reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Bylismy u lekarza,czekalismy z 50min i tak mielismy farta bo wepchaliśmy się między pacjentami, a kolejnej babce się nie udało co miała byc za mną bo się pacjenci zbuntowali i musiała biedna ich przepuszczać.

Oprócz gorączki nic nie było,więc lekarka powiedziała że to może coś miało zamiar sie wykluwać-jakiś wirus.
Kazała kupić i dawać Lipomal -3xdziennie po 5ml, Rutinacea 2x dziennie po 5ml i Calcium w syropie też 2 xdziennie po 5ml.I to wszystko.Powiedziałą że jak gorączka nadal będzie sie utrzymywac to mam przyjść jeszcze ja pokazać.

I na wszelki wypadek kazała zrobic badanie moczu,dała skierowanie.

Miała 37C teraz juz ma 37,5,cos mi się zdaje że będzie znowu temp rosła powoli.
 
reklama
Bałam sie jak ja jej pobiorę mocz,umyłam dobrze nocnik i wyparzyłam dokładnie i posadziłam Oliwkę,puściłam bajke i siedziała tak chyba z 20min i o tyle dobrze że nasikała,ale sie ucieszyłam.Mocz jest juz w lodówce i jak Oliwka usnie to polecę do przychodni zanieść go.A OLiwka juz w łóżeczku i mysle że zaraz powinna zasnąć.
 
Bylismy u lekarza,czekalismy z 50min i tak mielismy farta bo wepchaliśmy się między pacjentami, a kolejnej babce się nie udało co miała byc za mną bo się pacjenci zbuntowali i musiała biedna ich przepuszczać.

Oprócz gorączki nic nie było,więc lekarka powiedziała że to może coś miało zamiar sie wykluwać-jakiś wirus.
Kazała kupić i dawać Lipomal -3xdziennie po 5ml, Rutinacea 2x dziennie po 5ml i Calcium w syropie też 2 xdziennie po 5ml.I to wszystko.Powiedziałą że jak gorączka nadal będzie sie utrzymywac to mam przyjść jeszcze ja pokazać.

I na wszelki wypadek kazała zrobic badanie moczu,dała skierowanie.

Miała 37C teraz juz ma 37,5,cos mi się zdaje że będzie znowu temp rosła powoli.
Agnes Oliwka ewidentnie z czymś walczy.Mam nadzieję,że tylko na gorączce się skończy.:tak::tak:
Zdrówka dla Oliwki.
Przeczytałam wszystko i jestem wreszcie na bieżąco.
Niestety znów muszę uciekać ,bo samo się nic nie zrobi.:tak::no::no::no:
 
Agnes Oliwka ewidentnie z czymś walczy.Mam nadzieję,że tylko na gorączce się skończy.:tak::tak:
Zdrówka dla Oliwki.
Przeczytałam wszystko i jestem wreszcie na bieżąco.
Niestety znów muszę uciekać ,bo samo się nic nie zrobi.:tak::no::no::no:
AS DAM CI RADĘ MOJEGO ADAMA NIC NIE RÓB I TAK SIĘ NABRUDZI A OBIAD ZAWSZE MOŻNA DO KFC ALBO PIZZE ZAMÓWIĆ:-D:-D:-D:-D:-DTAKIE JEST ZDANIE ADASIA JAK JA MARUDZĘ:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Rada dobra ,ale nie mnie.
Ja muszę mieć porządne jedzenie.
Nie najem się pizzą,KFC,ryżem ,kaszą,mięsem z grilla itp.
Ja muszę mieć kartofle i mięcho z surówką lub porządna zupę i coś na deser.:-D:-D:-D
Moje szczęście,że nie tyję,bo gdybym miała tendencje do tycia,to przy takim zarciu w drzwi bym się już dawno nie zmieściła.:-D:-D:-D:-D
 
reklama
My juz po spacerku:tak:Mlode spia,wiec trzeba bedzie pomyslec nad jakims obiadkiem :no::-)
Musze sobie strzelic kawusie bo łeb mi peka

AGNES
Duuuzo zdrowka dla Oliwki:tak:
 
Do góry