reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam wieczorkiem :)

Sewa - dobrze, że po wizycie u lekarza jesteś zadowolona. Pisz nam jak się sprawa rozwija, bo ja też jestem zainteresowana tematem.
Trzymam kciuki za to, by sprawa sama się pozytywnie zakończyła!
 
reklama
Tak pisalam o tym zdarzeniu.......zastanawiam sie gdzie jest teraz matka,albo sie boi przyjsc albo jest w szoku jakims albo juz ze soba skonczyla...
 
Dobry wieczor.
Ja wlasnie zrobilam sobie przerwe w prasowaniu.:eek: Nie chce mi sie, ale musze -Grzesiowi juz ubranek brakuje.:baffled:

Sewa fajnego lekarza znalazlas. (Tylko szkoda, tak jak pisala chyba Renifer, ze to prywatnie, a nie panstwowo) Najwazniesze,ze Cie troche uspokoil. Oby zabieg nie byl konieczny.

Ewcia moj Macius jak zobaczyl zdjecie twojego Matusia, to zainteresowal sie kto to i stwierdzil, ze chce jechac do Was, zeby pobawic sie z Mateuszkiem.:-D

Jusia ja widze na suwaczku,że wyszłaś za mąz 25 czerwca:-):-)To są moje urodzinki, piękna data, piękna:-):-):-)
Ja mam dobry chumorek:-):-)
Moj tata urodzil sie 25 czerwca.:tak:

Nie wiem co jeszcze mialam pisac, wiec koncze i mowie wszystkim dobranoc. Dobrze spijcie. A wszystkim chorowitkom duzo zdrowka.
 
Hej, kupę lat ;-):-D
Trochę Was podczytywałam a trochę nie :zawstydzona/y:
Od soboty Dawidek gaworzy i można z nim pogadać a jest taki wesoły że jak tylko się obudzi i otworzy oczki to już uśmiech na twarzy, albo przerywa jedzonko uśmiecha sie do mnie i dalej je ( to jest bardzo słodkie :tak:).
Majka trochę mi się rozbrykała ale nie jest źle.

Bolącym głowyżyczę ULGI
Ja się wybieram na szczepienie jutro z Matkiem. Zaszczepie go póki jest zdrowy:tak:A przy okazji Madzię skontroluję. No ale ja mam normalne szczepienie na 17 miesięcy co wypada. Oj nudzę się strasznie. Ale za niedługo ma teść przyjechać i przywiezie półtusze wieprzowe bo kupujemy na święta mięcho i będziemy swoje wyroby robić tzn. teść wędzi boczek, szynki i kiełbasę dla nas.
Ja ostatnio miałam od rodziców takie swojskie pyszności bo też kupili pół świnki i dali do przerobu :tak::-p

Matko kochan dziecwczyny :szok::szok::szok::szok::szok::szok: jestem pod wrazeniem waszej wiedzy:szok::szok::szok::szok:
tez ma dziecko, szczepilam go nie raz ale tyle co sie tu teraz dowiedzialam od was to nigdy nie slyszalam od zadengo lekarza.
:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ja też nic na ten temat nie wiedziałam, aż sobie wzięłam książeczkę zdrowia i sprawdziła :tak:
Witajcie.
Ja również jestem mama siedząca wdomu z dzieckiem. Właśnie dzisiaj zacznam urlop wychowawczy ;)
Pozdrawiam
Witaj. Bardzo się cieszymy że powiększysz nasze grono :tak:
hey

dziewczyny ja juz jestem po szczepionkach... mały na szczescie nie płakał, mam nadzieje ze nie bedzie gorączki... nie dzwoniłam do innego lekarza, bo i tak musiałam młodego dziś zaszczepić (w godzinach 12-13, bo tylko tak u nas szczepią)..
dostaliśmy:
1. WZB typu B
2. Błonica, tężec, krztusiec
3. Hib.I

napiszcie mi czy szło to zastąpić jedną .... dostałam juz receptę na drugą za 6 tygodni - skojarzoną...
To dziwne bo mi w przychodni powiedzieli że albo szczepi się zwykłymi albo skojarzonymi i że nie wolno mieszać bo mogą wejść w reakcję :tak:.
Dawidek miał 3 kłucia i przy następnych dwóch wizytach też po 3 zastrzyki :-( przez to bo pielęgniarka powiedział mi to juz po fakcie.
To Mikołaj był dzielny bo Dawidek płakał że aż mu łezki poleciały i mi też :-(


Jejku jestem dziś strasznie przybita :-( na 18:00 idę z Jędrkiem do chirurga, z tymi nieszczęsnymi jąderkami :-( tak się boję...... oby tylko wszystko było ok. Ale mam jakieś złe przeczucia :-(
Super że fajny lekarz sie Wam trafił :tak: i dobrze że nie jest źle. Całuski dla Jędrusia.
Iwonka tez słyszałam o tej tragedii we Wrocławiu, straszne :no:
Czarna ślicznie wyglądaliście, a Dawidek jaki przystojny w tym gajerku :tak:
 
reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: podam Wam nazwy:
- coneco polo
- baby design travel
 

Załączniki

  • polo_czerwony.jpg
    polo_czerwony.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 20
  • travel02ok.jpg
    travel02ok.jpg
    52,7 KB · Wyświetleń: 27
Do góry