reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama

ja dostaje dzis kota ;) Alan tak nauczyl sie rpzemieszczac z punktu a do punktu b ze nie mozna go na chwile samego zostawic.....specjalnie kalde go na podlodze zeby nie spadl z niczego a i tak wpelzl mi pod fotel :)) az strach pomyslec co bedzie jak bedzie chodzil.....
 

oooo fajowe....ja tez zastanawiam sie czy kupic takie krzeselko czy nie...... czy wogole warto tyle kasy wydawac hmmm
 
no jestem narazie maz z buba siedzi ogladaja mecz a ja moge troszke popisac.chociaz moze dzis dluzej posiedze ale dzis byl bardzo meczacy dzien i jeszcze na dodatek brzydkie niebo sie wlasnie robi wiec nie wiem.
mnie powiedzieli rehabilitanci zebym sobie kupila takie krzeselko tylko nie drewniane zeby miekki bylo i mialo palaka miedzy nogami a nie na szelki ale strasznie duzo takie kosztuja no i narazie myslimy!!!!!!!!!
 

powiem tak........jesli takie krzeselko ma sluzyc ze 2 -3 ;lata to nie ma sprawy, moge kupic i za 500 zl a jak okaze sie ze to nie warto, bo synek bedzie jadl przy stole to co wtedy??? wydawac kase czy nie.....to ci jest pytanie
 
no wlasnie u mnie jest wskazane zeby siedzial sam i nie byl przypiety szelkami zeby rownowage lapal a jak sie okaze ze on nie chce w tym siedziec i bedzie mi plakal??????? to postawie i bedzie jak antyk ozdoba naszego pokoju? tym bardziej ze hubcio lubi chodzic w chodaku!!!!!!
 

ja sie z moja kolezanka prawie poklocilam o chodzik....na sile chciala mi wcisnac ten wynalazek....nie docieralo ze to szkodl;iwy gadzet i prawie musialam sie wydrzec ze tego nie chce
 
reklama
wiesz shady moze i jest szkodliwy ale teraz prawie wszystko co kiedys bylo wpozo teraz szkodzi!!!!! my sie jakos w chodaku wychowalysmy i nie mam problemow! a poza tym hubert chce chodzic i w chodaku musi sam gdziesz dotrzec sam sie posunac i to wymaga ruchu i koncentracji i przedewszystkim rownowagi! gdyby nie byl dzieckim z problemami i wszystko bylo by oki to moze i ja bym nie wsadzala do chodaka a narazie tak robie i wiem ze nie robie mu krzywdey, bo przynajmniej w moim mniemaniu lepiej zeby mial problem z biodrami ale zeby chodzil niz zeby bioderka zdrowe byly a on caly czas siedzial!
 
Do góry