem gania pająki po całym mieszkaniu (żadnych pająków nie ma).
 
Bylismy u lekarza,czekalismy z 50min i tak mielismy farta bo wepchaliśmy się między pacjentami, a kolejnej babce się nie udało co miała byc za mną bo się pacjenci zbuntowali i musiała biedna ich przepuszczać.

Oprócz gorączki nic nie było,więc lekarka powiedziała że to może coś miało zamiar sie wykluwać-jakiś wirus.
Kazała kupić i dawać Lipomal -3xdziennie po 5ml, Rutinacea 2x dziennie po 5ml i Calcium w syropie też 2 xdziennie po 5ml.I to wszystko.Powiedziałą że jak gorączka nadal będzie sie utrzymywac to mam przyjść jeszcze ja pokazać.

I na wszelki wypadek kazała zrobic badanie moczu,dała skierowanie.

Miała 37C teraz juz ma 37,5,cos mi się zdaje że będzie znowu temp rosła powoli.
boroka mala oby nic sie nie wyklulo :no:
Bałam sie jak ja jej pobiorę mocz,umyłam dobrze nocnik i wyparzyłam dokładnie i posadziłam Oliwkę,puściłam bajke i siedziała tak chyba z 20min i o tyle dobrze że nasikała,ale sie ucieszyłam.Mocz jest juz w lodówce i jak Oliwka usnie to polecę do przychodni zanieść go.A OLiwka juz w łóżeczku i mysle że zaraz powinna zasnąć.
ale sa przeciez specjalne woreczki :tak: dla dziewczynek osobne i dla chlopcow czemu nie kupilas w aptece to pare gorszy kosztuje do zl napewno - ja inaczej Sewkowi nie pobieram moczu
a ja szukam natchnienia na farbowanie.nie widziała go moze któras z was?:eek::rofl2:
heh no chyba jest u mnie :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry