reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
inna może faktycznie budka w tym wózku jest do bani...... ale my mieliśmy parasolkę dokręconą i było luks.
 
Dzien dobry.
Ja juz glowe umylam, sniadanko zjadlam, teraz Wam odpisuje i bede juz mogla zajac sie dziecmi.;-):-D

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: podam Wam nazwy:
- coneco polo
- baby design travel
Z wygladu bardziej podoba mi sie baby design i ma chyba wieksze kolka(tak wyglada na zdjeciu), wiec chyba lepiej bedzie sie prowadzic. Moja kolezanka ma jakis model tej firmy, ale nie wiem ktory dokladnie i jest zadowolona. Coneco z kolei ma oparcie rozkladane do pozycji lezacej (baby dream tylko do pollezacej), wiec tu na plus dla polo.
 
Witam mamy!
Oj to bardzo przykre, mój maz mkiedys mi tak powiedział, ale w wekend zagonilam go do roboty i to on przez cały dien sie wszytskim zajowal i musze Wam powiedziec, ze już nigdy się nie odezwal a jeszcze od czasu do czasu dostaje kwaity za to jak dużo robie dla naszej rodzinki:);)
 
hey

my poszczepiennie wariowaliśmy w nocy, na ból pomógł panadol ale mimo to niepokój pozostał... wiec spania nie było, ale to nic ! jakoś szczesliwa jestem bo mam tak cudownego synusia... zakochałam sie w nim - sama nie wiem czemu dopiero teraz...? moze juz jestem po całym szoku poporodowym???

w bydzi było słońce piękne, wiec zrobiłam sobie kawusie i gdzies znikło... marzy mi sie południe bez śniegu, to byśmy spacerek zaliczyli... musze sie w koncu wziąść za sprzatanie domu, bo juz nawet mąż sie na mnie krzywo patrzy...

ANIU my mamy X+landera, na tamtych wozkach sie niestety nie znam...
 
Dzień dobry!

Ania - ja bym wybrała Coneco, nie mam zaufania do baby design, to moim zdaniem niskiej jakości polska marka.

Renifer - my też mamy X-Landera :)))
 
Ania - ja bym wybrała Coneco, nie mam zaufania do baby design, to moim zdaniem niskiej jakości polska marka

No, jeśli chodzi o wózki, to raczej tak.Bo mamy też krzesełko do karmienia z tej firmy i jest super.Natomiast z wózka początkowo byliśmy zadowoleni, ale po jakimś czasie zaczął się sypać i trzeszczeć :eek:.Wózka tej firmy już bym nie kupiła :no:
 
reklama
hehehehe jak czytam Wasze opinie na temat wózka, to wychodzi na to, że jestem zadowolona z mało fajnego wózka :szok: jak widać małe są moje wymagania ;-)co to tego środka transporu.... ale co ja poradzę, nic mi w nim nie trzeszczy, nic z niego nie odpada...... wszystko działa ok.
 
Do góry