reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


ja nie mialam chodzika, bo moja mam tak samo jak ja uwaza ze to szkodliwe....poza tym ja nie mam na to miejsca ;) chyba ze mi dobuduja pokoj ;) bo czasem to mozna wsadzic dziecko w chodzik i niech lata ale nie za czesto ;)
 
reklama
czesc lasencje ;)
jak tam po swietach ? Moje jeszcze trwaja bo siedzimy u tesciów do niedzielki ;D
sorbus ...a jednak ? ;) Bedziesz bardzo zadowolona :) mowie ci .Mamy taki sam . :D
jak imprezka?

jasio je na potege jak wczesniej jadł dziennie pół słoiczka owocków i pół zupki to teraz młuci CAłY OWOCKóW I CAłY ZUPKI ::) boje sie że kiedys mi peknie ::) ;) ale mam problem ....bo zaczyna wybrzydzac mi i niechce zabardzo jesc mleka :( Poznał duzo smaków i mleko teraz jest be ... ::) :mad:


mija a jak sytuacja u ciebie ? lepciej ?

mordziulka buziaki dla hubcia :)


pycha a jak bibka mineła ?
 

ja chodzika nie mialam a tez nie raczkowalam ;) kazde dziecko inne.....ale fakt ja uwazam ze chodzil nie dosc ze nogi wyklrzywia to jeszcze rozleniwia dziecko ;)
 
Właśnie niewiedziałam przez chodzik czy Julka by raczkowałaby czy nie.?Choc niemiała żadnych problemów ortopedycznych ani z kregosłupem.Wiec chodzik niewyszdł na złe.Ale przy raczkowaniu kregosłup sie wzmacnia i napewno Kasi niesprawie takiego prezentu.A jeszcze jedno chodzik tez bywa niebezpieczny bo jak raz Julka sie rozpedziła to o mały włos nie uderzyłaby z całą siła głową w ławe.Szczęscie że zatrzymała sie tuz przed
 
dla zainteresowanych dodam, ze w Kanadzie jest ustawowo zakazane uzywania chodzikow pod kara grzywny!!!!

ja jestem zdecydowanie przeciwna!!!! uwazam chodzik za wygode rodzica.................i powiem szczeze , z reka na sec\rcu ze czasem wolalabym wlozyc Kube do chodzika i miec spokoj, niz latac za Nim po calym mieszkaniu na czworaka!!
 
Witajcie damy!
Jak wam minely swieta? u mnie 2 kg na + buuuuuuuuuuuu
Ale teraz sie zrzuci!!!
JAk po chrzcinach? My to macie juz dobrze ze po a to jeszcze prz3ede mna
juz mysle co ja jeszcze kupic musze......

Co do chodzikow to ja tez mowie NIE
Moim zdanie jest to wlasnie wygoda dla rodzicow-nie musza latac za pociechali

Mam taka nadzije ze jak Jas juz pojdzie na nogi to i ja troche schudne hihihi


Moje drogie nie napisalm o najwzniejszym w piatek o 18 komisyjnie razem z mezem stwierdzilismy pojawienie sie PIERWSZEGO ZABKA u Jasia!!!
 

malutka ja tak samo mysle ze jak mlody zacznie szalec to ja bede jak nimfa ;)

Alan dzis wchlonal 150 ml zupki i pol dania z indykiem......a mleko??? tez zaczyna byc fuj :))
 
reklama
Co do jedzonka to Jasio zjada tak 150-180 zupki i po 0.5 deserka o 11 o 18 ( ze wzgledu na lekka biegunke )
Deserki z jagodami ladnie mu to hamuja a na dodatek ja goruje mu zupy z duza iloscia marchewki i ryzu
No i mamuci mleczko jest nadal suuuuper!
 
Do góry