reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Nie poszłam z Helenka do przychodni bo usnęła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jutro musz od nowa zapisywać :angry::angry::angry:

Najgorsze, że to moja wina bo wzięłam się za sprzątanie auta, mała była grzeczna a mi dobrze szło. Przyszłam do domu ją nakarmić i miałyśmy lecieć, a ta padła nad zupą :szok:
Za późno się zebrałam :baffled:

mam pytanie z zupełnie innej beczki: czy któraś z Was malowała ściany albo sufit farbą Śnieżki tą z teflonem, szukam opinii na jej temat bo przymierzamy sie do malowania chałupki:-D:-D:-D

Ja mam pomalowane od 2 lat ściany śnieżką jakąś super białą, nadal białe :tak: Nie wiem jak ta z teflonem, no ale co do firmy to polecam :tak:
 
reklama
a ja liczę na to że moja pierdoła mała zaśnie i zafarbuje sobie włosy wczoraj kupiłam farbę kolor gorzka czekolada:tak:muszę jakoś te zaczątki siwizny ukryć:sorry:
 
wpadłam na kontrolę hi hi hi :-):-):-) oj dziewczyny cztery prania wstawiłam, rozwiesiłam, i nie mam siły, łazienkę posprzątałam i trochę pokoju :-):-):-)czekam na męża i jadę do miasteczka:-):-):-) do pzu :-):-):-) bedę puźniej papatki:))):-):-):-):-)
 
mała spi wiec wpadłam na chwile przed dentysta....


bez znieczulenia:confused::confused::eek::eek::baffled::baffled:
A masz rope? Bo jak boli to nawet najczesciej nie oplaca sie rac znieczulenia bo nie działa na stan zapalny....:baffled: wiem z doświadczenia, dodtałam 3 zastrzyki,kktore nie dzialaly i dlatego mam wstręt do dentystów, a kurde teraz wciaxy zaczynaja mi sie 3 zeby psuc i bede musiala isc,poki tylko mala czarna kropeczka sie na nich zrobiła bo strace wszystkie i bede ze sztuczna szczeka po 20 chodzic:baffled::baffled::-D:-D:-D
nie mam ropy bo jak mnie tylko cos zaczynało cmic to plukałam dentoseptem,ale kto wie co tam siedzi...:baffled:


Witam dziewczyny, jestem tu pierwszy raz, trudno przeczytać wszystkie wątki i się do nich od razu odnieść - dlatego zacznę od paru słów na obecny swój temat. Siedzę w domu z musu (zwolnienie). Mój R od tygodnia musi robić wszystko w domu sam (bo mnie położyli do łóżka) i wiecie co? Dwa dni temu stwierdził, że zajęcia domowe to niezła harówa!!! I jeszcze ze nie ma nawet chwili dla siebie!!! Olśniło faceta! Jakże się cieszę! Do tej pory uważał, że mam nie wiadomo ile czasu dla siebie. No wiecie - dom się nie brudzi, obiad sam się robi, pranie i prasowanie nie istnieją... a tu nagle takie szokujące przeżycie!!! :rofl2: Jutro idę do gin, może się okaże, że juz nie muszę leżec (oby) ale mam nadzieję, że od teraz będzie doceniał moją pracę ;-).
Hmmm... gubię się jeszcze na tym forum ale mam nadzieję, że niedługo będę płynnie się poruszać. Pozdrawiam domowe mamy.
Witaj Ania w naszym gronie!oszczedzaj sie kobieto.z nami jest wesoło a skoro masz przymusowe lezenie to masz mozliwosc czytac i pisac.chociaz nie zadzroszcze:no: ja troche musialam lezec i sie bardzoej oszczedzac w drugiej ciazy no i moj P tez miał troche szkoły zycia jak pare razy byłam w szpitalu:-D no i sie nie dziwi zazwyczaj.niech by sprobował:rofl2:

A drugie dziecie ile ma lat?Jak ma na imie?

ja jestem baaaaardzo za:tak::tak::tak:to dobry pomysł, czasem człowiek coś więcej by napisał ale przecież wszyscy mogą to potem przeczytać :no: a taki prywatny wątek bardzo by ułatwił wyrzucanie z siebie żalów bez zastanawiania się nad tym kto to czyta:tak::tak::tak::tak::tak:
no kochane to ktora pisze do moderatora?ja nawet nie wiedzialm ze tka mozna zrobic:eek:


Malinka1 - nie wiem jeszcze - 28 kwietnia się być może dowiem, mam nadzieję, że to będzie dziewczynka, bo chłopaka już mam :-).
życze dziewczynki:-) ja mam dwie:-)

a to ja w 9 miesiącu z ksawkiem
alez Ty byłas ogromniasta!!!!!:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::rofl2:

Bylismy u lekarza,czekalismy z 50min i tak mielismy farta bo wepchaliśmy się między pacjentami, a kolejnej babce się nie udało co miała byc za mną bo się pacjenci zbuntowali i musiała biedna ich przepuszczać.

Oprócz gorączki nic nie było,więc lekarka powiedziała że to może coś miało zamiar sie wykluwać-jakiś wirus.
Kazała kupić i dawać Lipomal -3xdziennie po 5ml, Rutinacea 2x dziennie po 5ml i Calcium w syropie też 2 xdziennie po 5ml.I to wszystko.Powiedziałą że jak gorączka nadal będzie sie utrzymywac to mam przyjść jeszcze ja pokazać.

I na wszelki wypadek kazała zrobic badanie moczu,dała skierowanie.

Miała 37C teraz juz ma 37,5,cos mi się zdaje że będzie znowu temp rosła powoli.
to mzoe byc cos z pecherzem albo trzydniowka-3bite doby dosc wysokiej goraczki i w ciagu 24godzin od ustapienia temp. wysypka.wyjdzie w proszku
zycze zdrowka

mama helenki farba na włosach oby antek sie nie obudził przez najbliższe 40 minut:tak::tak::tak:a wieczorkiem pokombinuje jak by tu wkleić fotke:sorry:

a ja szukam natchnienia na farbowanie.nie widziała go moze któras z was?:eek::rofl2:
 
Witaj Ania w naszym gronie!oszczedzaj sie kobieto.z nami jest wesoło a skoro masz przymusowe lezenie to masz mozliwosc czytac i pisac.chociaz nie zadzroszcze:no: ja troche musialam lezec i sie bardzoej oszczedzac w drugiej ciazy no i moj P tez miał troche szkoły zycia jak pare razy byłam w szpitalu:-D no i sie nie dziwi zazwyczaj.niech by sprobował:rofl2:

A drugie dziecie ile ma lat?Jak ma na imie?

życze dziewczynki:-) ja mam dwie:-)

a ja szukam natchnienia na farbowanie.nie widziała go moze któras z was?:eek::rofl2:

Cześć :).
Drugie to Przemek - ma 11 lat, nie pozwala obciąć sobie włosów i zaczyna kombinować między: bluza, marynarka czy kurtka (a idzie tylko do kościoła).
No właśnie dziewczynka mi się tak marzy...
A natchnienie to chyba do mnie zawitało. Oddam jak mnie z łóżka podniosą.
 
Odebrałam już wyniki moczu Oliwki-i są bardzo dobre :tak::tak::tak::tak::-) cieszę się,musiałam czekać chwile na lekarkę aby jej pokazać i powiedziała że jak gorączka nie przejdzie do środy to mam przyjść z nią i jej ja pokazać.

A Oliwka smacznie sobie spi,juz prawie 2h :tak::tak::tak: niech spi budulka moja
 
reklama
Do góry