reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ładnie;-)
ja niestety wiekszość zdjęć mam w wersji papierowej więc nie wstawię a mam jedno takie ulubione, na którym tak fajnie szczupło wyglądam:-):-):-) i drugie, którym mój tata się mną chwalił kiedys w pracy swoim młodszym kolegom:-D:-D:-D:-D:-D
ja robię fotki cyfrówką takim starym papierowym zdjęciom i wstawiam:tak:
 
reklama
AGUNIA JA JAK PATRZĘ NA STARE FOTKI TAKI SPRZED 12 LAT TO SIĘ ZASTANAWIAM CZEMU JA WTEDY MYŚLAŁAM ŻE GRUBA JESTEM:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DALE DIECE SIĘ TO MOŻE CHOCIAŻ Z 10-15 KG DO LATA ZGUBIE:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
przebrnęłam do końca i przyczytałam wszystko
aha dziewczynki my wvczoraj byli caly dzien na rodzinnnym spacerku
pierwsze zaliczylismy koscoil potem pojechalismy na lotnisko jak bede miala czas to wrzuce fotki bo maly teraz nie bardzo mi daje ale dalam mu smoka z tymi masujacymi kuleczkami i chyba troche pomaga ide mu nasmarowac jeszcze dziasla i mysle ze bedzie git... no i wracajac do tematu potem pojechalismy na obaidek... i spacer do wieczora no i na koniec dnia maly zasnal ja poszlams ie kapac zalozylam to moja bielizne nowiuska ktora sie chwalilam i obudzialm m zeby troche poszalec bo po @ jestem :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: ale dzis rano o mnie zapomnial (chialam zeby mnie jeszzce obudzil) ale on mowi ze szkoda mnie nbudzic jak spie bop slodko wygladam :sorry:
fajny dzieć mieliście i wieczór też ciekawy:tak: :-)

trochę nadrabiałam zaległości w czytaniu, tak połebkach:-D bo za duzo tego i natknęłam sie na post maści witaminowej, na co ona pomaga? jakieś plamki na buzi? bo moja Misia od dłuzszego juz czasu ma lekko szorstkie policzki w małe krosteczki, pomoże jak jej posmaruję?
śmiało możesz posmarować.Jak to nie pomoże to trzeba jakieś emolienty zastosować.:tak:

jak ja wam dziewczyny zazdroszczę tego cycolenia:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
no cóż nie można mieć wszystkiego:no::no::no:za to pochwalę mojego antoniego bo ślicznie je z łżeczki codziennie zjada słoiczek obiadku i słoiczek owoców:tak::tak::tak::tak::tak:lubi to a ja puchne bo coraz ładniej mu to wychodzi:tak::tak:
Dzielny Antonio:tak::-):-)

Właśnie nie, może to był jakiś skok rozwojowy.. teraz je średnio co 2 godziny, czasami częściej, ale króciutko. Piersi są jakby pełniejsze i chyba dają rade z produkcją. Poza tym poleży nawet godzine sam i pogada, pouśmiecha się troche, już nie płacze tak dużo... mam nadzieje, że to nie jest chwilowe i teraz będzie już tylko lepiej:-)
Jutro idziemy do chirurga na odklejanie plastra ... juz się boje, mam nadzieje, że ten pępek troche się zmniejszył... poza tym jego brzyszek wydaje dziwne odgłosy i wtedy własnie daniel zaczyna płakać. Oby nic pod tym plastrem się nie zrobiłao.
witam,bo my się jeszcze nie znamy

ja jestem jakaś nienormalna,jak siedziałam w domu to juz mnie szlag trafiał i chciałam do pracy, a jak teraz jestem w pracy to chcę do domu, ugotowałabym coś, poprała na spacer poszła:rofl2::rofl2::rofl2: mi to nie dogodzi:-D:-D:-D
tak jak każdej z Nas trudno dogodzić :-D:-D:-D:-D

a co kardiolog powiedzial? to staraj sie narazie jej nie dawac jajek i zobaczysz.no i chyba mialas jej testy robic nie?jak masz to dawaj przez 7dni zyrtec i odtsaw i jajka i najlepiej wszytsko co jajka ma:-) a przynajmniej bialko jajka
dokładnie tak.
Trzeba sprawdzić wszystkie produkty po składach.
Nie ma innego wyjścia.:-(

