reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

moj mąż tez mi kiedys powiedział ze nie robie nic i nic mi sie nie chce robic!az do czasu jak został sam z synkiem na głowie przez czały dzien!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam nowe mamy!!!!!!!:-):-):-)

U mnie piekne slonko od rana.Umylam tez wlosy i niedlugo wybywamy na dworek cieszyc sie slonkiem i lapac wit D:tak:Niestety obydwie jestesmy za katarzone....Glowka juz nie boli:-)
Ania138 mi zaden sie nie podoba:-pmoze dlatego ze nie znam wiecej szczegolow oprocz wygladu....
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: podam Wam nazwy:
- coneco polo
- baby design travel
nie bardzo ci pomoge bo na wozkach sie nie znam z wygladu jak dla mnie to wygladaja tak samo nie wize zbytnio roznicy
Klavell nasz Victor miał paszport robiony jak miał miesiąc a na zdięciu wygląda jak iwan groźny:-D bidulek nie siedział a kazali go posadzić więc go trzymałam i główkę też ale jakiś zmarszczony wyszedł.To jest bezsensu wiadomo,że tak małe dzieci nie da sie ustawić a wymagania z nieba se biorą.Najbardziej mnie wkurzył fotograf jak mi mówił aby Victor patrzył w jakimś tam kierunku no kretyn jakiś wziełam dziecko i poszłam do znajomego.
ja trzymalam hanifke na rekach raz ja raz szwagierka bo jest tak ciezka :))) a fotograf byl super cykal tyle zdjec az w koncu wyszlo nic nie nakazywal byl cierpliwy i wyrozumialy... hanifka na zdjeciu ma 2 miesiace

Ja siedze sobie w szlafroczku przed kompem hanife spi czekam az wstanie dam jej butle by sie najadla i pojdziemy na spacerek do centrum chce kupic mezusiowi czapke pod choinke no i jeszcze musze wywolac zdjecia w rossmanie i uzupelnic album hanifki...no i moze znajde cos dla siebie bo moj kochany mezus w niedziele dla mi troszke pieniazkow bo interes mu wypalil i powiedzial ze mam sobie kupic cos fajnego...
na obiad nie mam pomyslu, a wy co dzis gotujecie mze zgapie od ktorejs...???

 
Dzień dobry kobitki! Mamy choróbsko w domku:-( Niestety szwagierka nam przywlekła jelitówkę i wszyscy cierpimy. Najgorzej było z Madzią bo najpierw te wymioty a wczoraj biegunka, ale już jest w miarę. No prawie bo jest trzeci dzień tylko na cycu i na rękach:dry: Moje odstawianie wziął szlag. No ale mam tak mądrą szwgierkę:wściekła/y: Przyjechała na urodziny z chorym dzieckiem:wściekła/y: Mało że my chorzy to jeszcze siostra i jej mała też. Nawet się z nią teraz spotkac nie mogę:wściekła/y:
Nic zmykam ogarnąc i na spacerek. Może uda się wieczorem doczytac:sorry2:
 
hehehehe jak czytam Wasze opinie na temat wózka, to wychodzi na to, że jestem zadowolona z mało fajnego wózka :szok: jak widać małe są moje wymagania ;-)co to tego środka transporu.... ale co ja poradzę, nic mi w nim nie trzeszczy, nic z niego nie odpada...... wszystko działa ok.
Bo to nie jest regułą.Bywa tak, że akurat się trafi na jakiś felerny egzemplarz, a uraz jednak zostaje :sorry2:.
Mi to w ogóle najbardziej podoba się wózeczek Coneco V3:
V-3 CONECO V3 SPACEROWY +W.0zł-24h +PREZENTY (272363132) - Aukcje internetowe Allegro
No ale jednak troszkę drogi jest, gdyby to był pierwszy wózek Oliwki, to pewnie byśmy go kupili, ale teraz to już będzie 3, więc wiecie jak to jest :sorry2:
My zdjęć do paszportu nie robiliśmy, tylko do dowodu osobistego, a było to pół roku temu.Ja siedziałam i trzymałam Oliwkę na kolanach, a mój facet stał obok fotografki żeby patrzyła w tamtą stronę, fotografka tyle nacykała zdjęć, aż w końcu udało sie zrobić takie, jakie było nam potrzebne :tak:
No i dlaczego moje dziecko nie chce spać, skoro już powinno :wściekła/y:
 
Sikoreczka trzymajcie się, zdrówka zycze.
Reniferku ja też nie zakochałm sie w małym od razu:-):-)Ale na dzień dzisiejszy mam dość, marzy mi się przespana noc:-:)-(Dziś nie pomogą nawet uśmiechym jestem śmiertelnie zmęczona.Byłam u sąsiadki na kawie to mały mi dał spokój, bawił się z kolegą.Teraz on śpi a ja zaraz tez się położe...Spac w dzien nie umiem ale przynajmniej odsapne.Takie miałm palny na dziś, sanki i szaleństwa:-:)-(Do tego niewielki katar dziś dostał, może to razem ze szczepieniem spowodowało taką nocke???????Ide spac Dobranoc
 
reklama
Witajcie.
Ale u nas mróz :dry:, musiała już z samego rana w piecu napalić.
Dziękuję dziewczynki za opinie, przekażę. A dodam że w rankingu 4 do 3 dla Coneco :tak:.
A ja mam z Baby Design:
- fotel samochodowy dla Majki
- fotelik samoch. dla Dawidka
- wózek dla Dawidka, atlantic
i jestem BARDZO z nich zadowolona i lubię tą firmę bo ma ładne produkty za przystępną cenę :tak:
Ania138 mi zaden sie nie podoba:-pmoze dlatego ze nie znam wiecej szczegolow oprocz wygladu....
Szczerze to mi też nie zbyt :cool2:.
Próbowałam wkleić adresy stron ale mi nie wyszło :zawstydzona/y:

WITAM nowe mamusie na forum.

 
Do góry