reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
dzien dobry..
ja szykuje sie do pracy,wybudzam synka,bo ma cosik opory wstytac,,,susze wlosy i pisze do was...
sprawdzalam odjazdy mzk u mnie,bo ide dzisiaj z dziecmi do teatru ze szkoly,,no i na pieszo nie chce mi sie z nimi kopytkowac,,,ale juz sie boje,bo ide z najgorsza klasa w szkole,buu,,juz im tyle nagadalam,ze jak mi cos wywina to nagana poleci,,,:tak:...nom dobra zmykam kawe pic...
 
Ewcia ślub Inna ma 11 stycznia, jak dobrze pamiętam;-);-)Ale cóś koło tego:tak:
Inna a co sobie życzycie na obiadek;-);-)Jutro gotuje ..kotlety:-):-)Nie chce mi sie nic innego:-p:-pNo i prosze jak się zaczyna ładnie wszystko układać`ze ślubem.Super:-):-):-)
Mój syn właśnie bawi się z tatą.Wyłącza mu telewizor a Paweł z miną skrzywdzonego dziecka woła "Bodzia wez go, włącz mi telewizor":-):-)
Zaraz M:-)
no to juz wiem,dzieki,,,
a tata biedny syn go maltretuje,hehe,,i mama na artunek musi pedzicc;-)
Dokładnie tak, 11 stycznia :-).Piątek to jest.Bo w soboty USC jest nieczynny :sorry2:.Ale i tak będzie fajnie :-)
:dry:
acham,,oki,,to juz niedlugo,,wszytsko juz gotowe,,,:confused:
Dobry wieczor.
Ewcia moj Macius jak zobaczyl zdjecie twojego Matusia, to zainteresowal sie kto to i stwierdzil, ze chce jechac do Was, zeby pobawic sie z Mateuszkiem.:-D
.
hehe zapraszamy,,moj to zawsze oglada suwaczki foty i musze mu wyjasniac kto to gdzie mieszka i czy chodiz do peckola...:tak::-)
 
Dzień dobry.Ale mam przechlapane;-)Victor już jakiś czas nie śpi w dzień a i tak szaleje do 22:szok: Tv go nie interesuje to na nic czasu nie mam,dobrze że posprzątać mogę przy nim bo byłaby katastrofa.Ale za to jest więcej spacerków i zabawy we dwoje:-)wiec nawet jest oki tylko przyzwyczaić się trzeba do zmian.
Ania jak dla mnie to ten drugi.
Klavell nasz Victor miał paszport robiony jak miał miesiąc a na zdięciu wygląda jak iwan groźny:-D bidulek nie siedział a kazali go posadzić więc go trzymałam i główkę też ale jakiś zmarszczony wyszedł.To jest bezsensu wiadomo,że tak małe dzieci nie da sie ustawić a wymagania z nieba se biorą.Najbardziej mnie wkurzył fotograf jak mi mówił aby Victor patrzył w jakimś tam kierunku no kretyn jakiś wziełam dziecko i poszłam do znajomego.
Wszystkim życzymy zdróweczka i dobrego samopoczucia.
 
Hej kobietki. U mnie troche lepiej.... tzn. glowa nadal boli, ale nie az tak jak bolala. Oczywiscie tabletka juz wzieta:eek:. Kuba wlasnie usnal:szok: ide go polozyc
 
Dzien Dobry mamusie:-):-)
Czuje się jakby przejechała po mnie cięzarówka sporych rozmiarów...Dawno nir mieliśmy takiej nocki.Mały uspokaiał się tylko przy cycu a ja przysyp[iałam tylko jak ssał:-:)-(Jak na mnie nie wisiał to właził na mnie, płakał, kręcił się, moment nie uleżał spokojnie.Nie wim czy to poszczepieniu czy zęby...Makabra dawno mi takiej nocki nie zafundował...Jak juz zasnął to ja musiałam wstać...Ojej jak mi zle...
 
Dzień dobry! U mnie piękne słonko, ale mrozisko jak się patrzy.

Wczoraj już nie zaglądałam, długo rozmawiałam z mężem i ..... jestem przybita bo cała ta sytuacja z Jędrkowymi jąderkami wpłynie na zmianę daty wyjazdu do UK :-( Zawsze coś.....

Sewa - dobrze, że po wizycie u lekarza jesteś zadowolona. Pisz nam jak się sprawa rozwija, bo ja też jestem zainteresowana tematem.
Trzymam kciuki za to, by sprawa sama się pozytywnie zakończyła!
Będę informowała.
A tak wogóle to dzięki za wsparcie i dobre słowo. Dzięki,że jesteście.

Nie patrzcie na kolory, chodzi o jakość :tak:. z góry Dziękuję
Ania ja mam ten drugi Baby Dreams Travel (tylko starszy model) z przodu ma inaczej montowane koła, jak dla mnie jest ok. Przeżył wszystkie nasze dzikie wycieczki w góry, nad morze.... ma dosyć fajną folię przeciwdeszczową. Jędrek miał 10 m-cy jak kupiliśmy ten wózek. Jeszcze dziś potrafi w nim jeździć.

Dziewczyny jak tam głowy?

Jusia co do sikania Julki. Niestety dzieci tak mają. Nie możesz się obwiniać, że mała zaczęła sikać bo poszłaś do pracy. Jakby tak było, to wszystkie dzieci pracujących matek załatwiałyby się w gacie :szok: a tak nie jest. Zobaczysz wszystko wróci do normy. Trzymam kciuki.
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: podam Wam nazwy:
- coneco polo
- baby design travel

Hmmm...Ja się trochę zraziłam do firmy Baby Design, bo Oliwka ma z tym że model Rider.Mamy go pół roku, a on cały trzeszczy, z jednej strony czasem się składa :eek:, bo wypadła malutka sprężynka...Koszyk na zakupy mały.A w tym modelu Travel w ogóle nie podoba mi się budka, bo co niby ona zasłania??Jak dla mnie Baby Design odpada.A Coneco...Oliwka dostanie teraz od chrzestnej Coneco Traffic, a używa go moja bratowa już sporo czasu i jest bardzo zadowolona.Przetrwał niejedną podróż samochodem, samolotem itd.Przetrwał to, co robi z nim moja bratanica ;-).Także ja zdecydowanie za Coneco jestem, bardziej mnie przekonuje, z tym że model Traffic :tak:.Ale ogólnie firma Coneco bardzo dobra jest, mieliśmy kilka rzeczy z tej firmy
 
reklama
Witam :tak: I jak zwykle przekazuję tylko pozdrowionka bez szans na doczytanie.

U nas jeszcze w zasadzie nie ma pakowania przed przeprowadzką (jedziemy w poniedzialek), M w stolicy na rozmowach w sprawie pracy, ja dziś po południu brykam z Maksiem do koleżanki.

Miłego dnia!
 
Do góry