reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

28 sierpnia. O rany kobieto z wawy jesteś! jak to dobrze, że ktoś bliżej mieszka!


Witaj Agnes :-)


No marzę o tym... wystarczy dwóch chłopów w domu! Jakaś równowaga musi być! :rofl2:;-)


Wrrr... nade mną mieszka pani. Ma 96 lat. w dzień śpi. Za to w nocy... SPRZĄTA CAŁE MIESZKANIE a jest kompletnie głucha. A czasami szuka kluczy pod łóżkami. Innym razem gania pająki po całym mieszkaniu (żadnych pająków nie ma).
Co Wy macie za sasiadow.. ja to wgole nawet nie wiem że mam sasiadów:tak::-D
 
reklama
Okej trochę się ogarnęłam,skoczyłam do sklepu po sól i już nie mogłam odjechać ,bo mi akumulator padł ,tak to bywa jak się człowiek spieszy...musiałam gnac po m ,bo nawet nie było kogo prosic ,zeby pchnął:tak:,byłam na poczcie i w przedszkolu ,obiad zrobiony iskonsumowany,a od dzis sie odchudzam ZNOWU ale tym razem skutecznie ,bo ciepełko na dworze mnie mobilizuje ,żeby nie świecić wałeczkami :tak::tak::tak:posprzątałam ,wywiesiłam pranie,wstawiłam drugie idę teraz na rozmowy w toku:happy::happy::happy:
 
Witam nową mamę :-):-):-)
teraz taqka piękna pogoda ,że nie mam prawie czasu na siedzenie w internecie spacerujemy sobie ile się da :tak::tak::tak:
jestem do tyłu z przygotowaniami świątecznymi a to już w ten weekend:szok:
a w domu co dziennie jakby tajfun przeszedł nikt po sobie nie sprząta:no:
miałam super plany na weekend a wszystko poszło nie tak i ogólnie jestem w dołku
Wy zawsze działacie jak balsam na dusze więc oczywiście "przybiegłam" do Was :-)
Musze uśpic Lenuskę bo już, płacze nie spała dzisiaj w ciągu dnia w ogóle, i oczywiście sprzatanie,. jak ja tego nie lubie :eek:
ale będę tu zaglądać co chwile :tak::tak:
 
mama helenki ty nadal rozglądasz się za podwójnym wózkiem?????
do nas na plac zabaw przychodzi dziewczyna ma 2 córeczki jedna ma 2 latka druga 3 m-ce i ona ma fajny wózek graco z tyłu maleństwo z przodu ta starsza poprosiłam ją czy mogę spróbować jak taki wózio się prowadzi i byłam w szoku że tak lekko super duży kosz na zakupy wózio nie jest szeroki przednie koła skrętne z możliwością blokady dosyć zgrabnie wygląda:tak::tak:ona mówi że długo się nad nim zastanawiała a teraz jest mega zadowolona:tak::tak:
 
mlena to już balsamujemy twoją duszę:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
ja lubie sprzątać pod warunkiem że piotr zabierze dzieci z domu i mam spokój wtedy muza okna otwieram i mogę ryć do upadłego:tak::tak::tak::tak:
madziulanatasza jak klauka po pierwszym dniu rekolekcji????uduchowiona??????bo mój adam z rekolekcji to najbardziej zapamiętał że był czarno skóry rekolekcjonista i jadł węża i śmiesznie mówił:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry