reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ululałam moich dwuch panów ;D imoge sobie poklikać i odpocząć ;D

Noemu wrosły się 3 pazurki u nóżek :( miałyście coś takiego ??? Boje się że trzeba będzie coś z tym zrobi co nie sprawi przyjemności Kapselkowi
 
reklama
Mija pisze:
Ululałam moich dwuch panów ;D imoge sobie poklikać i odpocząć ;D

Noemu wrosły się 3 pazurki u nóżek :( miałyście coś takiego ??? Boje się że trzeba będzie coś z tym zrobi co nie sprawi przyjemności Kapselkowi

Mija u nas tez czasem wrastaja pazurki, poprostu trzeba przyciac i zaczekac az sie zagoi, jak cos sie bedzie dluzej dzialo no to trzeba do lekarza!!!
 
witajcie kobitki!!! ja dopiero teraz bo wczesniej taka zaganiana bylam ze po prostu obled!!!!! nie zlozylam wam zyczen swiatecznychi strasznie mi glupio....... :-[
spuznionhe ale szczere:

piknych pisanecek
smacnych jajecek
dyngusa mokrego
i baranka cukrowego!!!!!
zycza mordziulka z bubusiem!!!!!!!
 
czesc dziewczyny
ja jestem tutaj to znaczy na bb od niedawna :)
tez siedze w domu zOliwką i tez zczasem chce mi sie ponarzekac na chłopa
nawet wczoraj moja mama stwierdzila,ze to chyba jakas obca nacja ;D
ale sie z tego usmialam
pozdrawiam
 
witam po świętach:)
i po chrzcinach :)
wszystko poszło super,mały spał póki nie ubrałam mu po wszystkim czapeczki ;D
pochwalimy się zdjęciami później :)
pozdrowionka
 
Witam WSZYSTKIE KOBIETKI!!!!!

My też po chcrzcinach, było super Ala całą mszę spała. Na samym początku bratowa mnie zdenerwowała, a potem to już z górki. Jak dobrze że już po. Przed chrzcinami Ala spała całą noc 8 godzin , bardzo się cieszyłam bo przynajmniej się wyspałam choć poszłam spać bardzo późno. Wczoraj byłyliśmy na spacerku, było bardzo przyjemnie.
Mały ANIOŁEK zaczyna się denerwować więc kończę.
Wszystkiego dobrego po świętach.
Pozdrawiamy ;) ;d
 

widze ze w swieta byly masowe chrzciny....ale zawsze tak jest? czy rodzice sobie sami wybieraja terminy chrztow czy sa narzucone tak jak komunie?

tak z innej beczki....mojemu mlodemu wyrzyna sie 5-tka.....qrcze mowie wam totalny odjazd....zadnego innego zeba nie ma tylko ta rosnaca 5-tke :)
 
witajcie po swietach!!!!!!!!
my jeszcze mamy balagan w domu jedna siostra pojechala dzis rano a druga przed chwilka!!!!
hubert chory (znowu!!!!!!!) ma zastrzyki 2 razy dziennie bardzo placze...... :-[
ja zaczynam doprowadzac dom do porzadku bo wyglada jak by bomba wybuchla! moze zajrze dzis puzno wieczorkiem bo mezus na noc do pracy idzie wiec bede sie nudzic to chociaz z wami pogadam!!!!!
do zobaczyska!
 
reklama
Samemu się wybiera u nas datę chrztu, chcieliśmy w Święta ze względu na teściową, bo u niej byla imprezka-żeby za jednym zamachem. Podobno dzieci chrzczone w Wielkanoc mają jakieś szczególne względy :)
 
Do góry