a propos kardiologa, na poprzedniej wizycie dostałam pouczenie jeśli chodzi o profilaktykę zapalenia wsierdzia, m.in. przed zabiegami stomatologicznymi inwazyjnymi trzeba podawać Misi antybiotyk, więc przed wyrwaniem mleczaka pomaszerowałam do rodzinnej po antybiotyk i dawałam wg instrukcji, potem było wyrwanie i jeszcze po zabiegu antybiotyk, wszystko tak jak kazała kardiolog. A juz na ostatniej wizycie ona do mnie z tekstem że to nie dotyczy zębów mlecznych:szok::szok::szok::szok::szok::szok:no wytrąciła mnie z równowagi, najpierw mnie straszy żeby uważać, zapobiegać a teraz co, ten antybiotyk był niepotrzebny:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wnerwiła mnie, do tego naczytałam sie w necie różnych historii o zapaleniu wsierdzia i już teraz całkiem zgłupiałam.
No dobra bo sie za bardzo rozpisałam, sorry
z lekarzami to tak jest.
Wiem coś na ten temat.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja pranie nastawiłam zdjełam suche z suszarki gary pomyłam zamiotłam warzywa do zupy obrałam jeszcze prasowanie odkurzanie mmycie na mokro podłóg i prawie gotowe:rofl2:z tortem dla julki poszłam na łatwizne i kupiłam wczoraj lodowy:rofl2:potem P zabierze ją i antka na plac zabaw to ja wszystko podszykuje nadmucham balony i będzie git:tak::tak::tak:
jula u siebie bawi się prezentem adam ćwiczy dzielenie pisemne wreszcie załapał o co chodzi:happy:antocha drzemie to ja sobie kawusie zrobie:tak:
szybka dziś jesteś:tak::-):-)
Dla Juleczki sto lat i superowych prezentów.:-D:-D
Niech Wam rośnie na pociechę :-D:-D


Witam dziewczyny, jestem tu pierwszy raz, trudno przeczytać wszystkie wątki i się do nich od razu odnieść - dlatego zacznę od paru słów na obecny swój temat. Siedzę w domu z musu (zwolnienie). Mój R od tygodnia musi robić wszystko w domu sam (bo mnie położyli do łóżka) i wiecie co? Dwa dni temu stwierdził, że zajęcia domowe to niezła harówa!!! I jeszcze ze nie ma nawet chwili dla siebie!!! Olśniło faceta! Jakże się cieszę! Do tej pory uważał, że mam nie wiadomo ile czasu dla siebie. No wiecie - dom się nie brudzi, obiad sam się robi, pranie i prasowanie nie istnieją... a tu nagle takie szokujące przeżycie!!! :rofl2: Jutro idę do gin, może się okaże, że juz nie muszę leżec (oby) ale mam nadzieję, że od teraz będzie doceniał moją pracę ;-).
Hmmm... gubię się jeszcze na tym forum ale mam nadzieję, że niedługo będę płynnie się poruszać. Pozdrawiam domowe mamy.
Ja leżałam 25 tygodni w ciąży i żyję.
Też dasz radę jak nie będzie innego wyjścia.
Mój D. też się właśnie wtedy przekonał co to znaczy robić wszystko w domu.
Potem jeszcze jak ja byłam w szpitalu z małym po porodzie to w domu Klaudia dała mojemu D. szkołę życia :-D:-D:-D:-D

ania p -witaj u nas też jesteś mama domowa:tak:a wiesz już kto mieszka w twoim brzuszku???
-j- ja jestem jak najbardziej za zamkniętym będziemy mogły więcej między sobą popisać no i fotki wklejać bez obawy że ktoś spoza naszego grona je wykorzysta:tak::tak::tak::tak:
patrysi mówie juli że sewi podrośnie a ona no ale ja będe stara.................a po chwili no ale może jak będe TAKA STARA JAK TY to będe wolała młodszych:szok::szok::szok::szok::szok::rofl2:
Julka jest bezbłędna :-D:-D:-D

Patrysia - póki nie umiem cytować będę odpowiadać na raty - muszę leżeć bo łożysko jest tak nisko, że jest zagrożenie odklejeniem (tydzień temu porządnie krwawiłam). Z czasem wraz ze wzrostem macicy ma się przesunąć wyżej (taką mamy nadzieję). No i jutro się dowiem czy mogę przestać oglądać sufit i podłogę ze zbyt bliskiej perspektywy czy jeszcze nie...
Uważaj na siebie ,ja miałam początkowe odklejenie łożyska ,więc wiem co to znaczy.

