reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

obejrzałam sobie te wózeczki fajne ten pierwszy chyba najlepszy wygląda na bardzo funkcjonalny
co do sprzątania ja też lobię tak przy muzyczce spokojnie ale nie kiedy dzieci są w domu Lena dziś znów marudzi jak tylko ją z kolan zdejmę :no:
 
reklama
boroka mala oby nic sie nie wyklulo :no:

ale sa przeciez specjalne woreczki :tak: dla dziewczynek osobne i dla chlopcow czemu nie kupilas w aptece to pare gorszy kosztuje do zl napewno - ja inaczej Sewkowi nie pobieram moczu

heh no chyba jest u mnie :-D:-D:-D:-D

patrysia nie lubię tych woreczków bo Oliwka wrzeszczy jak jej odklejam,to boli bo sie mocno przykleja.nie mam serca jej tych woreczków zakładać.


Mi się bardziej podoba ten pierwszy.Świetny jest.


Oliwka lepiej sie czuje,nie wygląda na chorą,bawi się ,wariuje ale mierzyłąm jej i ma 37,4 i robi się znowu ciepła.czyli organizm walczy z jakimś cholerstwem
 
aż się chce mieć bliżnieta ,wszystkie fajne ,ale ten pierwszy sprawia wrazenie najsolidniejszego,ale nie wiem ,bo ja to na wózkach sie znam jak mężczyżni na kobietach:-D:-D:-D
 
My jestesmy po drugim spacerku:tak::tak::tak:Mlode wlasnie zjadly deserek i dalej skrzecza:no:Po Brzyduli musze im zrobic herbatke a sobie capucinko
 
Ja się dzis witam w znacznie lepszym nastroju :-D wczoraj niespodziwanie odwiedziła mnie przyjaciólka a wieczorem była poważna rozmowa z mężem i to mi bardzo poprawiło humor ;-) a dziś wyprawa na miasto bo Zuzia wyrosła z trepkow szkolnych i poszlam zakupić Wszystko sie na niej pali :szok: dzis przyszla w dziurawych rajtuzach :szok: chcialaby sie wystroic ale do zabawy na plac to raczej powinna sie inaczej ubrać :baffled: Kupiłam jej takie getry z koronką i zaraz na ławce w parku ubierałaa:-D:-D:-D:-D i ja sobie zfundowalam bluzkę bawełnianą Kupiłam Zuzi jeszcze białe rajtuzki ,trpki do szkoły no i getry i sobie bluzkę i rano z mężem juz zrobilam troche zakupów na święta bo nie lubię w ostatniej chwili :no: mąż jakis wyjazd do swoich rodzicow planuje w poniedziałek wielkanocny ale ja nie wiem co z tego wyjdzie :eek::baffled: także może pomalu jakos bedzie no i oczywiscie wasze wsparcie tez mi pomoglo a Wojtkiem staram sie nie przejmowac Jka wychodzila mdo miasta z dziewczynkami to mąż obiecal że przypilnuje zeby odrobił lekci a ja nawet nie pytam zobaczymy jak bedzie ale jakos tak czuje sie lepiej :tak:
 
Cześć Laski :tak::tak:

Ja to ostatnio tak zalatana jestem że nie mam czasu wpaść tutaj na chwilę :-(
Z małym lepiej, kaszel przeszedł ale katar coś mu się trzyma. Wychodzę z nim na dwór dość często teraz to powinien mu przejść. U mnie w mieście jakaś ospa panuje, co słyszę to dziecko chore. Ale to zapewne przez przedszkola i żłobki.

Przygotowania do ślubu pomału idą. Teściowa z mamą namawiają nas na sale. Z jednej strony bym się skusiła. Ale po co mi sala dla 30 osób!!! Tylko wydatek dodatkowy.

Zameldowałam się że jeszcze żyję i ok :-D:-D teraz trzeba coś przekąsić póki Kubek śpi ;-);-)

Miłego wieczorka :-):-) buziaki dla waszych pociech ;-);-);-)
 
reklama
My niedawno wróciłyśmy z parku :rofl2: Helena się wyhasała :rofl2: A teraz ogląda bajkę i wcina kolacje :tak:

aż się chce mieć bliżnieta ,wszystkie fajne ,ale ten pierwszy sprawia wrazenie najsolidniejszego,ale nie wiem ,bo ja to na wózkach sie znam jak mężczyżni na kobietach:-D:-D:-D

Piękne porównanie :-D:rofl2:

Ja się dzis witam w znacznie lepszym nastroju :-D wczoraj niespodziwanie odwiedziła mnie przyjaciólka a wieczorem była poważna rozmowa z mężem i to mi bardzo poprawiło humor ;-) a dziś wyprawa na miasto bo Zuzia wyrosła z trepkow szkolnych i poszlam zakupić Wszystko sie na niej pali :szok: dzis przyszla w dziurawych rajtuzach :szok: chcialaby sie wystroic ale do zabawy na plac to raczej powinna sie inaczej ubrać :baffled: Kupiłam jej takie getry z koronką i zaraz na ławce w parku ubierałaa:-D:-D:-D:-D i ja sobie zfundowalam bluzkę bawełnianą Kupiłam Zuzi jeszcze białe rajtuzki ,trpki do szkoły no i getry i sobie bluzkę i rano z mężem juz zrobilam troche zakupów na święta bo nie lubię w ostatniej chwili :no: mąż jakis wyjazd do swoich rodzicow planuje w poniedziałek wielkanocny ale ja nie wiem co z tego wyjdzie :eek::baffled: także może pomalu jakos bedzie no i oczywiscie wasze wsparcie tez mi pomoglo a Wojtkiem staram sie nie przejmowac Jka wychodzila mdo miasta z dziewczynkami to mąż obiecal że przypilnuje zeby odrobił lekci a ja nawet nie pytam zobaczymy jak bedzie ale jakos tak czuje sie lepiej :tak:

Jak miło poczytać, że Ci humorek wraca :tak: A zakupy to chyba każdej z nas dobrze robią :rofl2: No i z mężem lepiej :tak: Ja poproszę więcej takich wieści ;-):rofl2:

Dzieki Malinka za wózkowy wywiad :rofl2::tak: jest to jedna z moich opcji, tylko waga mnie przeraża :szok:

O M przyszedł...
 
Do góry