WIECIE CO ,DOTARŁO DO MNIE ,ŻE ŚWIĘTA TO JUZ W TEN WEEKEND I PRZYDAŁO BY SIĘ KONKRETNIEJ POSPRZĄTAĆ:szok::szok::szok::szok:pytanie tylko kto to zrobi....;-)muszę się wziąść w garść i powyganiac pająki z kątów:rofl2:
szybko się zorientowałaś :-D:-D:-D:-D:-D

mój adam poszedł do szkoły ale zaraz wróci bo plecak z książkami w przedpokoju:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dcały adan:tak::tak::tak::tak:
a jula mnie zapytała czy jak ma te 5 lat to musi używać kremu pod oczy:szok::szok::szok:na co jeszcze ta moja jula wpadnie:szok::szok::szok::szok:
zupka pieczarkowa w garnku bulgocze antek ma dzisiaj młodą marchewkę z ziemniaczkami czyli to co lubi wczoraj miał szpinak zjadł ale nie smakowało mu:no::no:rzucało nim na wszystkie strony:-D:-D:-D
dla mam pampersowych mam wiadomość w cerfurze promocja pampersy 4tj 7-18 kg 135 szt 75 zł 3 tj 4-9 kg 150 szt w tej samej cenie więc się opłaca:tak::tak:
Adam jest świetny a Julka jeszcze lepsza.:-D:-D:-D

dziewczyny szykujcie sie zaraz powklejam wam fotki jak byłam piekna i młoda i w ciąży-chcecie????
chcemy.A Ty jeszcze pytasz?:-D:-D:-D:-D
 
AGUNIA JA JAK PATRZĘ NA STARE FOTKI TAKI SPRZED 12 LAT TO SIĘ ZASTANAWIAM CZEMU JA WTEDY MYŚLAŁAM ŻE GRUBA JESTEM:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DALE DIECE SIĘ TO MOŻE CHOCIAŻ Z 10-15 KG DO LATA ZGUBIE:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
ja powoli tracę nadzieję na schudnięcie, jak juz mi się uda zrzucić troche to wraca z nawiązką, ja chyba nie mam silnej woli i takiego samozaparcia:-:)-:)-(i coraz trudniej mi to idzie, musiałabym chyba całkiem przestać jeść żeby cos się ruszyło
 
reklama
Witam Mamusie:-)
Bardzo długo Was nie odwiedzałam, mam nadzieje, że mnie jeszcze pamietacie;-)
Podobnie jak -j- chyba nie dam rady nadrobić zaległości, bo piszecie bardzo dużo:-D
Synuś zajmuje prawie 100% mojego czasu, teraz gdy pogoda dopisuje czesto chodzimy na spacerki, co poprawia nie tylko samopoczucie Daniela;-) Coraz lepiej radze sobie ze wszystkim, chociaż są jeszcze czasami dołki.
Ostatnio troche sie podłamałam bo chyba skreślą mnie z listy studentów:-( pani dziekan nie chce dac mi urlopu dziekańskiego(mam nie zaliczony jeden egzamin z tej sesji, bo akurat rodziłam wtedy:szok:).
A teraz ide Was troszke poczytać, żeby się zorientować jak u Was się układa.

No wiewióreczka wreszcie zawitałaś do nas po tak długiej przerwie :-) ostatnio o Tobie myslałam gdzie sie podziewasz,może Cię sciągnęłam myslami :-D:-D:-D

U mnie też nie starcza numerków :no: Dzisiaj dostałam się fartem bo ktoś zrezygnował :tak: Ale do dzieci z wysoka temperatura to przychodzi lekarz na wizytę domową, bez gadania :tak:
U nas nie chca tak przyjeżdżac z wizytami domowymi,jak Oliwka była malutka i miała może niecałe 2 mies to nie chcieli przyjechać musiałam ciepło owinąć dziecko i biec do przychodni :tak::tak::tak:

trochę nadrabiałam zaległości w czytaniu, tak połebkach:-D bo za duzo tego i natknęłam sie na post maści witaminowej, na co ona pomaga? jakieś plamki na buzi? bo moja Misia od dłuzszego juz czasu ma lekko szorstkie policzki w małe krosteczki, pomoże jak jej posmaruję?
jak ma szorstkie policzki i plamki to kup najpierw maść alantan, to pomoże.A póxniej stosuj maść witaminową.Ja tak stosowałam i Oliwka ma juz ładne policzki.wszystko poschodziło.


a to ja w 9 miesiącu z ksawkiem
Ale miałaś olbrzymi brzusiu :szok::szok::szok::szok: ale piekny :tak::tak::tak:
 
Do góry